Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ne güzel kamulrm. Okulla birlikte çok zor yürüyor inan canım. Evde olunca en azından okuldaki stres olmuyor. Sabah uykunu alabiliyorsun. Ben 6 da kalkıyorum. Akşam da gardım düşüyor.

Menü güzel canım. Afiyet olsun.

Gülsümde önceden öyle diyodu
Evde kalınca bunalıma girdi

Bir süre sonra alışırdı ya. Ben çok yoruluyorum kuzum. Sağlıklı olsun da benim küçük kızım çok yoruyor beni.
Çalışmayı seviyorum. Ana çocuklsr küćük olunca gerçekten zor oluyor.

Bende öyle diyom Elifim
Biz görmedik en azından onlar görsün
Bence de sen yapabildiğini yap. İyilikten anlamassa kendi bilir. Sen vijdanen rahat olursun. Ben yaptım kendi istemedi dersin.

Aksam yememek yerine salata yogurt yesen iyi olur

Ögleki pilav fazla yoksa güzel menü

Afiyet olsun Ben begendim

Domates rendesinde yunurtali kahvalti
Bol yesillik
Ogle
1 kase yogurt
1 wasa
Aksam
Cacik
2 yk kavurma
Su 2.5 lt

Nilüfer hedef büyüt canım ben daha iyisini yapabileceğine adım gibi eminim.
İrem'im gaza getirdin beni ama temkinli rakam verdim bu ay düzen oturtmaya çalıştığım için
Torun geldi pabucumuz dama atıldı. Bilmiyor musun Nilüfer ?
Bilmem mii, Mefkurem =Süper babaanne
Ben iyiyim Zuhal'im,diyet düzenimi tekrar oturttum spor düzenimi oturtmaya çalışıyorum şimdi
senın menuleın dıyetısyen menusu gıbı masallah
Teşekkürler canımmmm
Kesinlikle. Bir de şu sebzeli omletin tarifini alabilirsek.
Hemennn geliyor1 havuç rendesi+1 kk peynir+2 yeşil biber+1 avuç maydonoz+1 kaşık yoğurt+2 yumurtayı çırpıp;1 kaşık zeytinyağı ile teflon tavada kızartıyorum;hem doyurucu,hem muhteşem bir tat canım
Geçmiş olsun canımmmmm kıyamam
Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.
Bununla geçmiş olsun canımmm

Anlayabildigim menülere yorum yapıyorum daha doğrusu fazla olanlara yapamıyorum kırmaya cekiniyorum sanırım :)
Pilavın içinde bulgur domates biber ve cok az biber salcasi var
Köfte de ızgara
Ögleki pilav fazla yoksa güzel menü
Pilav ne kadar olmalı

Canlarım MÜSLİ konusundaki yargılarınıza katılmıyorum.Şöyle ki:
*Müsliyi eleştirirken korunma şartlarından ve bu korunmayı sağlayacak olan katkı maddesinden bahsediyoruz ki bu da tükettiğiniz salça,yoğurt,kutu süt,bulyon vesaire sürekli kullandığınız bir yığın gıdada mevcut. gingercookkie İrem hazır olanı önermiyor müsliyi değil.
*Ayrıca müslinin içindeki yulaf;düzenli tüketildiğinde alzeimerin en büyük düşmanıdır ve en kuvvetli antioksidanlardan biridir.Emzikli annelerin sütünü arttırır yulaf,kanıtlanmıştır.
*Ayrıca müsli tüketmenin tek yolu hazır olan değildir.Aktardan aldığınız yulaf lifi,buğday lifi,kuru üzüm,kuru kayısı,kuru incir,fındık karıştırırsanız zaten bu müslidir.Müsliyi kendimiz hazırlayıp bütün mucizelerini yaşamak yerine neden tümden müsliyi çıkarıyoruz hayatımızdan,hazır olanı çıkartın kafi.Şu an taşınma sürecimde olduğum için hazır kullandım ama hep kendim yaparım normalde ve yoğurda karıştırır yerim.Bu mucizeden mahrum kalmayalım diyetlerimizde,fikrim bu canlarım;tabi ki yine de tercih sizlerin.

2-3 yk bir porsiyon oda 1-1,5 dilim ekmege esdeger

Kendi yaptigim hep Daha lezzetliydi
Cokkkk haklisin

Selam kızlar,
79. Günün Menüsü:
Sabah: 2 tam buğday ekmeğine peynirli tost ve 1 bardak süt.

Ara: 1 elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası ve bol yeşillikli salata.

Ara: 1 nescafe.

Akşam: 1 kase haşlanmış brokoli ve üzerine sarımsaklı yoğurt.

Su 2.5 litre anca olur.
Spor: 3 mile Leslie.

Çok geçmiş olsun canimOTE="poniponna, post: 43361137, member: 608350"]Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım ben de onun ölçüsünü merak ediyordum çünkü çok seviyorum meyhane pilavı ni normal şartlarda 2 tabak götürürüm :):) :) :)
benim diyetisyenim 4 yk 2 dilim ekmek demişti ona göre ye canım
Ben kızarım o kilolara
Rahat bırakın benim kamilemi o incecik çıtır olacak
kız annem kız valla yapıştılar bırakmıyolar peşimi aşık mı oldular ne bende diyom bakın dışarda bisürü çıtırvar onalara gidin diyede ille sen diyolR cok cekiciyim heral
Kamilem kızz çok aradınmı sütün kaymağını
O sırf yağ güzelim
Onun dışında menü güzel
ya sutun üzerinde hoşuma gitti dayanamadım severim kendilerini de
kız ne uykusu bende 6 da başlıyom gune cunku kucuk sağolsun en geç 7:30 kalkısı ama saka bi tarafa calışırken ev cok zor anlıyorum seni bazen evi geldiğimde dağınık buluna çamaşıra utuye temizliğe yetişemedikçe oturup ağlayasım geliyodu ve beni dah zor gunler bekliyo başlayınca biliyorum zaman zaman çalışarak kendime ve cocuklarıma eziyet etttiğimi bile düşündüğüm olur ama işte zman o zaman değil

Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.
cok geçmiş olsun tatlım size bişi olmamış ya çok şükür

hım anladım evdeki tarifi verdiğin için sağol denenebilir bende cok farklı bişi sandıydım bizim irem anam karatay gibi hazıa karsı ama bu verdiklerine değildir eminim aktar olayına yani

hım bende merak ediyodum bu wasa ne diye iyi oldu gördüğüm

süpppppeeeeeeeeeeeeeeeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…