Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Iyi aksamlar kizlar
menum
Sabah yok

Ogle
Salatalik domates 1 kase kuru fasulye

1elma

Aksam
Haslnmis tavuk salata tavuksulu corba

Spor yududum biraz
Su 1lt limonlu 2.5 normal

70. Günün Menüsü:
Sabah: 2 dilim tb ekmeği, 3 zeytin, 2 kk peynir, domates-salatalık, 1 yk yoğurt kaymağı.

Ara: 1 küçük salkım taze üzüm, 1 mandalina.

Öğlen: 1 tabak y.mercimek salatası, 3 ceviz, 4 yk. Yoğurt.

Akşam: Fırında karnabahar, 1 kase yoğurt.

Su: 2,5 litre anca olur
Spor yok.

Selam kızlar grip bitti şimdi de regl sancısı çekiyorum birazdan az tempolu yürüyüş yapıcam iyi geliyor hareket. Bi de bişey sorayım regl döneminde metabolizma hızlanır mı yavaşlar mı? Ben hızlanır diye biliyorum da doğru mu merak ettim.
Iyilesmene sevindim canim
Bende reglken yapiln sporun daha etkili oldugunu okumustum 2 kat kalori harcaniyormus

Ama ben yaptim jillian i ve kendimi cok iyi hissediyorum

Öyle demek yok ne olursa olsun asil yuz gramda olsun eksi olsun

Yok yok iyi gidiyorum da senin kadar değil ins bu hafta benim haftam olacak cok mu iddialı oldu ne bide rezil olurmusum:KK17::KK17: ben calismata devam ediyim dimi :KK49::KK49: senin gibi bi sultani tahtindan indirmek kolay olmasa gerek

Tam emin degilim de regl ken yapılan sporun normal zamana gore daha etkili olduğunu duymuştum

Estağfurullah canım olur mu öyle şey ben bu hafta izine ayrılıyorum zaten 2 hafta yokum

Menüm

Sabah,1 b sütlü kahve,2 ceviz,5 fındık

Öğle, 1 haslanmis yumurta, 1 d kızarmış ekmek, 1 çay k bal,1 çay k tereyağ, domates, salatalık,1 mandalina

Akşam, 2 ceviz büyüklüğünde haşhaşlı açma,çay

Su,1.5 lt

Spor,1 saat yürüyüş,5 dk eliptik

Yarın bebek görmeye misafirlerim var abartmam inşaallah ya

Menüm

Sabah,1 b sütlü kahve,2 ceviz,5 fındık

Öğle, 1 haslanmis yumurta, 1 d kızarmış ekmek, 1 çay k bal,1 çay k tereyağ, domates, salatalık,1 mandalina

Akşam, 2 ceviz büyüklüğünde haşhaşlı açma,çay

Su,1.5 lt

Spor,1 saat yürüyüş,5 dk eliptik

Yarın bebek görmeye misafirlerim var abartmam inşaallah ya

Abartnak yok sakın tatlım

Kızlar menüm
Sabah
Beyaz peynir
3 yeşil zeytin
1 tane altınbaşak
1 çay kaşığı bal
Sucuklu yumurta(1 yumurta)
Ara
2 fındık
Akşam
1 tane köri soslu tavuk but
6 7 tane köri soslu kabal halkaları
Fırında patates 4 tane
3 kaşık yoğurtlu semizotu
Ara
1 soda
Su 2 lt
Spor yok

Gülsüm yeri gelmişken anlatayım
Benden 3 yaş büyük bi ablam var aşağı yukarı aynı boydayız ve 55 Kilo civarında
Ama o kiloda olduğuna şaşırmıyom çünkü doğru dürüst bişey yemiyor
Kardeş olduğumuza inanamıyorum
Benim iştahımın yarısı yok onda
evet abla yaa kimisi gerçekten öyle yemek yemeyi unuttum diyorlarya hayret ediyorum :KK43:

Kız Gülsüm 1 kş çorbayı içerken zorlanmadınmı :KK70:
Kuzum yeme şu pilavı zaten 2 kş la doycak değilsin onun yerine barbunyanın yanında bol salata Yoğurt yeseydin
çok zorlandım abla nasıl yutabildim hayret ediyorum kendime :KK70: ablacım o 2 kaşık pilavı yemeseydim ilerleyen saatlerde duramaz yerdim bişeyler

Kızlar dün çok kötü bir olay yaşadım. Biliyorsunuz hafta sonu istanbul daydım. Pazara markete çıkamadım. Evde bir şey kalmadı diye pazara gittim iş çıkışı. Bizim pazar 2 katlı altı otopark üstü pazar yeri. Dönerken hava yağmurluydu. Ayağım bir kaydı. Merdivenlerden yuvarlana yuvarlana asfalta yapıştım. Çok şükür Kafamı çarpmadım ama kollarım kalçam bacaklarım çürük içinde. Vücutta ağır olunca daha bir zor oldu. O yüzdenakşam hiç buraya gelemedim. Bugün de her tarafım ağrıyor.
İremcim geçmiş olsun canımm çok üzüldüm yaa şimdi nasılsın

X