Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Lafa dalıp menü yazmayı Unuttum

Kalkınca 1 incir

10.00___2 yum+ 2 kş yulaf kepeği +az süt +az peynirle krep, domates, 2 ý.zeytin

13.30 ___1 tabak büyüklüğünde lahmacun, maydonoz, ayran

16.45____fırında kıymalı patlıcan (kızartma değil), 1 bar kefir
1 ceviz +suyu

Akşam 1 kase yoğurt

Su 2 lt

Aynen. Başta nasıl olunursa öyle gidiyor. Evlilik iki kişilikse işlerde iki kişilik bence :KK53:
Tatlım olmuş bizim 28 sene
Yani dediğine çoook geç kaldık

:KK70::KK70: bdv okuya okuya feminist oldum :KK53:
Anacım ne anlarsınız şu bdv den
Sanki kendi derdiniz Size yetmiyor bide başkalarının sorunlarına kafa yoruyosunuz
Baksana ben hiç girmem öyle yerlere
40 yılda bi yorum yazayım dedim başıma ne geldi

Ilk Gün iyi sayılır cnm
Zaten artık turşu yemicen
Aslında meyveyi gün içinde yesen akşamla beraber dükkanı kapatsan iyi olur
Suyunu yazmamışın cnm
Spora başladınmı

Nehircim ilk sayfada kurallar var bi göz at istersen
Onlara ilave pazartesi perşembe tartı günümüz
Aslında usenmeden hepsini okumuştum.
8 bardak su 40 dk yürüyüş yaptım.
Haftada 2 gün mu tartiliyoruz
Önceden başka takımda yarıştınmı cnm
Yok canim ilk bu

Aslında usenmeden hepsini okumuştum.
8 bardak su 40 dk yürüyüş yaptım.
Haftada 2 gün mu tartiliyoruz

Yok canim ilk bu
Cnm suyunu lt hesabı yazarsan daha anlaşılır
Çünkü bazen 4 bar su 1 lt yapıyor bazen 5 bar.
Yürüyüşte yapman iyi olmuş

Liste için perşembe
Haftasonu kaçamaklarını önlemek içinde pazartesi tartılıyoz cnm

kesinlikle çok haklısın, şimdiden bana benziyor yeme alışkanlığı, ben ne seviyorsam onu seviyor
o yüzden eşime de diyorum defne biraz büyüsün bu eve kola sokmayacağım, çünkü eşimin de gece kalkıp kolayla abur cubur alışkanlığı var
aslında eşime derken benim de kendimi kısıtlamam gerek :KK43:
Kuzum büyümesini bekleme şu an zaten bebek değil emin ol herşeyi izliyor taklid ediyor bende kızımdan sonra sofraya sebze yemeklerini koymaya ağırlık verdim hatta eşimi tembihlerdim sofrada asla ben şunu yemem ben bunu yemem diyemezdi aynen taklid ediyor kızım 10 yaşında kızım kolanın tadını bilmez aynı şekilde bizde 10 yıldır asla eve sokmuyoruz yani diyeceğim büyümesini bekleme şimdiden nasıl alıştırırsan öyle gider :)

Yaşım 22 canım
6 aylık kızım var evdeyim
Önlisans sosyal hizmetler mezunuyum
Kpssye girdim atanamadim
Ben 10 gün önce yine diyete başlamıştım evet ğer gün salata yiyordum sonra kardeşim vefat etti diyet kaynadi stresten yemeğe vurdum dün topqrlayip yeniden başladım işte. .
canım başın sağolsun Allah sanır versin... Hoşgeldin ben Gülsüm

Selam kızlar :)
72. Günün Menüsü:
Sabah: 2 tb ekmeğine yağsız, peynirli tost. 1 bardak süt.

Ara: 1 elma, 1 mandalina.

Öğlen: 1 dilim tb ekmeği, 1 tabak tavuk haşlama (sulu), salata.

Akşam: 1 tabak dünkü kıymalı kabaktan, 1 kase yoğurt.

Su: 3 litre olur.
Spor: günler sonra 3 mile Leslie yapıcam Inşallah :KK66:
vay be elif şaka maka 72 gün oldu bak :))

tam işe başladım kendime çeki düzen verdim derken nazar ettim kendi kendime :KK43: bazı problemlerim var sanırım yine depresyona giriyorum ben berill imdaat :KK43: sürekli açım doymuyorum ama yemiyorumda kararlı yiyorum yarını çok hafif geçirecem inşaAllah ayrıca kılzar dua edin nikotini bırakmaya karar verdim saat 6 da içmiştim en son ben niyet ettim bırakmaya inşaAllah Rabbimde nurunu tamamlayacak niyetimi tamamlayacak inşaAllah...

birde kızlar artık kış geldi 3 litrenin altına düşürsek suyu nasıl olur ? ya 3 litreyi tamamlıyorum işyerinde tuvaletten çıkamıorum afedersiniz birde molalarımız bile dakikalı o kadar yoğunlukta göze batıyor sürekli çıkmam :))) 2 litre olsa nasıl olur ?

