Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar nasılsınız? Çok yorgunum.
Çok yoğun bir sürece giriyorum 2 ay sürecek bir şirket eğitimim var pazartesi başlıyor, her akşam 18.00-20.00 arası ama güzel yanı işten 3 gibi çıkıcam bu süreçte. Yürüyüşü, yemeği 15.00-18.00 arasına sıkıştırmam lazım çünkü akşam gelince halim kalmaz. Salona da artık bu eğitimden sonra gitmeye başlarım. Rabbim yardım ederse kararlıyım ve yılmayacağım bu defa hedefime ulaşıcam Inşallah, tabiki sizlerin desteğiyle. Hepinizi seviyorum, Iyi ki varsınız

Aslında dıyetısyenler 6 dl kadar lısteye verıyorlar
Evet bana tam altı dilim ekmek verdi ve en önemlisi şekerden uzak dur dedi bana en çok kilo aldıran oymuş hatta vücudunda ekmek ihtiyacı var demişti hatta ben listedeki kadar yiyemiyodum ve bana haftada yarım. Kilo vereceğim bi liste yapmıştı veriodum aslında ama sonra yavaş veriyom diye birskmistim iyi halt ettim veremedim hatta üstüne aldım bırakınca

2 durak öncesi inmek. Çak dostum

Canım gerçekten çok kb ağırlıklı olmuş Inşallah toparlarsın yarın.

2 durak öncesi inmek. Çak dostum
Pırıl'ım haftaya öyle bir sonuç getiricem ki,sana güvenmekle hata etmemişim diyeceksin söz veriyorum sana canım,tekrar motivemi yükledim beynime.Bu haftayı kilo almadan atlatmayı bile kar sayıyorum aslında okulun ilk hafta sorunları ve ev arama toplanma hengamesi arasında.Ama haftaya perşembe söz veriyorum eski Nilüfer'i getiricem buraya
Inşallah canım yaa artık şu 80 leri bi görelim badimm en son lisede görmüştüm
Badim eski azimli günlerimize dönelim artık,2 haftalık minik minik verişler kesmez bizi

Nilüfer buaraya eller havayaaaaaaaaaaaaa Nilüfer buraya eller havayaaaaa

Limonlu ayranı ilk kez duyuyorum,suyu mu ekleniyor?
Evet canim ben tatli yogurtlari sevmiyorum ayranima biraz limon sıkıp içiyorum harika oluyo

Sabah harıcı begenmedım
Çok yemek gıbı az yemekte sakıncalı
Belkı zayıflarsın ama kastan gıder bız yağdan göndertelim emı tatlım
Haklisin berilcim ama p,tesi gunu arti gorunce kendimi sartlandirdim persembeye kadar elimden geldigince az yicem simdiye kadar yediklerime sayilsin:)
Allah kolaylik versin gülüm

Elif güzel tatlım

Allah yardımcın olsun tatlım

Kek
Pilav
Nohut
Ne deyım ki
Sen anla canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…