Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın, hayırlı Cumalar, bugün birbirimize dua edelim takımca olur mu kızlar. Başkalarına ettiğimiz dualar kendimize ettiğimiz dualardan daha çabuk kabul oluyor. Ben hepinize dua edicem Inşallah. Bana da dua edin diyinki bu kız çabucak zayıflasın :KK66:

Günaydın canım.
Buz sana inanıyoruz sen verirsin ve incecik olursun

Günaydın, hayırlı Cumalar, bugün birbirimize dua edelim takımca olur mu kızlar. Başkalarına ettiğimiz dualar kendimize ettiğimiz dualardan daha çabuk kabul oluyor. Ben hepinize dua edicem Inşallah. Bana da dua edin diyinki bu kız çabucak zayıflasın :KK66:
Günaydın. Allah hepimizin gönlündekini gerçekleştirsin. Duaları kabul etsin.

Olur mu ablacım ya sen takımın gülü neşesi can damarisin lafım o kaçıp gidenlere :)

Hosgeldin canım .
O zaman titre ve kendine gel :)
Kendini zayıf istediğini giyebilen
Mağazaya gittiğinde bu buyuk bir Küçüğünü verir misiniz diye söyleyen biri olarak hayal et bakalim.
Evden çıkarken ne giyecem derdine düşmeyen. .aynala4dan kacmayan
Yanindakilere bu ayna çok kilolu gösteriyor demeyen biri olarak hayal et canım :)
Hayal ettim ben de çok güzelmiş bu

Serpilim heralde yaz gelince 38 beden uçuş uçuş Elbiseler giymek istemiyon
Sen ozaman büyük beden mağazaları araştır şimdiden :KK53:
Bende yazlık elbise giymek istiyoruum

Elbise dediniz de esim bugun cok israr etti alışveriş yap diye ama hic bisey almadim bi tek ust esofman gibi bi sweet aldim tabi xxl neden almiyon dedi bende dedim 70 in altina inince kullanırım kredimi dedim iyimi vercem ve supper seyler alaçam ins
Benim canım da hiçbişey almak istemiyor sorma 44 beden ya da XL oluyör canım almak hiç istemiyor

Nasıl olsa akşamım hazır menümü bildireyim
Sabah 2 yumurta yağsız omlet 4 zeytin 1 kk peynir 1 dal marul 2 dilim tb ekmeği ve @muska77 nın tavsiyesiyle 1 parça turunç reçeli
Ara 1 kase yoğurt
Öğlen 1 kase yayla çorbası buğdayla yapılmış
Akşam 4 kaşık kıymalı patates yemeği bol salata
Su yatana kadar 3 olur sanırım
Spor 3 mil leslie :)
60 squat 60 yarım mekik

Aaa bi de akşam yemekten sonra 1 fincan çay içerim
Spor super
Ay o da niye göndermiş akşam akşam gıcıklığına yapar gibi :KK11:
Valla ters mi oluyor ne
Benim de eşim kavanoz cukulata almış
Yemedim
İnan kasar ve sucuk.çok azdi ama bazen çok camimiz çektiğinde yesek aslında çok nadir boyle herşeyi sifira indirince insan diyete çok fazla tahammül edemiyor az az alsak boyle nefsimizi oldurecek kadar yoksa insan zamanla saldiriyor yemedihi herseye aslinda miktari cok az olunca cok sorun olmazmis gibi geliyor bana ama,bu benim fikrim tabiki :))
Bencede
Guldemirin hikayesini okudum bu sitede var mefkure ablama duymuştum o menüsünü yazmış mesela 1 kaşık patates salatası 1 çatal pasta gibi nafsini koreltmek için az az yemiş 40 kilo vermiş o da
Can ben gecen sene 10 kilo vermiştim pazar tarti gunumdu eğer tartida iyi rakam gorursem o gün saat ikiden önce coksevdigim.bir tatliyi yiyordum kilo vermeme de hicbir zarari olmadi sizi kotu etkilemeyimde simdi.zuhal anlam.kizmasin
Ortak karar verelim o zaman ödül 1 tane bişey olsun ama yoksa 1 haftalik emeği yer
Ceza işi Mefkurem Mefkurem ablamda :KK66:

Ödül günü dediğin için bi şey demiyorum canım afiyet olsun :)

Canım aksine haşlanmış patatesin karbonhidrat değeri kızartılmıştan yüksek ben hiç yemiyorum patates 2 aydır hiç yememiştim 2 hafta önce pazar kahvaltısında fırınlanmışını yedim :)

Aman Nehirim dikkat ben sana güveniyorum :KK66:

Geçmiş olsun canım, ceza işi Mefkurem Mefkurem sultanda :KK66:

Keşke başlarda yeseydin canım sonra keserdin kilo azaldıkça kısacak bir şey kalmazsa duraklama yaşayabilirsin.

Mefkurem Mefkurem Sultan tam 6 ay yani 113 ten 7 lere kadar hiç ödül yapmamış bende onu örnek alayım diyorum ama arada biseyler kaçıyor. Ama haftada bir değilde ayda bir ödül öğünü olabilir aslında aylık hedefine ulaşan ödül yapsın ulaşmayan yapmasın nasıl olur sizce ?

