Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kendıne acımıyodanda çoçuk hasta olunca perışan oluyoz bız anneler...ALLAH beterınden korusun
perşembe sabahlarımı tartılıyorsunuz kızlar....cuma degıl mı????
bırde spor yapmadan yedıklerıne dıkkat ederek zayıflayan varmı aranızda???
Bizim takım perşembe tartılıyor cnm
Cuma bildirim aksaklıkları olmasın diye
Öğlene kadar bildirimini yapman gerekiyor

Spor yapmadan zayıflamak bünye meselesi
Ama spor çok büyük yardımcı zaten sağlık için yapmamız gerekiyor
Sporun faydası
Metabolizmayı hızlandırmak
Sıkılaşmak
Kas kaybını önlemek

Bizim takım perşembe tartılıyor cnm
Cuma bildirim aksaklıkları olmasın diye
Öğlene kadar bildirimini yapman gerekiyor

Spor yapmadan zayıflamak bünye meselesi
Ama spor çok büyük yardımcı zaten sağlık için yapmamız gerekiyor
Sporun faydası
Metabolizmayı hızlandırmak
Sıkılaşmak
Kas kaybını önlemek

tamam canım yarın bende tartılayım...gercı umudum yok ama ınş azda olsa vermısımdır

Menün güzel tatlım sporda öyle
Belki sadece öğle çorbanın yanında salata türü bişey olabilirdi

Günaydınnnn fıstık

Akşam güzel olmuş Şeydam ama sabah çok kuru
Şu düğün olsada sende kurtulsan artık
Kız bırak kendileri koştursun birazda

Günaydın Elifim bugün nasılsın

Günaydın cnm
Aynen, bugün menülere dikkat özellikle akşam çok hafif atlatılmalı

Günaydın tatlım. Bende duydum okudum bu diyeti ama kendi adıma yapamam
Bana göre biz NORMAL sağlıklı menülerimizi yapıp sporumuzu yapalım başka bişeye gerek kalmaz
Tatlişim dün yolda olduğun için bişey diyemiyorum. Menü kötü değil ama sabah akşam biraz eksik
Tabi patates olmasa daha iyi

:KK200: :KK200: :KK200:
evet Zühalimm dün nevrim döndü. öğlen 1 de yola çıktım 7-9 ders sonra geri dönüş 2 idi eve geldiğimde.
ne yedim ne yaptım inan bilemedim.

Nasil gidiyor kizlar Sabah erkenden kalktım çocuklar kalkmadan bi mil lesli yaptım sonra kahvaltimi cok hafif yaptım simdi cok hafif bi ogleyemegi sonra jillian olcak ins yarin iyi olur sifirliycak gibiyim ama eksiye gecermiyim bilmiyorum ama ben kendimi zayıflamış gibi hissediyorum sanki hafifledim yumsadi sanki vucudum

Nasil gidiyor kizlar Sabah erkenden kalktım çocuklar kalkmadan bi mil lesli yaptım sonra kahvaltimi cok hafif yaptım simdi cok hafif bi ogleyemegi sonra jillian olcak ins yarin iyi olur sifirliycak gibiyim ama eksiye gecermiyim bilmiyorum ama ben kendimi zayıflamış gibi hissediyorum sanki hafifledim yumsadi sanki vucudum
Kamilem maşallahın var
Jillianı bikaç gündür aralıksız yapıyorsan tartı öncesi gün mola versen iyi olur bana göre
Kasların dinlenmesi için

Benim maraton başladı kızlar
Ben yokken işe benim yerime Görümcem gittiği için bu hafta tüm ben gidecem
Sabah işten geldim kahvaltımı yaptım tekrar gittim yeni geldim
Evde bişey yok alışveriş yapılması lazım
Sabah öğlen idareten olanlardan yedim
Biraz evi toparlayıp alışverişe gidecem

Oh masallah sana sporda yapmissin
Bisey sorucam kizlar yemek yedikten ne kadar saat sonra spor yapilmali

Kolayliklar olsun sana canim

Kamilem maşallahın var
Jillianı bikaç gündür aralıksız yapıyorsan tartı öncesi gün mola versen iyi olur bana göre
Kasların dinlenmesi için
Yapmiyim dimi jillian i bugun hadi vazgeçtim canım Ins yarin eksi görürüm sen soylersinde ben senin tavsiyeni tutmazmiyim ablam ama onun yerine lesli yapsam 1_2 mil daha bisi olmaz dimi

yahu nasıl yapacaksın onu. gece ve gündüz tüm günün orada geçecek

İyi akşamlar canlarım.Bugün doğalgaz,elektirik,su abonelik işlemlerini gerçekleştirip üstüme aldım.İnternetin nakil başvurusunu yaptım.Sabah 8'de yollara düştüm,4 gibi hepsi bitti şükür.Çoğu gitti azı kaldı.Cuma burdaki eşyalarım yeni eve geçecek.Cumartesi son olarak gelip çıktığım evin temizliğini yapıp anahtarı teslim edicem.Cumartesi akşamı yeni evin doğalgazı bağlanacak ve ben pazar günü yeni evimde ilk günümde diyetime canla başla asılıp başlıycam inşallah diyete ve spora.Öyle özledim ki hem sizleri hem o spor diyet omuz omuza o disiplinle savaştığımız günleri.
Zuhallllll:KK200:Sana ne desem Zuhal.Geldiğin anda yine hareketlendirdin bu sayfaları da hedefimizi de.İyi ki varsın;hepiniz iyi ki varsınız kalbim hep sizlerle;çoğu gitti azı kaldı dualarınızı eksik etmeyin canlarım:KK68:

Nilüfercim kolay gelsin canım. Çok yoğunsun kuzum. Hadi yerleştir evini de gel. Özledik biz seni.

Menü güzel canim

Teşekkür ederim.

Benimde en nefret ettiğim ev işi ütüdür ama kaçış yok mecbur yapılacak
Tatlım yeni alacaksan yakmayan ütülere bak çok rahat edersin

Yakmayan ütü ne kuzum. Bir araştırayım. Tavsiyesi olan varsa model numarası istiyorum. Ütü çok oluyor benim.

Valla uyku egitimimi denir bilmem ama ben ilk gun gündüz az uyuttum aksamsaat dokuz olunca isiklari kapatip salladim surekli ikonci gun biraz daha az derken bu hafta kendisinin uykusu geliyo artik o saatte valla rahatladim uykumu aliyorum kendime vakit kaliyo iyi oluyo yani

Canım benim ben de bu gün gündüz uyutmuyayım dedim ama olmadı. Dayanamayacak. Ama birazdan odaya gideceğim. Biraz ses yapacaģım ki uyansın. Akşama 10.30 da yatıracağım.

Kolay gelsin mefkuşum. Tatil yaptın şimdi çalışma zamanı.

X