Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canim bilmiyorumki suan biraz daha iyi giniyim bende aklima o geldi hani yumurta yedimya bozuk falanmiydi acaba gecmezde bas donmesi acile gidecem.zaten:KK43: ishal yok canim
Allah Allah gıda zehirlenmesi olmasın canım ishal var mı

Canım yersem vicdanim rahat uyumicam ipin ucu kaçtı mi tutamiyorsun
Sağol canım benim ya ne yufka yureklisin ben sana kıyamam :KK60:

İnan kasar ve sucuk.çok azdi ama bazen çok camimiz çektiğinde yesek aslında çok nadir boyle herşeyi sifira indirince insan diyete çok fazla tahammül edemiyor az az alsak boyle nefsimizi oldurecek kadar yoksa insan zamanla saldiriyor yemedihi herseye aslinda miktari cok az olunca cok sorun olmazmis gibi geliyor bana ama,bu benim fikrim tabiki :))
Nefsi de köreltmek lazım azcık di mi. Ama sonra da vicdan meselesi yapıyorum zaten emziriyorsun sütün çeker dediler dediler kilomun çoğu kaldı bi hedefe ulaşsam ben de nefsimi köreltcem. :KK66:)

Can ben gecen sene 10 kilo vermiştim pazar tarti gunumdu eğer tartida iyi rakam gorursem o gün saat ikiden önce coksevdigim.bir tatliyi yiyordum kilo vermeme de hicbir zarari olmadi sizi kotu etkilemeyimde simdi.zuhal anlam.kizmasin
Ben de buna katılıyorum mesela pilavı 3 kaşıkla sinirladik süper oldu .
Haftada 1 de sevdiğimiz bişeyden biraz yesek en azından aklımiz hep dışarıda kalmaz :)

:KK45:
Öyle olmaz hani ceza bak ben ceza yedim köfte yüzünden :):) :) :KK45::KK45:ne fesatim ya :63:
Ceza işi Mefkurem Mefkurem ablamda :KK66:
Menüm

Sabah,1 avuç fındık
Öğle, 1 açma, çay, 1 kk peynir
Ara,gazoz,browni
Akşam, 1 kase mercimek çorbası, 1 d ekmek, 1 kase yoğurt
Su,1.5 lt
Spor,45 dk yürüyüş

Bugün ödül günümdü, o yuzden menümde cıs çok
Ödül günü dediğin için bi şey demiyorum canım afiyet olsun :)
Patatesi zaten artık menüye almayacağım. :))) ben sadece kızartması yok diyerek öbürlerini masum sanıyodum :)
Canım aksine haşlanmış patatesin karbonhidrat değeri kızartılmıştan yüksek ben hiç yemiyorum patates 2 aydır hiç yememiştim 2 hafta önce pazar kahvaltısında fırınlanmışını yedim :)
Komşum yaş pasta göndermiş.
Niye göndermiş
Aman Allahım sen yardım et..
Kocaman pasta karşımda eşim yiyor ben çay içiyorum
Kızlar tutun beniiiiiii j:mad:
Aman Nehirim dikkat ben sana güveniyorum :KK66:
Camim yapmaya calisacagim ama zaten yediklerini çok afedersiniz hep geri cikardim ne dokundu bilmiyorum ama çok kotu bas dönmem var ve istifra da oldu çok halsizim şuan yinede ceza verin yaparim sorun yok :)
Geçmiş olsun canım, ceza işi Mefkurem Mefkurem sultanda :KK66:
Yok canim hic yemiyorum osekilde alistirdim kendimi doymuyorum ama bi sure sonra acligim aklimdan cikiyo masada acim saniyorum kalktigimda doyma hissi geliyo
Keşke başlarda yeseydin canım sonra keserdin kilo azaldıkça kısacak bir şey kalmazsa duraklama yaşayabilirsin.
Ben de buna katılıyorum mesela pilavı 3 kaşıkla sinirladik süper oldu .
Haftada 1 de sevdiğimiz bişeyden biraz yesek en azından aklımiz hep dışarıda kalmaz :)
Mefkurem Mefkurem Sultan tam 6 ay yani 113 ten 7 lere kadar hiç ödül yapmamış bende onu örnek alayım diyorum ama arada biseyler kaçıyor. Ama haftada bir değilde ayda bir ödül öğünü olabilir aslında aylık hedefine ulaşan ödül yapsın ulaşmayan yapmasın nasıl olur sizce ?

Canım aksine haşlanmış patatesin karbonhidrat değeri kızartılmıştan yüksek ben hiç yemiyorum patates 2 aydır hiç yememiştim 2 hafta önce pazar kahvaltısında fırınlanmışını yedim :)

Keşke başlarda yeseydin canım sonra keserdin kilo azaldıkça kısacak bir şey kalmazsa duraklama yaşayabilirsin.

Mefkurem Mefkurem Sultan tam 6 ay yani 113 ten 7 lere kadar hiç ödül yapmamış bende onu örnek alayım diyorum ama arada biseyler kaçıyor. Ama haftada bir değilde ayda bir ödül öğünü olabilir aslında aylık hedefine ulaşan ödül yapsın ulaşmayan yapmasın nasıl olur sizce ?
Evet bu ödül sistemi güzel olur. Ceza varsa ödül de motivasyonu artırır. Bu arada patatesin böule olduğunu hiç bilmiyordum :KK43:

Tabi ki yoksa tanımadığım komşunun neden günahını aşayım tamamen espri :KK60:
Biliyorum canım ben de şaka yaptım ama kari koca zayıf kısmında ciddiyim :)

Evet o da olur canım
Mesela ben hedef koydum 75e indigimde bir öğün ödül verecem diye..
Bu şekilde de olur. .hedefine ulaşan ödül alır .
Bu şekilde de hirslaniriz

Biliyorum canım ben de şaka yaptım ama kari koca zayıf kısmında ciddiyim :)

Evet o da olur canım
Mesela ben hedef koydum 75e indigimde bir öğün ödül verecem diye..
Bu şekilde de olur. .hedefine ulaşan ödül alır .
Bu şekilde de hirslaniriz
İnsanın zayıf komşusu olması ne güzel. Benimkiker hep etine dolgun. Tek zayıf bendim herkes imrenirdi. O eski halimden eser yok şimdi:KK50: olacak ama tiz zamanda :)

Yuruyusu sadec bu hafta yapabilrim zaten haftaya esim gunduzleri evde o 5 dk once gonderir kizimi almaya bazen kendi gider ne yurursem bu hafta bsikleti de tv ye bakarken koltukta oturmak yerine bisiklet suruyorum
Süpersin maşallah hızlı geliyorsun

Goodidea hosbuldum ismim Husna 24 yasindayim seni de taniyabirmiyim
Ben burcu 29 yaşındayım 2 bebeğim var 6 ve 2 yasinda

Benim azmim belki de bu gune kadar ilk defa sadece kendimi mutlu etmek icin bisey yaptigim icindir.Artik sizler varsiniz destekcim, kimseden destek istemiyorum aciklama da yapmiycam kimseye cocugu zayiflaticam hasta edicem diye tum dertleri
Evet doğru söylüyorsun kendimiz için yaptigimiz güzel birsey burada olmak bütün gün ailemin için kosturuyoruz

X