Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ayy ne güzel diyet için Beril'im,burda da var mıdır acaba :) Ben de fırından kurutulmuş çavdar ekmeği alıp yiyorum kahvaltılarda 2 haftadır yumuşak ekmek yemedim hiç :)
Çok beğendim canım,spor da var harikasın :)

DİYETİMİN 78. GÜNÜ
Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlamış yumurta+2 dilim kurutulmuş çavdar ekmeği+1 kk peynir+domates-salatalık

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 yeşil elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase yeşil mercimek çorbası

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 avuç sarı keblebi

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak patlıcan yemeği+1 kase cacık

SPOR:
*
Bugün nöbetçiydim gün boyu ayakta olunca spor yapma gücü bulamadım
*2 litre su

snin menude cok güzel nilufercim

süpppppeeeeeeeeeeeeeeeer
Sağol canım :)
Çok beğendim canım,spor da var harikasın :)
Sağol canım, inan senle birlikte bende koptum gibi hele spor öyle bir zor geliyorki hiç yapasım gelmiyor. Bi de iş yerinde biraz yoğunluğum var inşallah bende düzene girerim canım.
Çok güzel canım ama öğlen az olmuş keşke salata ya da yoğurt ekleseydin nöbetçiymişsin de daha dinç tutardı seni.

Senin gibi kaynanaya can kurban...

Senin gibi kaynanaya can kurban...

Güzel gidiyorsun ortak.

Migros'ta var canım meyvelileri ve sayelerinde var. Biraz fiyatlı tabi ithal olduğu için . 1 paket sade es 20 Parça oluyor 7 küsür tl.

Ben yulafa falan karşı Değilim ki. Zuhal ablanın mesajına cevap olarak yazdım zaten. Özellikle Mısır gervreklerini tüketmeyi tercih etmiyorum.

Yeni evin ile okul çok mu uzak? Taşınınca ulaşım daha mı zor oldu senin için?
Tarif için teşekkürler. Beril in domateste yumurtası ile harmanlanmayı düşünüyorum senin tarifi.

Menü gene çok güzel. Umarım karşılığını tartıda alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…