Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Benim hedef tarihimde 17 mart :KK19:
Eşimin doğum günü. Hedefim 70 olmak. İnşaallah başarırız canım:KK55::KK55:
Benim hedef tarihim de 1 nisan. Yaz alış verişine çıkmadan incecik olmak istiyorum.
Hele okulda bir arkadaş var hiç sevmem kendisini. Bu gün durmuş diyor. Ben kilolu olanları hiç anlamam. Bana çok iradediz geliyorlar diyor. Bir sinir oldum.

Benim hedef tarihim de 1 nisan. Yaz alış verişine çıkmadan incecik olmak istiyorum.
Hele okulda bir arkadaş var hiç sevmem kendisini. Bu gün durmuş diyor. Ben kilolu olanları hiç anlamam. Bana çok iradediz geliyorlar diyor. Bir sinir oldum.
Lafa bak, sinir olmayacak gibi degil. Göster o arkadaşına nasıl iradeli olunurHoppa

gunaydın guzeller fit olma yolunda bir persembe daha yaklastı bugun aman dikkat yarına husran olnmasın inş bende yarın psikolojik sınırım 1 kiloyu asıcam diye umuyrumuzun zamandır gıdım gıdım gidiyor bakalım yarın ne olcak heyecanlıyım dogrusu
Kamilem benden yine gıdım gidim gidecek bu hafta. Çok moralim bozuluyor. Okula başlayana kadarhallwt kilo işini. Okulla birlikte çok zor oluyor inan.

Ben geçen perşembe karar almıştım hergun tartılmayacağım diye sadece bir gün uygulayabildim :KK48:
Siz tartılma işini nasıl yapiyorsunuz kızlar? :KK64:

ben de böyle haddini bilmez insanları hiç sevmem ve hiiççç anlamam
nereden biliyorsun belki karşındaki insanın hormonel bir problem yaşıyor ve kilo veremiyor veya sağlık sorunu nedeniyle kortizon alıyor ve o da ona kilo yapıyor
sinir oldum o arkadaşa sevmediğin kadar varmış
boşver sen takma sen yeterli azmi gösteriyorsun sen kendini bildikten sonra başkası çok da tıııınnnnnnnnnn

elifce1453 elifce1453 -Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- kizlar hedefledigimiz tarihe az kaldi 1 aylik bi hedef daha koyalim bu kez daha iddali olalim nülifercim sende duzenini kur gel tatlim ozledim seni :KK68:
Canım ben 1 Kasım hedefime ulaşamadım ki :KK43: iki hafta grip sporumu çok aksattı. Ama dediğin gibi yine aylık bir hedef koyarız bizi hırslandırır -Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- Nilüferim de bi dönsün helak oldu kız ev işinden.
Oyy yaa sen üzülme canım kişi dilinin altında gizlidir o da karakterini belli etmiş. Umarım kınadığını yaşamadan da ölmez!!

Çok sinir oldum kız. Uçacaktım tepesine. Ama zaten kararlıydım şimdi iki katına çıktı. Ahhh bir zayıflasam ona on basarım. Ama hala aklına geldikçd çok canım sıkılıyor.

Benim zayıflayarak irademi göstermek istediğim kişilerin sıralaması bile var :KK76:

1.büyük halamve kızı olan kuzenim (her görüşmemizde kilo konusunu açarlar,büyük hala sendromu oluştu bende bu yüzden :KK70:)

2,kvdem görümcem (her gittiğimde bir baştan aşağıya süzerler,hamilelikten önce 10 kilo verip 75 kilo olmuştum görümceme gitmistik, bana birşey demiyor,kvdeyi aramış, kvdemde eşimi arıyor poni kilo vermiş diye ben şok :KK57:)

3,okulda yasli bi hoca var severim kendisini,takılır bana hep kendine iyi bakiyosun diye herkesin içinde ,utanıyorum :oops:)
4,.......

X