Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Tebrik ederim canım ama menülerini takip ettim fazlasıyla hakettiğini de biliyorum,diyete devammmm bomba gibi devam ediyoruz:KK55:

Canım menülerimden ve sporumdan tüm hafta boyu o kadar vicdanım rahat ki aslında veremeyişime değil,sonuç listesine takım yüzdesine uansımasından dolayı üzüldüm.Verdiğin moral için çok teşekkür ederim canım:KK19:

İrem'im sağol canım benimmmm,biz de seni çok özledik çabucak gellll:KK19:

Haftaya toplamda 10 kilo vermiş bir Nilüfer olacak burdaaaaa bu da en az 1.5 kg vermem demek,söz veriyorummmm:KK6:

Canım benim haftaya titretelim listeleri:KK19:

Canım çok teşekkür ederim,toparlandım ve bomba gibi devam ediyorum:KK19:

Ponicim bunu telafi etmemiz için haftaya çok güzel bir eksi yakalayalım tamam mıııı:21:

Canımmmm tebrikler:KK19:

Canım çok teşekkür ederim verdiğin moral için:KK200:

Evet canım inan geçen hafta onu ben de dile getirdim burda,eminim 1-2 saat geç tarılma imkanım olsa çok farklı olacak ama 6'da uyanıp giyinip yola çıktığım için başka çare de yok tartılmak için:KK43:

Nehir'cim ben gündüzleri çalışıyorum canımmmm ancak akşamları girebiliyorum,o yüzden bu saate kaldı ve seni yürekten tebrik ediyorum.Ki bu sonucu hakettin,hele koşu bandından sonra kim tutar seni fıstık:KK73:

Sağol canım benim:KK200:

Tebrik ederim canımmmm:KK200:

Çok sevindim canımmm kutlarım ama bu hafta menülerin gerçekten çok iyiydi maşallah:nazar:

Tebrik ederim canımm:KK19:

Çok iyi canım maşallah;o kadar telaşın içinde buna da şükür canım:KK19:

Haklısın canım çiğ maydonoz yiycem limonlayıp,bir de ısırganlı kirap saplı bir çay var onu yapıyım diyorum;geöen ayki regl haftam bu hafta,inşallah Şeydam Haftaya sallarım listeleriiiii:KK55:

Çok hırslandım canım,demorolize olmadım aksine inan desteklerinizle çok bilendim,bu hafta inşallah bu kilolar bana boyun eğecek tartı da mecbur kıracak inadını:eek:

Çok sağol canımmm,haftaya patlatıcam bombayı:KK55:

Tamam Beril'im geçti;sabah önce çok kötü oldum ama sonra toparladım kafamı.Bu hafta ödül öğünü filan da koymadım,tartıdan bir önceki günmüşcesine devam ediyorum canım diyetime.Bu hafta inşallah emeklerimin karşılığını alıcam Beril'im sağol:KK200:

Badimmmmmmm:KK19::KK200::KK19:Ben de seni çok seviyorum Elif'im bak seni bekliyorum badisiz olur mu ya,çabuk iyileş,dön yanımızaaaaaa:KK19::KK200::KK19:
.teşekkür ederim canım.
Evet aslında aksama doğru tartil san daha sağlıklı sonuç alırsın

Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu
Spor yürüyüş gezdim tozunu

Canım menu güzel ama tereyağ yerine zeytinyağını tercih etsen daha sağlıklı olur.
Tabi hakiki olucak
Bir de niye 2 öğün

canım ben bile gördüysem ki kaçlardan düştüm bu kiloya herkes görür
İnşşşş parmaklarından bal damlıyor:)))

Bundan sonra kimseyi tebrik etmicem bi Allahın kulu bile tebrik etmedi beni :KK12::KK12::KK12:
@mefkurem abla ne olur gel artık ben sensiz yapamıyorum :cry::cry:
Hepimizemi küstün???:KK43:(

Bu arada menümü vereyim
Sabah 7 30
1 kade yoğurt içine ceviz ve kuru kayısı ekli
Ara 1 mandalina
Öğlen 12 00 1 dilim fırında balık tyarım kase tarhana çorbası ve salata
Ara 1 bardak tarçınlı süt
Akşam
Salata içine 1 haşlanmış yumurta doğrıcam biraz da peynir
Su 2.5 lt
Spor 30 dk yürüyüş
Kahvaltı akşam olmuş:)
Güz2l cnm doydumu bu menüyle?

