Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İrem müsli hakkında yorum alabilir miyim. Eczacı olarak cevaplarsan sevinirim :KK200:
Kesinlikle tasvip etmiyorum. İçerdiği koruyucu ve uzun raf Ömrü nedeniyle. Aslında endüstriyel olarak üretilmiş ve Mısır içeren hiç bir gıdayı yememeyi tercih ederim. Ama bazen insan zorda kalıyor. Yemek durumunda kalıyorsun istemeyecekte olsa. O Yüzden bu duruma düşmemek adına haftasonları alışverişimi yapıp hafta içine hazırlamaya çalışıyorum.

günaydın kızlar,
çok yoğun ve ağrılıyım ( baş-göz-kulak ağrısı)
evde herkes hasta :KK43:
dünkü menüm : 1 kase müsli ve süt
öğle: 1 tabak sebzeli tavuk+5 kaşık bulgur pilavı+1 kase yoğurt
akşam 1 kase menevcen çorbası ( bir çeşit ot)+1 susamsız simit+5 adet karalahana sarması
su 4 lt
spor yok
Geçmiş olsun Pırıl Cım.

Kesinlikle tasvip etmiyorum. İçerdiği koruyucu ve uzun raf Ömrü nedeniyle. Aslında endüstriyel olarak üretilmiş ve Mısır içeren hiç bir gıdayı yememeyi tercih ederim. Ama bazen insan zorda kalıyor. Yemek durumunda kalıyorsun istemeyecekte olsa. O Yüzden bu duruma düşmemek adına haftasonları alışverişimi yapıp hafta içine hazırlamaya çalışıyorum.
Yulaf ezmesi ve kepeği bu gruba girmiyor dimi cnm

Günaydınnnn fıstıklar
Şimdi eve geldim Sabah neskafemi içiyorum
Kahvaltı birazdan

G goodidea burcu rakibim eksiye düştün diye dün abarttınmı biraz
Bende beni geçtin diye üzüldüydüm :KK48:
Fazla karbon olmuş cnm

R ranasongur
Pırılım geçmiş olsun cnm
Hastalık evi dolaşmadan çıkmaz zaten
Dikkat et kendine
Sağol canımm
kuzumu korumaya çalışıyorum

Allah yardımcın olsun ablacım Inşallah düzenin oturur.

Canım senin de Allah yardımcın olsun az kaldı sabret.

Çok geçmiş olsun. Kış geldi artık hastalık her an kapıda Allah şifa versin canım.
Evet canımm. Benimki grip harici gözlerimden başlayan migren gibi bir ağrı
kulağıma vurur vs. Aşırı stres ve yoğunlukta oluyor

Evet budur iişte
hamileliğim sırasında besleyici diye bir çok arkadaş önermişti ben de o kadar katkı var içinde ne alaka deyip yine de yemiştim. Ve doktorum farkedince yediğimi Pırılll sen bari yapma nasıl yersin bunu demişti :)

Ben olsam kesinlikle yemem senin durumunda yani.
yok canım ya ben yiyemem zaten öyle şeyleri pek bana tereyağı kaymak alanla gelecen ama cok bahsedildi ya burda merak ettim iyi bişeyse midem almasada yiyim ddedim ama değilimiş yemem ben ortak merak etme sen kuzuma zararı olacak hiçbişey yememeye dikkat ediyrm bi kahvem vardı onu okudum bugun netten onuda içmemeye çalışcam çok içiyodum cunku bol bol ısırgana devam ben

Evet canımm. Benimki grip harici gözlerimden başlayan migren gibi bir ağrı
kulağıma vurur vs. Aşırı stres ve yoğunlukta oluyor
geçmiş olsun pırılcım dikkat et kendine

Mefkurem Mefkurem mefkusuuuuuuuuum gelemedinmi daha torunun yanından az ugruyon buralara hos benimde teldeki net bitti pc yede oğlan yüzünden az oturabiliyom inş bi kaç güne kadar kavusacam netime bunda yazmak zor oluyo tede hem oglanı oyalayıp hem yazabiliyodum neyse özledim seni annem gel artık ya az lafın belini kırak

gingercookkie gingercookkie iremim napcaz ortak sildinmi artıları ya bize ne oldu 75 hayalleri kurarken cok sinir oldum bu hafta kendime sende de aynı durumu görüyorum gelcek haftaya kadar 75 i zorlayalım tatlım ya

yok canım ya ben yiyemem zaten öyle şeyleri pek bana tereyağı kaymak alanla gelecen ama cok bahsedildi ya burda merak ettim iyi bişeyse midem almasada yiyim ddedim ama değilimiş yemem ben ortak merak etme sen kuzuma zararı olacak hiçbişey yememeye dikkat ediyrm bi kahvem vardı onu okudum bugun netten onuda içmemeye çalışcam çok içiyodum cunku bol bol ısırgana devam ben

geçmiş olsun pırılcım dikkat et kendine
Isırganla adaçayının fazlası sütü azaltır canım. Çok tüketme. Sanırım bilmiyorsun. Günde 3 kupa maksimum.

Mefkurem Mefkurem mefkusuuuuuuuuum gelemedinmi daha torunun yanından az ugruyon buralara hos benimde teldeki net bitti pc yede oğlan yüzünden az oturabiliyom inş bi kaç güne kadar kavusacam netime bunda yazmak zor oluyo tede hem oglanı oyalayıp hem yazabiliyodum neyse özledim seni annem gel artık ya az lafın belini kırak
Kızzz sen benimle uğraşacağına şu artılarını ver bakayım :KK70:
Sanki ben senden farklıyım
Ama farkımız ben listede değilim
Ne haber güzellik :KK48:

Bugünde yemek yapıp götüreyimde bi kaç gün gitmem artık
Nede olsa adımız kaynana
Demesinler bıktırdı, hergün hergün burda :KK70:

Günaydınnnn fıstıklar
Şimdi eve geldim Sabah neskafemi içiyorum
Kahvaltı birazdan

G goodidea burcu rakibim eksiye düştün diye dün abarttınmı biraz
Bende beni geçtin diye üzüldüydüm :KK48:
Fazla karbon olmuş cnm

R ranasongur
Pırılım geçmiş olsun cnm
Hastalık evi dolaşmadan çıkmaz zaten
Dikkat et kendine
Heralde ole oldu.simarrdimm hemen ama telafi edicem inşallah cumaya yarış var rakipcimm benim

X