Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ama ben sensiz yapamıyoooooom bak kilolarımda benim gibi düşünüyo beni sensiz yalnız bırakmamak için gitmiyolarr:KK70::KK70::KK70::KK70:

heee sen öyle san ev hanımı oluncada ev işinden bıkıyo insan okula giderken bu kadar olmuyomuydu ne anlamadım ben

daha bi seneye yakın var taaaaa eylülde haziranda bi seminere giderim sonrası zaten tatil ama evdende bıkmaya başladım öğrencilerimi özledim beaaaa:110::110::110:

Ne güzel kamulrm. Okulla birlikte çok zor yürüyor inan canım. Evde olunca en azından okuldaki stres olmuyor. Sabah uykunu alabiliyorsun. Ben 6 da kalkıyorum. Akşam da gardım düşüyor.

menüm günü 5 te kapattım
sabah:iki dilime yakın ekmek kenarı 2 tyagda yumurta peynir domates salatalık bi kaşıkta kaymak sutun uzerinden aldım

ara:1 elma 1b sut

öğle
corba salata limonlu pul biberli yogrt

ara:1 b sut 2 bisküvi

akşam
fırında karanabahar salata yoğurt 2-3 çatal makarna

spor yarım kalan leslim oglan sebebeiyle arada ev içinde yürüyüş
su 2 lt yi geçti üç olur

Menü güzel canım. Afiyet olsun.

Gülsümde önceden öyle diyodu :KK48:
Evde kalınca bunalıma girdi

Bir süre sonra alışırdı ya. Ben çok yoruluyorum kuzum. Sağlıklı olsun da benim küçük kızım çok yoruyor beni.
Çalışmayı seviyorum. Ana çocuklsr küćük olunca gerçekten zor oluyor.

Bende öyle diyom Elifim
Biz görmedik en azından onlar görsün
Bence de sen yapabildiğini yap. İyilikten anlamassa kendi bilir. Sen vijdanen rahat olursun. Ben yaptım kendi istemedi dersin.

Bugün ki menü
Sabah bir yumurta yarim dilim ekmek domates

Öğle iki gibi arkadaşa gittik orda bir dilim bol sebzeli unsuz omlet 4 tane lahana sarmasi bir küçük.poğaça bir dilim kek
Biliyorum olmadi ama aksam kesinlikle yemiycem sadece su

Spor olarak ta yarim saat yürüyüş
Bir buçuk litre su
Aksam yememek yerine salata yogurt yesen iyi olur

Sabah : 1 kk peynir 1 yumurta 7 zeytin biraz çökelek 1 dilim kepek ekmegi
1 bardak süt domates
Öğlen : 6 yk meyhane pilavı 1 köfte 1 kase yoğurt
Ara : 1 mandalina 1 elma
1 sade kahve
Aksam : birazdan yicem
Küçük tabak taze fasulye 3 köfte 1 kase yoğurt
Spor yok çok yoruluyorum aksama da misafirim var
Suyu 2 litreye tamamlamaya calisacam
Menum kötü mu herkes Nerede niye kimse yorum yapmıyor :110:
Ögleki pilav fazla yoksa güzel menü

menüm günü 5 te kapattım
sabah:iki dilime yakın ekmek kenarı 2 tyagda yumurta peynir domates salatalık bi kaşıkta kaymak sutun uzerinden aldım

ara:1 elma 1b sut

öğle
corba salata limonlu pul biberli yogrt

ara:1 b sut 2 bisküvi

akşam
fırında karanabahar salata yoğurt 2-3 çatal makarna

spor yarım kalan leslim oglan sebebeiyle arada ev içinde yürüyüş
su 2 lt yi geçti üç olur
Afiyet olsun Ben begendim

Nilüfer hedef büyüt canım ben daha iyisini yapabileceğine adım gibi eminim.
İrem'im gaza getirdin beni ama temkinli rakam verdim bu ay düzen oturtmaya çalıştığım için:KK51:
Torun geldi pabucumuz dama atıldı. Bilmiyor musun Nilüfer ?
Bilmem mii, Mefkurem Mefkurem =Süper babaanne:emir_bebek:
Kızlar bende son günlerde karabatak gibi oldum Bi geliyom bi kayboluyom
Öğlen eve gelince bi ağırlık bastı biraz uyumuşum Sonrada yemek hazırladım çocuklara götürdüm orda biraz oyalandım
Biraz önce geldim Şimdi kendime çay demledim sonrada işe gidecem
Son günlerde evdede doğru dürüst iş yapamadım

