Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mefkurem aslında suç babamda bizi yayla suyuna alıştırdı,başka şehirlerde yaşadım son 5 yıldirl su içemiyorum hazır suların bile tadı güzel değil sanki
Ordaki Markaları bilmiyomki cnm
Ama mutlaka senin damak zevkine göre su vardır
Mesela sodada ben kızılayı hiç sevmedim bana çok tuzlu geldi beypazarını içebildim
Keşke yayla suyu olsa ama en iyisi içebileceğin bi su bul cnm

Ay kızlar ben kendimi çok yorgun hissediyorum bugün oglanin alti ay aşısı vardı cok huzursuz bide cok tepindim galiba bacaklar yoruldu hazır oğlum uyumusken bende yatip dinleneyim
gingercookkie gecmis olsun gulum cok yoruyon kendini dikkat et biraz

Iyi geceler güzellikler hepinize

Sanada tatlım
Jillianı yarında yapda çarşamba izinli ol Hem dinlenirsin

Iyi aksamlar kizlar
Menumu yazayim
Sabah
1 patates yogurt

Ogle
Az fasulye 4 kasik kadar pilav yogurt

1 mandalina

Aksam ikindi uyumuşum yeni uyandim busaattede isey yemek istemiyorum

Spor malesef yapamadim
Su 2 lt 1 buyuk ardakta limonlusu
Akşam acıkırsın güzelim keşke yoğurt falan yeseydin

abur cuburu bırakman lazım kuzum kendin için değilse bile kızın için yapmalısın ilerde anne çok büyük bir örnek oluyor yapma dediğin zaman sen niye yapıyorsun diyorlar

kızlaaaarrrr bilgisayarın şarjı bitiyor priz çok uzakta o yüzden sadece bildirimleri okuyabildim yarın daha çok olacam hepinizi öpüyorummmmmmmm

Spor yok mu canim? Bir de senin sarı kartın vardı sanırım bu hafta çok paylaşımda bulunda silinsin

abur cuburu bırakman lazım kuzum kendin için değilse bile kızın için yapmalısın ilerde anne çok büyük bir örnek oluyor yapma dediğin zaman sen niye yapıyorsun diyorlar
kesinlikle çok haklısın, şimdiden bana benziyor yeme alışkanlığı, ben ne seviyorsam onu seviyor
o yüzden eşime de diyorum defne biraz büyüsün bu eve kola sokmayacağım, çünkü eşimin de gece kalkıp kolayla abur cubur alışkanlığı var
aslında eşime derken benim de kendimi kısıtlamam gerek

saf zeytinyağım var aslında. Görümcelerim yapıyor. İçemiyorum onu bir türlü.
Şifa niyetine deyip zor içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…