Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar ya ben o kadar ugrasıyrm neden cok cok olmuyo bakın dunle bugun aynıyım reglim yaklastı ama ne biliyim odem falanda yok gibi vucutmu direniyo acaba napsam

Günaydınlarrrrr
Sabah Günaydın diyen kaçmış

Bugün tartıda gördüğüm rakam pek bi beni mutlu etti inşallah perşembe ye kadar yukarı çıkmaz

Sizler ne yaptınız nasıl gidiyor
Bugünkü planlarınız neler

Berilim çorbaya devammı Kuzum, 1 günlük sonuç nasıldı

Ponicim ne güzel bu hafta wvdeymişin hem menün hemde sporun daha iyi olur. Bu arada suyu daha çok içebilirsin

Hadi bakalım güzel bi gün bizi bekleyin inşallah
Ben kahvaltımı yapayım

Günaydın cnm kilonu yanlışmı yazdın
Biraz kendini tanıtsana arkadaşlara

kızlar ya ben o kadar ugrasıyrm neden cok cok olmuyo bakın dunle bugun aynıyım reglim yaklastı ama ne biliyim odem falanda yok gibi vucutmu direniyo acaba napsam
Kamilem eğer adetin yakınsa şişkinliği olabilir

Ama bence jillian yaptığın için kas oranın artıyordur kilon az düşsede daha zayıf görünürsün

gun sonunda hepını de yazarım
kahvaltım
1 haslanmış yumurta
1 kk peynır
4 zeytın
dereotu
1 domates
1 dılım ekmek

çok mu olmuş kızlar
Kahvaltın gayet güzel cnm
Güne sağlıklı bi başlangıç yapmışın inşallah tüm gün aynı şekilde devam eder
Akşam görürüz artık menünü

Günaydın cnm kilonu yanlışmı yazdın
Biraz kendini tanıtsana arkadaşlara
evet yanlış yazmışım 76,1 olcak
benim 2 kızım var ucretsız ızındeyım bırısı 6 yasında bırısı 2

66 kıloyla 2. ye hamıle kalmıştım
76 yım şimdi 2 kere 70 e dustum gerı aldım
bende sızı kısaca tanımak ısterım umarım bu sefer kalıcı kılo verıırım sızınle beraber

Kamilem eğer adetin yakınsa şişkinliği olabilir

Ama bence jillian yaptığın için kas oranın artıyordur kilon az düşsede daha zayıf görünürsün
Ama ben artik tartida da görmek istiyorum evet aynada görebiliyorum hatta eteklerimden birini daha giyebildim dun ama tartida cok belli degil bi an once yetmis besin altina inmem lazim ben debeledikce tarti ayak diriyo

Hoşgeldin tatlim ben kamile benimde iki cocugum Var ve ücretsiz izindeyim kızım 4,5 yaşında oglum alti aylik başladığımda 86 idim simdi 76 sinirindayim bakalim yetmisin altini görmekte nasip olur ins

Hos geldin canim ben serpil kilom profilde yaziyor zaten daha coook yolum var ben hergun tartiliyorum bu aralar

Bizede soylesene mefkusum bizde sevinelim ben dune gore 200 gr eksideyim sporda yapmamistim bugun yuruyusumu yapicam insallah

Tatlım adın neydi ben hatırlayamadım
Bu sefer bırakmadan devam edersen hedefine ulaşırsın tatlım
Sen gittiğinde ben kaç kiloydum hatırlamıyom
1 ocakta 113.5 kiloyla başladım şimdi 74 civarıyım

bugun level 1 bitiyo jiillanda Mefkurem bi süre ara verip lesli yapsam nasıl olur ne dersin hem biraz vucutta toparlar cok yoruyo bide gece oglan yoruyo mekik ve ipi yaparım biraz biraz ama lesli bi 5-6 gun yapıp sonra jiliye devam ederim sonra

Ama ben artik tartida da görmek istiyorum evet aynada görebiliyorum hatta eteklerimden birini daha giyebildim dun ama tartida cok belli degil bi an once yetmis besin altina inmem lazim ben debeledikce tarti ayak diriyo
Sabır sabır şekercik
Kas yağdan daha az yer kaplar daha sıkı görünürsün
Zaten kas oranın arttıkçada meto hızın fazlalaşır ilerde tekrar Kilo alman zorlaşır

Gunaydin kizlarr
Dun resmen benim imtihanim oldu arkadas asure gondermis masada oylece bana bakti ben ona baktim ama ben galip geldim ve bi lokma bile almadim ...
Afferum baaaaa
Gerçekten kocamaaaaan aferim cnm
Bu ara menülerde hep aşure var
Sabrının karşılığını alacaksın

Bizede soylesene mefkusum bizde sevinelim ben dune gore 200 gr eksideyim sporda yapmamistim bugun yuruyusumu yapicam insallah
Şöyle diyim tatlım -800 daha giderse izinden Ayrıldığım kiloya düşecem
Aldığım bikaç Kilo bile baya farketmişti kendimi daha şişman hissediyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…