Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın canım.
Buz sana inanıyoruz sen verirsin ve incecik olursun

Günaydın. Allah hepimizin gönlündekini gerçekleştirsin. Duaları kabul etsin.

Hayal ettim ben de çok güzelmiş bu

Serpilim heralde yaz gelince 38 beden uçuş uçuş Elbiseler giymek istemiyon
Sen ozaman büyük beden mağazaları araştır şimdiden
Bende yazlık elbise giymek istiyoruum

Benim canım da hiçbişey almak istemiyor sorma 44 beden ya da XL oluyör canım almak hiç istemiyor

Spor super
Ay o da niye göndermiş akşam akşam gıcıklığına yapar gibi
Valla ters mi oluyor ne
Benim de eşim kavanoz cukulata almış
Yemedim
Bencede
Guldemirin hikayesini okudum bu sitede var mefkure ablama duymuştum o menüsünü yazmış mesela 1 kaşık patates salatası 1 çatal pasta gibi nafsini koreltmek için az az yemiş 40 kilo vermiş o da
Can ben gecen sene 10 kilo vermiştim pazar tarti gunumdu eğer tartida iyi rakam gorursem o gün saat ikiden önce coksevdigim.bir tatliyi yiyordum kilo vermeme de hicbir zarari olmadi sizi kotu etkilemeyimde simdi.zuhal anlam.kizmasin
Ortak karar verelim o zaman ödül 1 tane bişey olsun ama yoksa 1 haftalik emeği yer

Bence haftada 1 kilo veren en az

Dünkü menu
Sahur 3 te bir Kıymalı pide
İftar
2 salatalık
Salata
2 bardak ayran
3 te bir Kıymalı pide
1 dilim ıspanaklı borek

Valla biraz cis oldu ama
Ben rejim yapmasaydim 1.5 pide sahurda
1.5 pide akşamda yerdim
Borektende 4 5 dilim yerdim
Kıstim yani
Ama cezayı hak ediyorsam razıyım tabi

Abla sayfaları takip ediyorum ama mesajini inan görmedim atladimmi acaba yoksa istemez olurmuyum listeye girmek (

Simdi gordum abla ama ben 29 unda basladim bugun ayin on ikisi 15 gun yani iki hafta oldu ama az yinede bundan sinra daha dikkatli olurum abla inan elimden gwlwni yapiyorum eger verdigim kilo yetersiz gorulurse listeden cikarilma durumu varmi

Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim

Affet beni mefkurem

Simdi gordum abla ama ben 29 unda basladim bugun ayin on ikisi 15 gun yani iki hafta oldu ama az yinede bundan sinra daha dikkatli olurum abla inan elimden gwlwni yapiyorum eger verdigim kilo yetersiz gorulurse listeden cikarilma durumu varmi
Güzelim dediğim gibi listeye girdiğin zaman verdiğin Kilo takım yüzdesinide etkileyecek
Paylaşımın ne kadar çok olursa motivasyonun o derece çok olur
Bu hem senin için hemde takım için iyi
Menülerinde sık sık cıss olursa seninde Kilo vermen yavaşlar
Ben daha fazla çaba göstereceğine inanıyorum ve sana güveniyorum cnm

Tuzlu şeyler, turşu filan çok yiyorsan regl öncesindeysen filan çok ödem tuttmuş olabilir vücudun onları atiyorsundur.

Tatlım Eğer çok hızlı vermek istemiyorsan bana göre sabahları 1-2 dil tb ekmeği ekleyebilirsin menüne
Başlangıçta az yiyip aşırı spor yaptığın için hızlı verirsin
Ama vücut bu duruma alışınca Kilo vermen durabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…