Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aynen ya bende hafta sonu pek ugrayamazfim buraya ama simsi yuzumu yikamadan slm yazip kalkyorum yataktan:)

Aynen ya bende hafta sonu pek ugrayamazdim buraya ama simdi yuzumu yikamadan slm yazip kalkyorum yataktan:)

Dünkü menümü yazayım.
Sabah 7.30
2 dilim ekmek ile peynirli tost

Ara 11.00
2 N**** (Siyahi) bisküvi
1 rzne üçü bir arada nescafe

Öğlen 14.30
1 tabsk yoğurtlu brokoli

Akşam 18.00
2 porsiyon ızgara
Salata
5-6 tane patates kızartması
1 paçanga börwği
1 küçük tatlı
1 bardak ayran

Kızlar arkadaşlarla akşam yemeğine gittik ordu evine. Orada da herşey ćok ucuz ya masada yok yoktu. Ben de tabi abandım. Bir de çoğu ile uzun zamandır görüşmüyorduk. Ayyy çok zayıflamışsının gazıyla yedim maalesef. Kızlar yardım edin bana toparlanmak için.

Arada 6 kilo var. Kıyafetler farklı ama yanlarim çok çıkıktı indi biraz
Eki Görüntüle 1667797
Canim kiyafet c ok farkediyo mesela beyazli elbisen kiloyu daha cok gosterir ..tabi 6 kiloda hafife alinacak kilo degil ama siyah kiyafetinde nerdeyse 10 kilo fark var gibi duruyo
Harikasin aynen devam bi bakmisiz incecikresmimizi paylaşıyoruz

kızlar dun malum mısafır olunca spor yapamadım ama bugunde kendii acayip halsiz ve yorgun hissediyorum ama ne olursa olsun yapcam inş yarına istediğim sonucu görürüm bugun aman dikkat millet yarın husran olmasın

kızlar dun malum mısafır olunca spor yapamadım ama bugunde kendii acayip halsiz ve yorgun hissediyorum ama ne olursa olsun yapcam inş yarına istediğim sonucu görürüm bugun aman dikkat millet yarın husran olmasın
Benimde hic spor yapasim yokk ama yapmaliyim yarin guzel sonuç gormek istiyorum

Benim dünkü menüden sonra çok iyi sonuç beklemiyorum. Sabit olsam yetr bana.

Selam kızlar grip bitti şimdi de regl sancısı çekiyorum birazdan az tempolu yürüyüş yapıcam iyi geliyor hareket. Bi de bişey sorayım regl döneminde metabolizma hızlanır mı yavaşlar mı? Ben hızlanır diye biliyorum da doğru mu merak ettim.

Benimde hic spor yapasim yokk ama yapmaliyim yarin guzel sonuç gormek istiyorum
Ama ben yaptim jillian i ve kendimi cok iyi hissediyorum
Benim dünkü menüden sonra çok iyi sonuç beklemiyorum. Sabit olsam yetr bana.
Öyle demek yok ne olursa olsun asil yuz gramda olsun eksi olsun

Canım benim olur mu ya öyle şey sende çok iyi gidiyosun
Yok yok iyi gidiyorum da senin kadar değil ins bu hafta benim haftam olacak cok mu iddialı oldu ne bide rezil olurmusum ben calismata devam ediyim dimi senin gibi bi sultani tahtindan indirmek kolay olmasa gerek

Tam emin degilim de regl ken yapılan sporun normal zamana gore daha etkili olduğunu duymuştum

Bende öyle biliyorum canm en önemlisi şişkinlik gider,kilo kaybın fazla olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…