Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar hala sporu oturtamadım.
İtiraf ediyorum.Tatildeki motivasyonumu okul açılınca kaybettim
Günaydın herkese,kilo veremiyorum bu hafta,çünkü spor yapamıyorum :KK43:
Günaydın kızlar ya tartuyi kirasim geldi yine 79 u gösteriyor
Alıntılarda görüldüğü üzere ben de dahil gurubun öğretmenlerinde genel bir spor yapamama sıkıntısı var,böyle olunca da kilo verme çok yavaşlıyor imkansızlaşıyor:KK43:
Evet sayın hocalarım,ne yapıcaz çözüm üretelimo_O

Alıntılarda görüldüğü üzere ben de dahil gurubun öğretmenlerinde genel bir spor yapamama sıkıntısı var,böyle olunca da kilo verme çok yavaşlıyor imkansızlaşıyor:KK43:
Kzlar aslında gün boyu koşturuyorsunuz ayaktasınız yanlış mıyım? Mesela oturmayın sınıfta turlayın desem :) ya da akşamları yürüyün eve bir kaç km falan

Canım ben trkrar gece yapmaya başlıyacağım. Yoksa gündüz olmuuor. Gündüz zamanım kalmıyor..
Kzlar aslında gün boyu koşturuyorsunuz ayaktasınız yanlış mıyım? Mesela oturmayın sınıfta turlayın desem :) ya da akşamları yürüyün eve bir kaç km falan

Canım synı şey değil. Sınıfın içinde yürümek. Süregrlen bir hareket gerekir.

Canım ben trkrar gece yapmaya başlıyacağım. Yoksa gündüz olmuuor. Gündüz zamanım kalmıyor..

Canım synı şey değil. Sınıfın içinde yürümek. Süregrlen bir hareket gerekir.
kan akışı için en azından canımm
tabii ki aynı şey değil merdivenleri inip çıksalar vs. ben en azından bunu yapmaya çalışıyorum masa başı zor her yerim ağrıyor yoksa.
haa bir de öğle araları ( kış günleri yoksa terliyorum ) az atıştırıp yarım saat çok hızlı olmayan tempo ile yürümeye çalışıyorum. ( şirketteki diğer arkadaşlar cafede oturup sigara kahve yaparken :KK14: )

Evde eliptik bisikletim var ama onu bile yapacak halim olmuyor. öğleye kadar ev işi, yemek, kızımla ilgileneyim derken vakit kalmıyor. Öğlen okula gidiyorum 5 te geliyorum, kızımla ilgileniyorum,yemek yapıyorum yiyorum derken, 9 da kızım uyuyunca anca dinleniyorum. Gece11,12 gibi yapabilirim aslında ama rehavet,uyku bastırıyor. Kızım gece en az 4 kere uyanıyor,uykumu alamamış oluyorum. :KK43: dün atlamak için ip aldım ama bu kiloda erken sanirim. Çözüm bulan bana da söylesin :KK67:

Kesinlikle kaptan. Bu ara çoğumuzda var bu. Acil toparlanmak lazım. Ben kendi adıma dünden beri daha gayretliyim. Ama sporu oturtamıyordum. Önceden de kızımı akşam uyutunca yapıyordum. Ama şimdi onu da yapamıyorum. Sabah okula gitmek için çok erken kalkıyorum. Gündüz uyurken de ancak evi toparlayıp yemek yspıyorum. Yürüyüşü nereye sıkıştıracağımı şaşırıyorum.

Hoşgeldin canım. İnşallah güzel kilolar veririz hep birlikte.

Canım kilo konusunda zaman kaybetme. Çünkü en küçük taviz bizi hep geriye atıyor. O yüzden toparlan gel hemen. Burası olmadan olmuyor.

Canım genelde lapadan güzel sonuç alıyorlar. Ben dd ysptım güzel sonuç aldım.
Inanki bende Cok ugrasiyorum gelebilmeye canim
Ama duzene girecez ins

Isteyelim bence
Istemek basarmanin yarisi
Demekki yeterince istemiyoz
Bir 5 dakika dusunun bakalim gunlük 30 dakika Size ne kaybettirir
Ne kazandirir cevabi bulan mutlak aksam menüsüne spor yapar gelir

Bugün menüm
Sabah
(Uyanınca) karışık zayıflama çayı
1kk beyaz peynir
1 domates
1yeşil biber
1,5dilim tam buğday ekmeği (kendim yaptım)

Ara
1küçük yeşil Elma
Melisa çayı

Öğle Yemeği
1kase tuzsuz süzme mercimek çorbası
2dilim tam buğday ekmeği
Salata

Ara
Papatya çayı
10tane yaban mersini

Akşam
6yemek kaşığı yeşil fasulye (salçasız tuzsuz)
1dilim tam buğday ekmeği
3yemek kaşığı yoğurt