tam işe başladım kendime çeki düzen verdim derken nazar ettim kendi kendime :KK43: bazı problemlerim var sanırım yine depresyona giriyorum ben berill imdaat :KK43: sürekli açım doymuyorum ama yemiyorumda kararlı yiyorum yarını çok hafif geçirecem inşaAllah ayrıca kılzar dua edin nikotini bırakmaya karar verdim saat 6 da içmiştim en son ben niyet ettim bırakmaya inşaAllah Rabbimde nurunu tamamlayacak niyetimi tamamlayacak inşaAllah...
Öncelikle niyetin hayırlı olsun kuzum Allah yardımcın olsun inşallah başarırsın

Niye depresyona girecen güzelim
Bak kızacam şimdi hadi evdeyken bunalımdaydın, bi işe gireyim diyodun
O da oldu daha ne istiyon
Hem Kilo vermeyede başladın
Ama Gülsümüm çok az ve yanlış besleniyorsun aç olman normal
Menün az ama sadece karbon olmuş

birde kızlar artık kış geldi 3 litrenin altına düşürsek suyu nasıl olur ? ya 3 litreyi tamamlıyorum işyerinde tuvaletten çıkamıorum afedersiniz birde molalarımız bile dakikalı o kadar yoğunlukta göze batıyor sürekli çıkmam :))) 2 litre olsa nasıl olur ?
Cnm Zaten kışın su ihtiyacıda azalıyor
Bide kilonda düştüğü için 2 lt yeterli olur heralde
Tabi kilosu daha fazla olan fazla İçmesi gerekir

kızlar menum sabah 1 yumurta tavada bır dılım ekmek peynır
oğlen yarım kase yayla çorba
akşam yarım tabak bamya 1 tabak bulgur pılavı
akşam ustude bıraz bıtter çıkolata
berbat bır menu oldu

Cnm suyunu lt hesabı yazarsan daha anlaşılır
Çünkü bazen 4 bar su 1 lt yapıyor bazen 5 bar.
Yürüyüşte yapman iyi olmuş

Liste için perşembe
Haftasonu kaçamaklarını önlemek içinde pazartesi tartılıyoz cnm
Tamam canım ben hesaplarim şu bardagimla kaç litre ettiğini öyle yazarım bugun
Supermis yarın tartılma günü o zaman çok heyecanlı :)
Meyve için de canım emzirdigim için diyetimin günlük kalorisi 400 kalori fazla olmaliymis ben de bunu meyve ile tamamliyorum
canım başın sağolsun Allah sanır versin... Hoşgeldin ben Gülsüm
Teşekkür ederim canım amin. Nehir ben de memnun oldum

Menü
Sabah
1 domates
Dereotu
4 zeytin
1dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
1kk peynir

Ara
10 tane üzüm

Aksam
1 tabak fırında sebze
Yarım kase yoğurt
Salata
1 çatal Tulumba tatlisidortte bir
Hoşgeldin canım umarım hedefine ulaşırsın :)

vay be elif şaka maka 72 gün oldu bak :))
Evet Gülsüm sizinle geçirdiğim her gün çok güzeldi Allah hepinizden razı olsun :) ama tam isteğim gibi gitmiyor da sabredicem Inşallah.
Canım Rabbim yardımcı olsun Inşallah niyetin tamamına erer. Sabredersen hem zayıflamış hem de sağlıksız bir şeyden Kurtulmuş olursun sadece sabret.

Günaydın Kızlar :)
Çok güzel bir gün olsun hepimiz için :)
Mefkurem Mefkurem ablamm sence 16 Mart olan doğumgünüme 7 leri görür müyüm böyle söyleyince kızıyorsun ama ben çok yavaş gidiyorum değil mi :KK43:

Daha çıtır olmadım Kızzz
Bende bi 6 ları göreydim içim rahat edecek

İnşallah Allah sizede göstersin o günleri
Tabi önce gençliğinizin keyfini çıkarın
Ben şimdi çocukların küçüklüklerini öyle özlüyorumki
Tabi ozaman yaşımda küçük olduğu için yaptığım yada yapmadığım bi sürü yanlışlar var
Şimdi anne olsaydım çocuklara karşı çok farklı olurdum
Ama tren kaçtı ne yazıkki
az kaldı ablacımm azzz 6lara

amin zuhal ablam
inan her yaşta insan benzer hataları yapıyor bak ben sana göre geç anne oldum, daha 1,5 yıllık anneyim ama ilk doğduğu günleri düşününce şunu da yapsaydım, bunu yapmasaydım dediğim çok şey var
şimdi deneyimli olduğun için böyle diyorsun ama bu yaşta anne olmuş olsan şimdiki deneyimlerini kazanmış olmayacaktın benzer hataları yine yapacaktın
ben genç anne olmayı isterdim
gençken sanki enerjin daha yetiyor, daha sabırlı oluyorsun gibime geliyor
şimdi her yaş aldığımda enerjimin azaldığını hissediyorum o yüzden sabrım daha azalıyor

X