Kızlar, eltim tr den gelmişti
Ona hoşgeldine gittim.ordada tlf nu unutmuşum. Görümcemde oradaydı
Biraz önce getirdi

Bugün cezalarda ilk günümüz olduğu için biraz insaflı oldum
Bundan sonra birazdaha artacak
Hatta bu konuda beraber karar verebiliriz
Neye Ne kadar ceza gelsin

Ödül konusunda beraber konuşarak bi karara varabiliriz
Haftalıkmı, aylıkmı
Bence haftada 1 kilo veren en az

Dünkü menu
Sahur 3 te bir Kıymalı pide
İftar
2 salatalık
Salata
2 bardak ayran
3 te bir Kıymalı pide
1 dilim ıspanaklı borek

Valla biraz cis oldu ama
Ben rejim yapmasaydim 1.5 pide sahurda
1.5 pide akşamda yerdim
Borektende 4 5 dilim yerdim
Kıstim yani
Ama cezayı hak ediyorsam razıyım tabi

Abla sayfaları takip ediyorum ama mesajini inan görmedim atladimmi acaba yoksa istemez olurmuyum listeye girmek :KK43:(
Kızlar, eltim tr den gelmişti
Ona hoşgeldine gittim.ordada tlf nu unutmuşum. Görümcemde oradaydı
Biraz önce getirdi

Bugün cezalarda ilk günümüz olduğu için biraz insaflı oldum
Bundan sonra birazdaha artacak
Hatta bu konuda beraber karar verebiliriz
Neye Ne kadar ceza gelsin

Ödül konusunda beraber konuşarak bi karara varabiliriz
Haftalıkmı, aylıkmı

Simdi gordum abla ama ben 29 unda basladim bugun ayin on ikisi 15 gun yani iki hafta oldu ama az yinede bundan sinra daha dikkatli olurum abla inan elimden gwlwni yapiyorum eger verdigim kilo yetersiz gorulurse listeden cikarilma durumu varmi
Rabiam sen 28 ekimde 77 kiloyla başlamışın
Bugün 75.5 fark 1.5 Kilo
2.5 hafta da ve başlangıç için az vermişin
Eğer menülerine daha dikkatli olacağına
Ve disiplinli olacağına söz verirsen bu hafta listeye girmeye şansın var
Ama dediğim gibi daha azimli olman gerek
Listeye girdikten sonra sadece kendin için değil
Takımın başarısı içinde Kilo vereceksin
Rabiam sen 28 ekimde 77 kiloyla başlamışın
Bugün 75.5 fark 1.5 Kilo
2.5 hafta da ve başlangıç için az vermişin
Eğer menülerine daha dikkatli olacağına
Ve disiplinli olacağına söz verirsen bu hafta listeye girmeye şansın var
Ama dediğim gibi daha azimli olman gerek
Listeye girdikten sonra sadece kendin için değil
Takımın başarısı içinde Kilo vereceksin

Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim

Güzelim bugün sana listeyle ilgili mesaj yazmıştım ama cevap vermedin
Heralde listeye girmek istemiyorsun

Bugün ceza uygulamamız başladığı için
Patates kızartmasına 20 mekik gelsin
Bugün rahatsızmışın geçmiş olsun
Cezanı yarın yapabilirsin

Ponicim kolay gelsin cnm
Bugün ödül günü yaptığımızı hiç hatırlamıyorum :KK66:
Açma, gazoz, browni için 60 mekik gelsin cnm

Güzelim hani artık hamurişi yoktu
Kurabiyede o sınıfa giriyor

Kurabiye için 20 mekik lütfennn
Dolmaya karar veremedim, aslında bence 5 taneden sonrası fazla
Affet beni mefkurem :KK48:

Simdi gordum abla ama ben 29 unda basladim bugun ayin on ikisi 15 gun yani iki hafta oldu ama az yinede bundan sinra daha dikkatli olurum abla inan elimden gwlwni yapiyorum eger verdigim kilo yetersiz gorulurse listeden cikarilma durumu varmi
Güzelim dediğim gibi listeye girdiğin zaman verdiğin Kilo takım yüzdesinide etkileyecek
Paylaşımın ne kadar çok olursa motivasyonun o derece çok olur
Bu hem senin için hemde takım için iyi
Menülerinde sık sık cıss olursa seninde Kilo vermen yavaşlar
Ben daha fazla çaba göstereceğine inanıyorum ve sana güveniyorum cnm

Kizlar bana bi fikir verin ben cok ac kalmiyorum listem belli suyu cok iciyorum sporum da cok iyi ama tarti da hergun cok fazla bi dusus oluyo niye boyle oldu bu duracak bi yerde degil mi esim diyetimi biraktirmaya calisiyo oda sasirdi bu ise bisy olacak diyo ama ben cok iyiyim
Tuzlu şeyler, turşu filan çok yiyorsan regl öncesindeysen filan çok ödem tuttmuş olabilir vücudun onları atiyorsundur.

Tatlım Eğer çok hızlı vermek istemiyorsan bana göre sabahları 1-2 dil tb ekmeği ekleyebilirsin menüne
Başlangıçta az yiyip aşırı spor yaptığın için hızlı verirsin
Ama vücut bu duruma alışınca Kilo vermen durabilir

X