Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Cumartesi menü
Sabah
1 dilim çavdar ekmeği
1 haşlanmış yumurta
2 kibrit kutusu salamura peynir
1 domates
2 Salatalık
1 bardak süt
Öğle
1 armut
3 Burçak Bisküvi
6 dilim hindi füme
Akşam
1 dilim çavdar ekmeği
4 yk kabak yemeği
4 yk light yoğurt.

Dunki menum
Sabah
3 dl k,ekmek
Domates salatalik
Krem peynir
Yumurta
5 zeytin

Arada1 portakal

Aksam
SosluTavuk biraz patates ayranazcik turşu

Su 2lt
Spor 45dk yuruyus

Akşam menün güzel canım ama sabah kahvaltısında krem peyniri bence pek tercih etme. Hem çok Yağlı hem de probiyotik içeriği Zayıf.

Hos geldin nilüfer cim bizde seni cok özledik canim

Hoşgeldin canım o zaman. Zayıflama yolculuğumuza tam gaz hep beraber devam edelim.

76. Günün Menüsü:
Sabah: Tam buğday unuyla yapılmış 2 minicik poğaça, 1 kk. peynir, 1 zeytin, bol yeşillik, 2 yk. Lor peyniri, domates-salatalık.

Öğlen: 5 tane hurma, 1 mandalina, 1 kase yoğurt.

Akşam: 1 kase mercimek çorbası, salata.

Su: 3 litre olur.
Spor yok.

Ya kızlar diyet konusunda kendimi dizginleyemediğim tek şey meyve kaldı artık şekerli yiyecekler çikolatalar falan aramıyorum çok şükür. Tutamıyorum kendimi 1 tane yetmiyor günde ne yapsam ki. Tamam vücut için yararlı ama hep şeker sonuçta

Büyük oynayim dedim cnn
Eski manyak günlere dondüm
Acim mutluyum gibi gibi
Pzt sporada gidecem ama nasil bilemiyom
Adimsayarim nerde k....
İzinden geliyoruz kaptanim
Bisküvi dışında iyi

Keşke yerinde olsam da biraz meyve yesem benim için çok zor meyve yemek ne güzel ya

Tatlım bana biraz az geldi sanki çok değil ama akşam bi parça tavuk et ya da biraz sebze yemeği olsaymış daha güzel olurmuş ya da hurma yerine öğlen bi tabak bişey yeseymişsin keşke falan çorba dışında yemek göremedim çünkü hani sıcak yemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…