Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar ödül gününü iki haftada bir perşembeleri ikindiden önce yapalım mi? İki haftada 1.5 kilodan fazla verenler yapsın ama ne dersiniz? Mefkurem Mefkurem sen ne dersin?:KK16: Ceza içinde başka sporlar olabilir ben mekik çekemiyorum :oops: :KK48:
Sen Cezanı yapmadınmı bakayım
O zaman 60 kere ip atlar gibi hopla

Diğer konuda herkes önerilerini söylesin ona göre bi karar verelim

İki haftada bir perşembe yapmaya karar verdim :kk77:
Anladım canım bence daha da arttırdı günleri.
Ben 75 olunca ödül verecem kendime dedim. 5i gitti 5 kaldı
Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim
Canım belki ödem fazla toplamissin o yüzde hızlı verdin. Kötü bişey değil korkma yeter ki çok kalma sağlıklı beslen
Kızlar ödül gününü iki haftada bir perşembeleri ikindiden önce yapalım mi? İki haftada 1.5 kilodan fazla verenler yapsın ama ne dersiniz? Mefkurem Mefkurem sen ne dersin?:KK16: Ceza içinde başka sporlar olabilir ben mekik çekemiyorum :oops: :KK48:
Bence ödül için herkes kendine bir kilo belirlesin örneğin ben şu an 80 kiloyum 75e inince ödül istiyorum deriz hedefine ulaşan ödülünü alır ulaşamayan da diyete devam

Daha günaydın dememişim

Herkese kocamaaaaan günaydınlarrrrr
Yeni haftamız hayırlı olsun
Bugünden dikkat etmeye başlıyalımki perşembe sevinelim
1 haftamız daha boşa gitmesin
Gunaydinlar.
Aynen abla . katılıyorum kacamaksiz bir hafta olur inşallah.
Abla bir de ben pazartesi tartilmasam olur mu regl olduğum için arti çıkacak moralim bozulacak perşembe bitiyor zaten o gün tartilsam

IMG_20151113_112422.jpg
Haftalık programım

Kızlar kepekli makarna yapcam öğlene.
İçine domates maydanoz ve baharat koysam olur mu baharattan kastım pulbiber kekik
Salça vs yok

Eeee o zaman durduk yerde olmaz
Hayalleri gerçekleştirmek için boğazlar tutulacak totişler kalkacak :KK48:
:KK48::KK52:sonuna kadar haklisin sultanimm:KK68:
Kızlar bugün ilk defa mısır patlağı aldım
Cnm çok kırıntı istediğinde yerim diye
Tatsız tuzsuz bişeymiş
Ordakilerde öylemi

1 tanesi 26 cl
Çukulatı olanlarıda vardı ama kalorisi 2 misli
Onu bende merak ediyorum ilk isim markette ona bakmak olacak
Komşum yaş pasta göndermiş.
Niye göndermiş
Aman Allahım sen yardım et..
Kocaman pasta karşımda eşim yiyor ben çay içiyorum
Kızlar tutun beniiiiiii j:mad:
Yedinmi yoksa inşallah yememissindir

Biliyorum canım ben de şaka yaptım ama kari koca zayıf kısmında ciddiyim :)

Evet o da olur canım
Mesela ben hedef koydum 75e indigimde bir öğün ödül verecem diye..
Bu şekilde de olur. .hedefine ulaşan ödül alır .
Bu şekilde de hirslaniriz
Bende soylediklerine katiliyorum hedefine ulasan ödülyapsin

Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim
Keske bana oyle olsa:KK53::KK53: saka bi yana fazla ödem tutmus olabilirsin tatlim
:KK5::KK5::KK5:ben her turlu ödül ede cezayada varimm

Kepekli makarnanın kalorisi nasıl canım? Bende çok seviyorum makarnayı.yenilebilirse bende alayım
Çok değil canım ama yine az yiceksin krema sosu vs kullanmicaksin istersen yoğurtla istersen domates ve yesilikle renklendir
:KK48::KK52:sonuna kadar haklisin sultanimm:KK68:

Onu bende merak ediyorum ilk isim markette ona bakmak olacak

Yedinmi yoksa inşallah yememissindir
Yok canim dün gece yemedim ama sabah canım çok çekti diye bir çatal yedim kahvaltıda ekmek yemedim
Bende soylediklerine katiliyorum hedefine ulasan ödülyapsin

Hayal ettim ben de çok güzelmiş bu

Bende yazlık elbise giymek istiyoruum

Benim canım da hiçbişey almak istemiyor sorma 44 beden ya da XL oluyör canım almak hiç istemiyor

Spor super

Valla ters mi oluyor ne
Benim de eşim kavanoz cukulata almış
Yemedim

Bencede
Guldemirin hikayesini okudum bu sitede var mefkure ablama duymuştum o menüsünü yazmış mesela 1 kaşık patates salatası 1 çatal pasta gibi nafsini koreltmek için az az yemiş 40 kilo vermiş o da

Ortak karar verelim o zaman ödül 1 tane bişey olsun ama yoksa 1 haftalik emeği yer

Bence haftada 1 kilo veren en az
Benim de bişey alasım yok. Kaç beden giydiğimi öğrenmek bile istemiyorummm

Eger zuhal abla da olur derse bende bu pazartesi tartilmayi düşünmüyorum.çünkü ne verirsem pazartesi vermiş oluyorum perşembe kilo gitmemiş olunca moralin çoknbozuluyor bu hafta böyle yaoayim bakalim perşembeye 74.5 olurum inşallah bu hafta daha dikkatli olacam inş.
Anladım canım bence daha da arttırdı günleri.
Ben 75 olunca ödül verecem kendime dedim. 5i gitti 5 kaldı

Canım belki ödem fazla toplamissin o yüzde hızlı verdin. Kötü bişey değil korkma yeter ki çok kalma sağlıklı beslen

Bence ödül için herkes kendine bir kilo belirlesin örneğin ben şu an 80 kiloyum 75e inince ödül istiyorum deriz hedefine ulaşan ödülünü alır ulaşamayan da diyete devam

Gunaydinlar.
Aynen abla . katılıyorum kacamaksiz bir hafta olur inşallah.
Abla bir de ben pazartesi tartilmasam olur mu regl olduğum için arti çıkacak moralim bozulacak perşembe bitiyor zaten o gün tartilsam

Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim[/QUOTE
Ayy kiz bizde verelim diye yirtiniyoz ama gitmiyor ilk başlarda olabilir bence sonra zorlar ama vucut emin ol

Iki hafta bir kişi sinirlamasi olsun en iyi ic kisi falan bence

Sen Cezanı yapmadınmı bakayım
O zaman 60 kere ip atlar gibi hopla

Diğer konuda herkes önerilerini söylesin ona göre bi karar verelim
Bence cardio ağırlıklı bişeyler olsun ip atlama zıplama falan olsun daha etkili olur heralde dimi mefkus
Daha günaydın dememişim

Herkese kocamaaaaan günaydınlarrrrr
Yeni haftamız hayırlı olsun
Bugünden dikkat etmeye başlıyalımki perşembe sevinelim
1 haftamız daha boşa gitmesin
Ins ablam ya ben bu hafta cok karaliyim 75 leri gorucem diye bekliyorum

X