Ara
1 meyve

8bardak su içtim 4 bardak kaldı.Yatmadan önce içecem

35 dk yürüyüş

Bugün menüm
Sabah
(Uyanınca) karışık zayıflama çayı
1kk beyaz peynir
1 domates
1yeşil biber
1,5dilim tam buğday ekmeği (kendim yaptım)

Ara
1küçük yeşil Elma
Melisa çayı

Öğle Yemeği
1kase tuzsuz süzme mercimek çorbası
2dilim tam buğday ekmeği
Salata

Ara
Papatya çayı
10tane yaban mersini

Akşam
6yemek kaşığı yeşil fasulye (salçasız tuzsuz)
1dilim tam buğday ekmeği
3yemek kaşığı yoğurt

Ara
1 meyve

8bardak su içtim 4 bardak kaldı.Yatmadan önce içecem

35 dk yürüyüş

Hoşgeldin canım aramıza

DİYETİMİN 50.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+domates-salatalık +2 dilim çavdar ekmeği

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma+8-10 badem

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
Müsli+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak taze fasulye+salata

SPOR:
*
Yarım saat tempolu yürüyüş(Servisten 2 durak önce indim)
*2 litre su bitti

DİYETİMİN 50.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+domates-salatalık +2 dilim çavdar ekmeği

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma+8-10 badem

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
Müsli+yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak taze fasulye+salata

SPOR:
*
Yarım saat tempolu yürüyüş(Servisten 2 durak önce indim)
*2 litre su bitti
Basarili olmus bebis

canım ben suan calismiyorum ama aynı şey değil ben siniftn hiç oturmadan çıkan biriyim ama zerre fark olmuyo çünkü amaç spor degil
Rutine giriyor o yürüme ama spor amacıyla yapılan on dk bile daha etkili oluyor bide bizim is nasılsa ekstra bi yorgunluk getiriyor basın çok çok yorgun oluyo haliyle bedende kalkmıyor tabi bu bahane değil yarım saati ayırarak katlı çıkan biz olucak bende bebeğin fırsat buldukça yapıyorum evde

Evde eliptik bisikletim var ama onu bile yapacak halim olmuyor. öğleye kadar ev işi, yemek, kızımla ilgileneyim derken vakit kalmıyor. Öğlen okula gidiyorum 5 te geliyorum, kızımla ilgileniyorum,yemek yapıyorum yiyorum derken, 9 da kızım uyuyunca anca dinleniyorum. Gece11,12 gibi yapabilirim aslında ama rehavet,uyku bastırıyor. Kızım gece en az 4 kere uyanıyor,uykumu alamamış oluyorum. :KK43: dün atlamak için ip aldım ama bu kiloda erken sanirim. Çözüm bulan bana da söylesin :KK67:
Canim zorla biraz takımın yüz karaları öğretmenler olmayalım

51. Günün Menüsü:
Sabah:
3 ceviz, 1 dilim peynir, 1 haşlanmış yumurta, 1 domates.

Öğlen: ( başka seçeneğim yoktu maalesef)
1 simit, ayran.

Akşam:
4 yk. Zeytinyağlı patlıcan yemeği, 1 bardak ayran, 1 yeşil biber.

Su: 3 litre olur.
Spor: 2 mile Leslie, 50 yarım mekik.

İlk sayfayı okudum canım. İnşallah uyarım hepsine.
8yaşında bir oğlum var. Onda çok kilo aldım. Sonraki 2yıl içinde 22kilo verdim..
Şimdi 2yaşında kızım var. Ve 15 kilo fazlam var.Eşimle anlaşma yaptık yılbaşına kadar vermem lazım.

Bu diyeti geçen yaz uygulamıştım. 5 haftada 5 kilo vermiştim ama kaçamaklar olduğu halde.
Bu defa en en az kaçamakla, kilolarımdan kurtulmak istiyorum.
İnşallah burda olmamın faydası olacaktır.

Ha bu arada en zorlandığım kısım günlük yürüyüşler. Kızım hiç fırsat vermiyor. Şuan da hasta ilaçlarını verdim uyuttum. Ortalığı toplayıp hemen koşu bandına çıkmam lazım :)
Hoşgeldin aramıza :)

Isteyelim bence
Istemek basarmanin yarisi
Demekki yeterince istemiyoz
Bir 5 dakika dusunun bakalim gunlük 30 dakika Size ne kaybettirir
Ne kazandirir cevabi bulan mutlak aksam menüsüne spor yapar gelir
Haklısın kaptanım aslında insan isterse elbette zaman bulabilir ama insana bazen rehavet çöküyor, Inşallah birbirimizi toparlarız.

X