Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Heralde tatil olunca geç kalktın cnm
Öğlen iyi olmuş
Yarın tartı olduğu için akşama ekmek olmasa daha iyiymiş

Iremim senin menülerin genelde hep az oluyo zaten, benimki tek bugünlük
Sen niye bu hafta artı çıktın anlamadım
İnşallah yarına eksiye düşmüş olursun
Absolutely impossible Ablacım o kadar Söyleyeyim yani. Eksi çıkmam bu hafta balığın kavağa çıkması kadar mümkün. Ben de anlamıyorum. Nöbetler beni çok etkiliyor. Uykusuzluk yorgunluk üstüne bir de hastalık. Umudum haftaya kaldı artık. Ne yapalım?

Kızlar ne güzel tatili değerlendirecektimm,kvdelere gidiyoruz. Sonu gelmeyen ye ısrarları,gidilecek misafirlikler,getirilen ikramlar,yemeyince beğenmemiş hıh bakışları off

Hepimiz aynıyız demek ki. Annem bir ara tartıyı sakladı. Buldum gene çıkardım, ortaya koydum.
Bi tek bende olmuyormuş demekki
Kızlar ne güzel tatili değerlendirecektimm,kvdelere gidiyoruz. Sonu gelmeyen ye ısrarları,gidilecek misafirlikler,getirilen ikramlar,yemeyince beğenmemiş hıh bakışları off
Canım sen yine de elinden geleni yap canım Allah kolaylık versin.

73. Günün Menüsü:
Uyanınca 2 ceviz, 2 incir

Sabah: 1 dilim çavdar ekmeği, 2 kk. peynir, 2 s.zeytin, domates-salatalık-yeşillik.

Ara: 1 salkım taze üzüm.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, yeşillik, ayran.

Akşam: 3 salatalık, 1 kase baharatlı yoğurt.

Su: 3 litre olur.
Spor: 50 dk. 5 km yürüyüş

Menün çok güzel

Bence nöbette olunca sabah uyumadan artı çıkman normal cnm
Bugün nöbetçi değilsindir inşallah

Ama eminim sen bütün ısrarları geri çevirip sadece kendine uygun olan şeylerden yiyecen
Dimi güzellik

Gayet güzel Elifim
Normalde iyi ama belki bugünlük üzüm olmayabilirdi
Biliyom bende çok katıyım Tatlıcım

Menün çok güzel
Teşekkür ederim canım :)
Gayet güzel Elifim
Normalde iyi ama belki bugünlük üzüm olmayabilirdi
Biliyom bende çok katıyım Tatlıcım
Haklısın ablacım regl dönemindeyim aşırı tatlı isteğim vardı ama artık tartı öncesi daha çok dikkat ederim. Ayrıca hiçte katı değilsin sen benim vicdanımın sesisin

Selam arkadaşlar birşey sormak istiyorumsiz yarin ttarti günü diye mi bu kadar az yendiniz yoksa her zaman mi böyle az yiyorsunuz bence yediklerniz coook cook azben sizden ne kadar cok yemisim ama karnim resmen zil caliyor zamanla bendd alisirim ins hepinize masallah subhanallah

Slm tatlım
Sen neler yapıyon cnm bi görünüyon bi kaybolıyon
Gruba devam etmeyi düşünüyorsan düzenli paylaşım yapman gerekiyor

Mrb Zuhal'cim. Haklısın daha sık gelmem gerekiyor. uzun süre internetten ayrı kaldım. Döndükten sonra da yedilerii yazmaya utandım. Kaçamak bile diyemeyeceğim. Menülerim çok kötü. İstediklerimi yemyince mutlu olamıyorum. canımın istedikleri de hep kilo yapıcı zararlı şeyler... (

Menüm

Sabah 11.00
1 tabak menemen
1 dilim ekmek
5 çatal peynir
1 tane incir reçeli

Akşam 18.00
yarım kase tarhane corbası
yarım tabak ıspanak yemeği
3 kaşık pilav
5-6 tane bamya tursusu

1 kase cekırdek
3 dilim kek

su 2 lt
turuyus 60 dakika

Hoşgeldin aramıza
hosbulduk tşkler

Ben geçen perşembe karar almıştım hergun tartılmayacağım diye sadece bir gün uygulayabildim
Siz tartılma işini nasıl yapiyorsunuz kızlar?
bende hergun tartılıyordum ama bugun tartılmadım yarın ve dayanabılırsem sadece tartı gunlerı tartılmayı denıycem
çunku gunluk olarak azalma yoksa ya da ufak artma varsa ınsanın moralı bozuluyorr bence
ama bende alışmışım hergun tartılmaya başarabılırsem ole yapcam

menum
sabah
1 kase yoğurt
1 haslanmış yumurta
öğlen
4 kaşıkmakarna
akşam
fırında patates köfte
(3 köfte biraz patates)

SU 1,5 LT

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…