Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi geceler kızlar menum
sabah
1 has yumurta,1 domates ,4 zeytın,1 kk peynır
ara kahve 1 tane bıskuvı
akşam
1 kase mercımek corba, 8-10 fırında hamsı, salata

iyi geceler kızlar menum
sabah
1 has yumurta,1 domates ,4 zeytın,1 kk peynır
ara kahve 1 tane bıskuvı
akşam
1 kase mercımek corba, 8-10 fırında hamsı, salata

Şu içinde balık olan menülere acaip özeniyorum maalesef alerjim var o yüzden yasak keşke bende yiyebilsem şimdi deli gibi yerdim balık öyle özledim ki aslında yıllardır yemiyorum

Yeni evin ile okul çok mu uzak? Taşınınca ulaşım daha mı zor oldu senin için?
Tarif için teşekkürler. Beril in domateste yumurtası ile harmanlanmayı düşünüyorum senin tarifi.
Yok İrem'im değişmedi zaten uzaktı;günlük 45 dakika gidiş 45 dakika dönüş :KK43:
Bakalım biz kimlere baş koşacağız. Allah iyilerle konuştursun. Dualarım hem kendim hem de Nilüfer için.
Amin canımmmm,Allah iyilerle doğrularla eş etsin :)

Şu içinde balık olan menülere acaip özeniyorum maalesef alerjim var o yüzden yasak keşke bende yiyebilsem şimdi deli gibi yerdim balık öyle özledim ki aslında yıllardır yemiyorum
İlk defa duydum balık alerjisi üzüldüm ben balık severim.eşim sevmiyor.o yüzden seyrek yiyebiliyorum bende.

2-3 yk bir porsiyon oda 1-1,5 dilim ekmege esdeger
Tamam çok teşekkür ediyorum
Selam kızlar,
79. Günün Menüsü:
Sabah: 2 tam buğday ekmeğine peynirli tost ve 1 bardak süt.

Ara: 1 elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası ve bol yeşillikli salata.

Ara: 1 nescafe.

Akşam: 1 kase haşlanmış brokoli ve üzerine sarımsaklı yoğurt.

Su 2.5 litre anca olur.
Spor: 3 mile Leslie.
Süper menu canım
benim diyetisyenim 4 yk 2 dilim ekmek demişti ona göre ye canım

kız annem kız valla yapıştılar bırakmıyolar peşimi aşık mı oldular ne bende diyom bakın dışarda bisürü çıtırvar onalara gidin diyede ille sen diyolR cok cekiciyim heral:KK48::KK48::KK48:

ya sutun üzerinde hoşuma gitti dayanamadım severim kendilerini de

kız ne uykusu bende 6 da başlıyom gune cunku kucuk sağolsun en geç 7:30 kalkısı ama saka bi tarafa calışırken ev cok zor anlıyorum seni bazen evi geldiğimde dağınık buluna çamaşıra utuye temizliğe yetişemedikçe oturup ağlayasım geliyodu ve beni dah zor gunler bekliyo başlayınca biliyorum zaman zaman çalışarak kendime ve cocuklarıma eziyet etttiğimi bile düşündüğüm olur ama işte zman o zaman değil

cok geçmiş olsun tatlım size bişi olmamış ya çok şükür

hım anladım evdeki tarifi verdiğin için sağol denenebilir bende cok farklı bişi sandıydım bizim irem anam karatay gibi hazıa karsı ama bu verdiklerine değildir eminim aktar olayına yani

hım bende merak ediyodum bu wasa ne diye iyi oldu gördüğüm

süpppppeeeeeeeeeeeeeeeer:KK9::KK9::KK9::KK9:
Tamam canım çok teşekkür ederim
DİYETİMİN 78. GÜNÜ
Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlamış yumurta+2 dilim kurutulmuş çavdar ekmeği+1 kk peynir+domates-salatalık

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 yeşil elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase yeşil mercimek çorbası

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 avuç sarı keblebi

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak patlıcan yemeği+1 kase cacık

SPOR:
*
Bugün nöbetçiydim gün boyu ayakta olunca spor yapma gücü bulamadım :KK43:
*2 litre su
Maşallah liste süper :)

Kesinlikle öyle canım burası da fena aklımda gelemiyorum hiç nerdeyse ama son günler işte yapcak bişey yok :KK43: koşturmaktan öldüm ya bütün eksikleri tamamlayalım diye inşallah yarın yola çıkıyoruz.
Birazını da evlendikten sonra kendileri tamamlasın. Çok yoruldun zaten . Allah yardımcın olsun. Şimdiden iyi yolculuklar size.

X