Menüm
Sabah,1 b süt, 1 avuç ceviz badem

Öğle, 3 yk yağsız yumurtalı menemen, 1 d ekmek,1 kk peynir, yarım armut,yarım portakal, çay

Akşam, 1 kase mercimek çorbası, 1 kase yoğurt,4 tane közlenmiş mantar

Su,2 lt
Spor,40 dk yürüyüş

(Dünden kalan tavuklu pilav vardı eşim için ısıttım canım çok çekti ama yemedim iki saniyelik yeme ve tat zevki için pişmanlık duymak istemedim)
Güzel menü cnm

Hadiya ben bir gun dahi elma olmadan duramam okadar cok seviyorumki.tabi gunde bir taneden fazla yemiyorum.Canim bence bir dene bana iyi geliyor:KK9:
Ben aslında severimde sadece dalından çok şekerli olmayan çok hafif ekşili olanları. Markettekiler çok şekerli geliyo bana.
Bugunku menum;

SABAH: 7.30 1 bucuk tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,3 zeytin,cok az peynir,bol eksili maydanoz, bir tatli kasigi bal yesil cay esliginde.

Ara ogun:10.15 bir kucuk ceviz 7_8 kavrulmamis findik.

ÖĞLE:12.15 bir kucuk kase kuru fasulye( bu hafta iki oldu yiyeli ama bu defa az yedim)tahminen 7_8 kasik, uc kasik naneli kirmizi pul biberli yogurt ve peynirli salata.peynir cok az.

Ara ogun:15.10 bir orta boy ayva.

AKŞAM:18.00 firinda istavrit(saymadim kizlar ama biraz kacirdim sanirim),salata.

Su 2.5 litre, spor aksam yapicam insallah.Cay demledim sekersiz bir kac bardak icerim.
güzel menü ama bana sade cevizler biraz fazla geldi ben 2 den fazla yemezdim hadi küçükse 3 bilemedin 4
Sabah : 1 yumurta 6 zeytin 1 dilim kepek ekmegi 1 kk peynir 1 bardak sade nescafe
Ara 1 portakal kizimdan kalan yarım yumurta
Öğlen : 1.5 tavuk sarma fırında derisiz 1 kupa ayran
Ara 1 elma
Aksam : 1 kase türlü 1 kupa ayran
Hava güneşliydi bugün öğlen 30 dk yürüyüş
Az önce de 20 dk koşu bandında başım döndü bayagi uzun zaman oldu diye sanırım
Su 1 lt ama 2 yapacağım
İyi menü cnm

mantarı ben yaptım diye yedim de yoksa yemezdim :KK48: yaa bişey daha sorucam size ben bikaç gündür ne yesem midem şiş gibi oluyo su da dahil . az yiyorum ama şiş gibi hissediyorum nedenki?
Valla canim şişlik hissi genelede cok yemekten kaynaklanir ama senin menun gayet normaldi.Ya hizlimi yiyorsun acaba yani yavas yavas yemek gerekiyor,yada tuzlu yiyorsan ictigin su odem yapabilir, strestende olabiliyor bildigim kadariyla.Bide yemek yerken su falan iciyorsan oda siskinlik yapar.yemekten en az yarim saat once en az bir saat sonra su tuketmek lazim.Canim aklima gelenler bunlar ama bilemedim yani.

İnşşşş parmaklarından bal damlıyor:)))

Hepimizemi küstün???:KK43:(

Kahvaltı akşam olmuş:)
Güz2l cnm doydumu bu menüyle?

Güzel menü cnm

Ben aslında severimde sadece dalından çok şekerli olmayan çok hafif ekşili olanları. Markettekiler çok şekerli geliyo bana.

güzel menü ama bana sade cevizler biraz fazla geldi ben 2 den fazla yemezdim hadi küçükse 3 bilemedin 4

İyi menü cnm
1 tane ceviz canim,7_8 findik.Aslinda ayni anda yemem lazimdi belki ama bugun boyle oldu