Sizlerde ne var ne yok
Ben iyiyim Zuhal'im,diyet düzenimi tekrar oturttum spor düzenimi oturtmaya çalışıyorum şimdi:KK55:
senın menuleın dıyetısyen menusu gıbı masallah
Teşekkürler canımmmm:KK19:
Kesinlikle. Bir de şu sebzeli omletin tarifini alabilirsek.
Hemennn geliyor:KK19:1 havuç rendesi+1 kk peynir+2 yeşil biber+1 avuç maydonoz+1 kaşık yoğurt+2 yumurtayı çırpıp;1 kaşık zeytinyağı ile teflon tavada kızartıyorum;hem doyurucu,hem muhteşem bir tat canım:kk77:
günaydın kızlar,
çok yoğun ve ağrılıyım ( baş-göz-kulak ağrısı)
evde herkes hasta :KK43:
dünkü menüm : 1 kase müsli ve süt
öğle: 1 tabak sebzeli tavuk+5 kaşık bulgur pilavı+1 kase yoğurt
akşam 1 kase menevcen çorbası ( bir çeşit ot)+1 susamsız simit+5 adet karalahana sarması
su 4 lt
spor yok
Geçmiş olsun canımmmmm kıyamam:KK43:
Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.
Bununla geçmiş olsun canımmm:KK51:

Bende bilmiyom cnm
Halbuki herkes birbirine yorum yapsa ne iyi olur
Sen başkalarına yorum yapıyonmu bakayım :KK56:
Sabah akşam güzel
Ama meyhane pilavının içinde neler var bilemiyorum yinede sonuçta pilav
Belki köftesi fazla yiyip pilavı yemesen daha iyi olurdu
Tabi köfte kızartma değilse
Anlayabildigim menülere yorum yapıyorum daha doğrusu fazla olanlara yapamıyorum kırmaya cekiniyorum sanırım :)
Pilavın içinde bulgur domates biber ve cok az biber salcasi var
Köfte de ızgara
Ögleki pilav fazla yoksa güzel menü
Pilav ne kadar olmalı

Canlarım MÜSLİ konusundaki yargılarınıza katılmıyorum.Şöyle ki:
*Müsliyi eleştirirken korunma şartlarından ve bu korunmayı sağlayacak olan katkı maddesinden bahsediyoruz ki bu da tükettiğiniz salça,yoğurt,kutu süt,bulyon vesaire sürekli kullandığınız bir yığın gıdada mevcut. gingercookkie gingercookkie İrem hazır olanı önermiyor müsliyi değil.
*Ayrıca müslinin içindeki yulaf;düzenli tüketildiğinde alzeimerin en büyük düşmanıdır ve en kuvvetli antioksidanlardan biridir.Emzikli annelerin sütünü arttırır yulaf,kanıtlanmıştır.
*Ayrıca müsli tüketmenin tek yolu hazır olan değildir.Aktardan aldığınız yulaf lifi,buğday lifi,kuru üzüm,kuru kayısı,kuru incir,fındık karıştırırsanız zaten bu müslidir.Müsliyi kendimiz hazırlayıp bütün mucizelerini yaşamak yerine neden tümden müsliyi çıkarıyoruz hayatımızdan,hazır olanı çıkartın kafi.Şu an taşınma sürecimde olduğum için hazır kullandım ama hep kendim yaparım normalde ve yoğurda karıştırır yerim.Bu mucizeden mahrum kalmayalım diyetlerimizde,fikrim bu canlarım;tabi ki yine de tercih sizlerin.

Anlayabildigim menülere yorum yapıyorum daha doğrusu fazla olanlara yapamıyorum kırmaya cekiniyorum sanırım :)
Pilavın içinde bulgur domates biber ve cok az biber salcasi var
Köfte de ızgara

