Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben 35 yaşında neredeyse 25 yaşına kadar kilo problemi yaşamamış ve diyetimin 10 yılını kutlayan biriyim artık bi silkelenmem lazım sanırım deli gibi motive olacak bişeyler arıyorum ne yazık ki diyabetim olduğu için biraz zordayım

Günaydın kızlar benim lapa işi yattı ogle ve aksama yemekli mjsafirim var hadi bana kolay gelsin daha evi supurup yemek yapacam

Hosgeldin tatlim
Nerdeydin bayramdan 4.5 Kilo farkla gelmistin en son
Persembe bildirimindede yoktun
Kilo alman sorun degil ama paylasimda inan tolerans yok bizim takimda keske ugrayip bir haber verseydin
Menüler Yok
Kurallarimizdan dolayi 2 Kart var
Gülüm bizm takim seni Motive edemiyor sanirim
Istersen takim degistir
Lütfen soylediklerimi yanlis anlama
insallah biran önce hedefine ulasirsin
Aslında bu takımla motiveydim. Herşeye dikkat ediyordum. Bir rehavete kapıldım. Bu sabah 1 saat yürüdüm. Şuan 71.9 kiloyum. Peki hala takımda mıyım Berilce?

Günaydın canlarım,çok güzel bir gün olsun inşallah:KK68:

Günaydın canlar :)

Günaydın :KK37:

8 bucukta kalktim spor için
Esneye esneye leslie yapiyorum :KK71:

Günaydın kızlar..
Herkese Fit olmak için çaba göstereceği bir gün dilerim.. :KK66:

Günaydın kızlar...
Henipinize gunaydinlar kizlar
Yarin tarti gunu bugunu mumkun oldugunca kacamaksiz atlatalim:KK49:

Günaydın canlarım,çok güzel bir gün olsun inşallah:KK68:

Günaydın canlar :)

Günaydın :KK37:

8 bucukta kalktim spor için
Esneye esneye leslie yapiyorum :KK71:

Günaydın kızlar..
Herkese Fit olmak için çaba göstereceği bir gün dilerim.. :KK66:

Günaydın kızlar...
Henipinize gunaydinlar kizlar
Yarin tarti gunu bugunu mumkun oldugunca kacamaksiz atlatalim:KK49:

Aslında bu takımla motiveydim. Herşeye dikkat ediyordum. Bir rehavete kapıldım. Bu sabah 1 saat yürüdüm. Şuan 71.9 kiloyum. Peki hala takımda mıyım Berilce?
Gülüm kusura bakma cumaya kadar başka bir takıma geç istersen transfer yazalım
Bizim listede diskalifiye olacaksın çünkü
Bu senin icin daha iyi olur dediğin gibi bu takımda motive olsaydın kurallara biraz uyardın en azından gecen hafta bildirim yapılmasının zorunlu olduğunu bilirdin

Allah razı olsun canım benim sen takımdakileri yaz yanınada günleri yaz menü paylaşanları var diye not edersin
muratadivane 'nin iki sarı kartı vardı bu hafta yine bildirim olmadığı için üçüncü sarı kartı alarak diskalifiye olmuş oluyor
gingercookki nin 1 sarı kartı vardı mesaj sayısı 60 ı geçiyorsa silinir onun bi kontrol et başka sarı kart alan yok sen günlük menüleri ara kilo bildirimini vs not et bugünden itibaren muratadvane diskalifiye oldu ama son sözü berilceee berilceee söylesin canım
Gülsüm Ün mesajı

ben 35 yaşında neredeyse 25 yaşına kadar kilo problemi yaşamamış ve diyetimin 10 yılını kutlayan biriyim artık bi silkelenmem lazım sanırım deli gibi motive olacak bişeyler arıyorum ne yazık ki diyabetim olduğu için biraz zordayım

Hoşgeldin canım ben elif.
İnşallah çok güzel kilolar verirdin bizimle.

Günaydın kızlar benim lapa işi yattı ogle ve aksama yemekli mjsafirim var hadi bana kolay gelsin daha evi supurup yemek yapacam

Aman misafirlerle dikkat et. Kaçamak yapma kuzum. Yarın tartı var unutma.

çok zor canım ya kınası düğünü şarkısı malzemeleri gelinliği herşeyi herşeye ben koşuşturuyorum ondan yoruldum valla

Canım tatlı telaşlar ama çok yorucu. Kendininki de daha farkli. Daha da heyecan olur. Ama maşallah çok tatlı bir görümce olacaksın.

Az önce kızıma bitter çikolata verirken nefsimle mücadele ettim :)
Yemedim.. Yaban mersinine yapıştım :)

Süpersin canım. Şimdiye kadar bunları yapmadığımız için buradayız. Nefsimizi yendiğimizde çıtır olacağız.

Hoşgeldin canım ben elif.
İnşallah çok güzel kilolar verirdin bizimle.

Aman misafirlerle dikkat et. Kaçamak yapma kuzum. Yarın tartı var unutma.

Canım tatlı telaşlar ama çok yorucu. Kendininki de daha farkli. Daha da heyecan olur. Ama maşallah çok tatlı bir görümce olacaksın.

Süpersin canım. Şimdiye kadar bunları yapmadığımız için buradayız. Nefsimizi yendiğimizde çıtır olacağız.

Aynen kendiminki nasıl olur bilmiyorum ama bayağa prova oldu bana :)
Çok teşekkürler tatlım biz abla kardeş gibi olduğumuz için sıkıntı yok

X