Tebrik ederim canım ama menülerini takip ettim fazlasıyla hakettiğini de biliyorum,diyete devammmm bomba gibi devam ediyoruz:KK55:
İnş tez zamanda bu kilolardan kurtuluruz yaa yeni yıla bari 69la girseydim bütün yıl 70lerde kalmaktan korkuyorum

iyi akşamlar kusura bakmayın giremedim bugün menümü söyleyim
sabah
marul maydanoz 1 domates 1 salatalık peynir 1 buçuk dilim çavdar e.
öğle
1 kase ıspanaklı yoğurt 1 dilim çavdar e.
ara
1 elma
akşam
3 kaşık etli mantar sote ve yarım kase ıspanaklı yoğurt (bitireyim dedim)
1 saat öncede mandalina ve portakal birer tane
su 2 lt
spor yapamadım bugün :KK43:
Çok iyi cnm bnm
Kızlar sabah telefonum bozuldu yeni tel aldım daha yeni fırsatım oldu. Bugün ücretsiz izin için evrak dolandirdim çok yorgunum geçmişi okuyamadım k.bakmayın bugün mahzur görün
güle güle kullan cnm
Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu

iki yumurta ve iki öğün olması dışında gerisi güzel. Sık sık az az yemeye çalış s2n emziren bayansın
Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8:KK76::KK76::KK76:
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
oooo maşallah darısı başıma inşşşş:)
Valla canim şişlik hissi genelede cok yemekten kaynaklanir ama senin menun gayet normaldi.Ya hizlimi yiyorsun acaba yani yavas yavas yemek gerekiyor,yada tuzlu yiyorsan ictigin su odem yapabilir, strestende olabiliyor bildigim kadariyla.Bide yemek yerken su falan iciyorsan oda siskinlik yapar.yemekten en az yarim saat once en az bir saat sonra su tuketmek lazim.Canim aklima gelenler bunlar ama bilemedim yani.
Bende şişim hep yaaa

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 avuç limonlu maydonoz+1 dilim tam buğday ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 halka etiform mısır patlağı

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 kase yoğurt çorbası+birkaç parça haşlanmış tavuk göğsü+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie

Selam kizlar
Menum
Kahvaltı 1 kk peynir, 1 dilim ekmek, 4 zeytin, 1 kuru erik, 1 domates, biraz maydanoz.
Ögle 1 servis kaşığı menemen
1 dilim ekmek

Akşam 1 kase susuz nohut yemeği
1 kupa kefir
1 kase yağsiz salata

Su 2 litre
Spor 30 dak yürüyüş.:KK36:

Bizim oğlan yeni bi vukaat çıkarmadan menümü paylaşayım
Sabah
İki çavdar dilime peynirli tost
3 zeytin ya
Yarım domates

Ara
Bir kuru incir
Bir bardak ayran

Öğle
5 y kaşığı kıymalı bezelye patates havuç yok
2 kaşık yoğurt

Akşam
3 y kaşığı bezelye
1 minik kepce misket köfte çorbası
Küçük bi kase tarator

Su az içtim bugün yaaa unutuyorum 1lt
Program indircem birazdan hatırlatıcı

Spor yapınca yazıcam

valla bende anlamadım tuzsuz yemeye çalışıyorum ama galiba biraz hızlı yiyorum ondan olabilir :KK43: dikkat edicem bundan sonra teşekkür ederim :)

Bu arada menümü vereyim
Sabah 7 30
1 kade yoğurt içine ceviz ve kuru kayısı ekli
Ara 1 mandalina
Öğlen 12 00 1 dilim fırında balık tyarım kase tarhana çorbası ve salata
Ara 1 bardak tarçınlı süt
Akşam
Salata içine 1 haşlanmış yumurta doğrıcam biraz da peynir
Su 2.5 lt
Spor 30 dk yürüyüş
Ooo yumurtalı salatayi severim. Özellikle cok az nar ekşisi ve biraz alıç sirkesiyle mukemmel.. guzel menü..

Menüm
Sabah,1 b süt, 1 avuç ceviz badem

Öğle, 3 yk yağsız yumurtalı menemen, 1 d ekmek,1 kk peynir, yarım armut,yarım portakal, çay

Akşam, 1 kase mercimek çorbası, 1 kase yoğurt,4 tane közlenmiş mantar

Su,2 lt
Spor,40 dk yürüyüş

(Dünden kalan tavuklu pilav vardı eşim için ısıttım canım çok çekti ama yemedim iki saniyelik yeme ve tat zevki için pişmanlık duymak istemedim)
İyi yapmışsın pilav yememekle. Menun harika.:nazar:

Bugunku menum;

SABAH: 7.30 1 bucuk tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,3 zeytin,cok az peynir,bol eksili maydanoz, bir tatli kasigi bal yesil cay esliginde.

