Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Unutmadan menümü yazayım. Sonradan yatayım artık.
Salı menüm
Sabah 1 dilim kuru çavdar ekmeği- Nilüfer gibi kuru almıyorum. Kendim yapıyorum ama benden başka evde yiyen olmadığı için mübarek peksimete Dönüyor bitene kadar.-
2 kibrit kutusu salamura peynir
Çay
Öğle
5 yk kıymalı ıspanak yemeği
5 yk normal yoğurt
Akşam
1 armut
5 Salatalık
Suyu 4 lt .ye tamamlıyorum.

Tek 1 kere artı çıktığını hatırlıyorum
Onun haricinde iyiydin iremim
Kendine haksızlık etme
Senin için tek endişem genelde az yediğin için vücudunun bu beslenmeye alışması
Bende endişeliyim. Diyet yapmayı bir şekild öğrendik yıllar içinde. Ama korumayı nasıl becereceğiz. Onu zaman gösterecek. Çok uzun zamandan beri devamlı diyet modundayım. Bakalım o gün gelsin olmazsa profesyonel destek almayı düşünüyorum.

selam kızlar nasılsınız ?
ben tam gaz çalışmaya devam stres ve yoğunluktan dün kilo bildirimimi yapmayı unutmuşum sabah tartılmıştım yazmayı unuttummmm kilom sabit perşembeye eksiye düşeceğim muhakkak yarını çok hafif geçireceğim sürekli hareket halindeyim ondan dolayı yediklerimi yakarım zaten inşaAllah güzel bir sonuç olur perşembeye

Aksam yemek ye Canim
En azindan corba salata

Insallah balim

Cok az yiyon özellikle aksam ne o Canim ya minnak bir ögün olmus
berilcim çok yemiyorum ama bağırsak problemi başladı bende yine artı çıkmak istemiyorum birde çiğ köfte felan yedim geçtiğimiz günlerde onu telafi etmeye çalışıyorum spor yapamadığım için bu yolu seçtim bende

Aslinda hata yaptigini biliyorsun
Vucut bu miktara ne der sence
Yada alisirsa kilo veremeyebilirsin ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…