Pilav ne kadar olmalı
2-3 yk bir porsiyon oda 1-1,5 dilim ekmege esdeger

*Müsliyi eleştirirken korunma şartlarından ve bu korunmayı sağlayacak olan katkı maddesinden bahsediyoruz ki bu da tükettiğiniz salça,yoğurt,kutu süt,bulyon vesaire sürekli kullandığınız bir yığın gıdada mevcut. gingercookkie gingercookkie İrem hazır olanı önermiyor müsliyi değil.
*Ayrıca müslinin içindeki yulaf;düzenli tüketildiğinde alzeimerin en büyük düşmanıdır ve en kuvvetli antioksidanlardan biridir.Emzikli annelerin sütünü arttırır yulaf,kanıtlanmıştır.
*Ayrıca müsli tüketmenin tek yolu hazır olan değildir.Aktardan aldığınız yulaf lifi,buğday lifi,kuru üzüm,kuru kayısı,kuru incir,fındık karıştırırsanız zaten bu müslidir.Müsliyi kendimiz hazırlayıp bütün mucizelerini yaşamak yerine neden tümden müsliyi çıkarıyoruz hayatımızdan,hazır olanı çıkartın kafi.Şu an taşınma sürecimde olduğum için hazır kullandım ama hep kendim yaparım normalde ve yoğurda karıştırır yerim.Bu mucizeden mahrum kalmayalım diyetlerimizde,fikrim bu canlarım;tabi ki yine de tercih sizlerin.
Kendi yaptigim hep Daha lezzetliydi
Cokkkk haklisin

image.jpg
Bu canim
galeta gibi ama mayasiz

Son düzenleme:
Selam kızlar,
79. Günün Menüsü:
Sabah: 2 tam buğday ekmeğine peynirli tost ve 1 bardak süt.

Ara: 1 elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası ve bol yeşillikli salata.

Ara: 1 nescafe.

Akşam: 1 kase haşlanmış brokoli ve üzerine sarımsaklı yoğurt.

Su 2.5 litre anca olur.
Spor: 3 mile Leslie.

Çok geçmiş olsun canimOTE="poniponna, post: 43361137, member: 608350"]Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım ben de onun ölçüsünü merak ediyordum çünkü çok seviyorum meyhane pilavı ni normal şartlarda 2 tabak götürürüm :):) :) :)
benim diyetisyenim 4 yk 2 dilim ekmek demişti ona göre ye canım
Ben kızarım o kilolara :KK48:
Rahat bırakın benim kamilemi o incecik çıtır olacak :KK70:
kız annem kız valla yapıştılar bırakmıyolar peşimi aşık mı oldular ne bende diyom bakın dışarda bisürü çıtırvar onalara gidin diyede ille sen diyolR cok cekiciyim heral:KK48::KK48::KK48:
Kamilem kızz çok aradınmı sütün kaymağını
O sırf yağ güzelim
Onun dışında menü güzel
ya sutun üzerinde hoşuma gitti dayanamadım severim kendilerini de
Ne güzel kamulrm. Okulla birlikte çok zor yürüyor inan canım. Evde olunca en azından okuldaki stres olmuyor. Sabah uykunu alabiliyorsun. Ben 6 da kalkıyorum. Akşam da gardım düşüyor.

Menü güzel canım. Afiyet olsun.

Bir süre sonra alışırdı ya. Ben çok yoruluyorum kuzum. Sağlıklı olsun da benim küçük kızım çok yoruyor beni.
Çalışmayı seviyorum. Ana çocuklsr küćük olunca gerçekten zor oluyor.

Bence de sen yapabildiğini yap. İyilikten anlamassa kendi bilir. Sen vijdanen rahat olursun. Ben yaptım kendi istemedi dersin.
kız ne uykusu bende 6 da başlıyom gune cunku kucuk sağolsun en geç 7:30 kalkısı ama saka bi tarafa calışırken ev cok zor anlıyorum seni bazen evi geldiğimde dağınık buluna çamaşıra utuye temizliğe yetişemedikçe oturup ağlayasım geliyodu ve beni dah zor gunler bekliyo başlayınca biliyorum zaman zaman çalışarak kendime ve cocuklarıma eziyet etttiğimi bile düşündüğüm olur ama işte zman o zaman değil

Kızlar iyi akşamlar. Pek keyfim yok, bugün park halindeki arabamızı freni boşalan tır sürüklemiş. Çok şükür kimseye birşey olmadı.
cok geçmiş olsun tatlım size bişi olmamış ya çok şükür

hım anladım evdeki tarifi verdiğin için sağol denenebilir bende cok farklı bişi sandıydım bizim irem anam karatay gibi hazıa karsı ama bu verdiklerine değildir eminim aktar olayına yani

hım bende merak ediyodum bu wasa ne diye iyi oldu gördüğüm

Selam kızlar,
79. Günün Menüsü:
Sabah: 2 tam buğday ekmeğine peynirli tost ve 1 bardak süt.

Ara: 1 elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası ve bol yeşillikli salata.

Ara: 1 nescafe.

Akşam: 1 kase haşlanmış brokoli ve üzerine sarımsaklı yoğurt.

Su 2.5 litre anca olur.
Spor: 3 mile Leslie.
süpppppeeeeeeeeeeeeeeeer:KK9::KK9::KK9::KK9:

X