Ara ogun:10.15 bir kucuk ceviz 7_8 kavrulmamis findik.

ÖĞLE:12.15 bir kucuk kase kuru fasulye( bu hafta iki oldu yiyeli ama bu defa az yedim)tahminen 7_8 kasik, uc kasik naneli kirmizi pul biberli yogurt ve peynirli salata.peynir cok az.

Ara ogun:15.10 bir orta boy ayva.

AKŞAM:18.00 firinda istavrit(saymadim kizlar ama biraz kacirdim sanirim),salata.

Su 2.5 litre, spor aksam yapicam insallah.Cay demledim sekersiz bir kac bardak icerim.
Afiyet olsun. Ben bal yemiyorum ama bazi diyetisyenler de sabah 1 kaşık izin veriyor. İstavritte firında ne guzel olmuştur. Sayıp yemeni tavsiye ederim. Afiyet olsun..

Sabah : 1 yumurta 6 zeytin 1 dilim kepek ekmegi 1 kk peynir 1 bardak sade nescafe
Ara 1 portakal kizimdan kalan yarım yumurta
Öğlen : 1.5 tavuk sarma fırında derisiz 1 kupa ayran
Ara 1 elma
Aksam : 1 kase türlü 1 kupa ayran
Hava güneşliydi bugün öğlen 30 dk yürüyüş
Az önce de 20 dk koşu bandında başım döndü bayagi uzun zaman oldu diye sanırım
Su 1 lt ama 2 yapacağım
Güzel canım.. haftaya eksi tavan yapacak. Gitsin kilolar..

iyi akşamlar kusura bakmayın giremedim bugün menümü söyleyim
sabah
marul maydanoz 1 domates 1 salatalık peynir 1 buçuk dilim çavdar e.
öğle
1 kase ıspanaklı yoğurt 1 dilim çavdar e.
ara
1 elma
akşam
3 kaşık etli mantar sote ve yarım kase ıspanaklı yoğurt (bitireyim dedim)
1 saat öncede mandalina ve portakal birer tane
su 2 lt
spor yapamadım bugün :KK43:
Keşke ya mandalina ya portakal olsaydı..

Sabah 12.00
2 tereyağlı yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilm ekmek

Ara
1 elma

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
5 yk et sote
3 yk pilav

2 litre şu

Ögle yemeği olsa iyi olurdu. Sen bebeği emziriyordun yanlış hatırlamıyorsam. Süt için..

Eveeeeeet tarti geldi ve bildirim zamaniiiii

Gecen hafta; 76,4
Bu hafta74,6
Giden 1,8:KK76::KK76::KK76:
Izin e ayrildigimda
74,9
Bu hafta74,6
Giden300g
Az da olsa gitmiş:KK9:

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:

ARA ÖĞÜN-2:

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 kase yoğurt çorbası+birkaç parça haşlanmış tavuk göğsü+1 tabak havuçlu turplu salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie
Maşallah çok guzel menü..

Bundan sonra kimseyi tebrik etmicem bi Allahın kulu bile tebrik etmedi beni :KK12::KK12::KK12:
@mefkurem abla ne olur gel artık ben sensiz yapamıyorum :cry::cry:
ben görmedim yazdığını takipde edemedim hiçbirinizin yazdığını :KK43: tebrik ederim kilo veren herkesi inşallah kat kat daha çok veririz ilerleyen haftalarda :) veremeyenlerde aynen kat kat vericektir inşallah :) buarada ben 300 gr eksideyim yeni başladım iyi mi bilmiyorum da :)

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:

ARA ÖĞÜN-2:

AKŞAM YEMEĞİ:

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil leslie
Bu menülerle en çok senin kilo vermen lazim canım ya troid pko gibi hormonal bi rahatsızlığın var mı??

valla bende anlamadım tuzsuz yemeye çalışıyorum ama galiba biraz hızlı yiyorum ondan olabilir :KK43: dikkat edicem bundan sonra teşekkür ederim :)
Rica ederim canim donem donem bende de oluyor.Sadece siskinlik icin degil zayiflamak icinde yavas yavas yemek cok onemli.Ben lokmayi agzima aldigimda her cignedigimi sayiyorum yirmi defa falan cigniyorum sende deneyebilirsin.

X