Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selam kızlar menüm
Sabah
Yarım omlet
Yarım dilim patatesli börek
Peynir
Domates
Salatalık
Akşam
10 tane patates kızartması
Izgara tavuk
Su 2 lt
Spor yok

Arkadaşlar merhaba, Beril Kaptanımızın eşi rahatsızlandığı için TR ye geliyor bir kaç gün KK ya giremeyebilir.
herkes önce kendine sonra birbirine sahip çıksın, yarın tartımlar için bugün özellikle akşam dikkat edelim lütfen.
herkes bildirimini yapsın yarın akşam yaparım ben listeyi hazırlarım cuma günü biriniz paylaşırsınız canım

herkes bildirimini yapsın yarın akşam yaparım ben listeyi hazırlarım cuma günü biriniz paylaşırsınız canım

Canım merak etme sorun olmaz en kötü biri pc de değilse ben telden paylaşabilirim :) telefondan iş yapma konusunda iyiyimdir:))
Hatta sana kolaylık olsun canım listeyi doldurarak gideriz yarın

Slm kizlarr bn geldim:KK73:
Nasilsiniz ben hic umdugm gibi gecmedi malesef cok dikkat edemedim yemek secme sansim pek yoktu bende azcik ucundanherseyden yedim yari tarti gunu bakalim ne olacak:rolleyes:

Arkadaşlar merhaba, Beril Kaptanımızın eşi rahatsızlandığı için TR ye geliyor bir kaç gün KK ya giremeyebilir.
herkes önce kendine sonra birbirine sahip çıksın, yarın tartımlar için bugün özellikle akşam dikkat edelim lütfen.

Berilcim çok geçmiş olsun. İnşallah önemli bir şey yoktur.

Selam kızlar menüm
Sabah
Yarım omlet
Yarım dilim patatesli börek
Peynir
Domates
Salatalık
Akşam
10 tane patates kızartması
Izgara tavuk
Su 2 lt
Spor yok

Şeydam bu iki gün kaçamak yapıyorsun. Bana göre çok değil kuzim da. Senin menüde görünce şaşırıyorum.

Herkese iyi aksamlar.bugun fena yedim
Sabah 3 incir nescafe halley
Ara yada oglen nescafe tost
Ara gofret
Aksam balik (salata yok esim gelmedi kendime yapmadim) bir dilim ekmek
Cok sacma oldu ama okul isim cozulmedi yarin belli olucak Insaallah ve ben sinir ve sıkinti hallerinde cok yerim

Bugünkü MEnüm;
SABAH: 2 dilim ekmek arası domates ve peynirli tost
ÖĞLE: 1 küçük salkım üzüm, 1 mandalina
AKŞAM: 4 yemek kaşığı etli barbunya, 2 kaşık pilav

Spor:yok
SU: 2lt

Önemli bişey yoktur umarım
kamilecim adamlar abarttıkça abartmış utanmasa arkaya bi yatak at burda yat kalk diyecekler 2 kuruş para veriyorlar karşılığında 10 kişilik iş bekliyorlar
Aman gulsumum boşver öyle insanları resmen köle arıyorlar diğer işin hayırlı olur inş

Slm kizlarr bn geldim:KK73:
Nasilsiniz ben hic umdugm gibi gecmedi malesef cok dikkat edemedim yemek secme sansim pek yoktu bende azcik ucundanherseyden yedim yari tarti gunu bakalim ne olacak:rolleyes:
Hosgeldin kahveli kiz

Herkese iyi aksamlar.bugun fena yedim
Sabah 3 incir nescafe halley
Ara yada oglen nescafe tost
Ara gofret
Aksam balik (salata yok esim gelmedi kendime yapmadim) bir dilim ekmek
Cok sacma oldu ama okul isim cozulmedi yarin belli olucak Insaallah ve ben sinir ve sıkinti hallerinde cok yerim
canımm şu halleyi sürme ağzına lütfen.
bak şunu dene özellikle dışarıdan alınan bisküvi tarzı şeyleri yediğinde dilinde tuhaf bir tad olması lazım.
yani tadlandırıcı ile yapılmış gibi. Çok az at ağzına ve dene bunu ne demek istediğimi anlayacaksın:KK200:

45. Gün Menüsü
Uyanınca 1 yeşil elma
---Kahvaltı: 09.00
2 dilim kepekli ekmek, 2 dilim köy peyniri, 2 tane közlenmiş kırmızı biber, 1 domates, 1 salatalık, çay kaşığı ucunda tereyağı.

---Öğlen: 14.00
Haşlama et, salata, yeşil biber.

---Akşam: 17.30
1 bardak süt, 1 şeftali, 1 avuç leblebi.

Su: 3 litre olur.
Spor: 45 dk. 4.6 km yürüyüş ve 50 yarım mekik.
Kızlar eskiden bantta yürürken sıkılırdım dışardan farkedilmeye başladıkça hoşuma gidiyor :) Inşallah 90 nın altına inince 1 saate çıkarıcam yürüyüşü.
20150930_200245.jpg

45. Gün Menüsü
Uyanınca 1 yeşil elma
---Kahvaltı: 09.00
2 dilim kepekli ekmek, 2 dilim köy peyniri, 2 tane közlenmiş kırmızı biber, 1 domates, 1 salatalık, çay kaşığı ucunda tereyağı.

---Öğlen: 14.00
Haşlama et, salata, yeşil biber.

---Akşam: 17.30
1 bardak süt, 1 şeftali, 1 avuç leblebi.

Su: 3 litre olur.
Spor: 45 dk. 4.6 km yürüyüş ve 50 yarım mekik.
Kızlar eskiden bantta yürürken sıkılırdım dışardan farkedilmeye başladıkça hoşuma gidiyor :) Inşallah 90 nın altına inince 1 saate çıkarıcam yürüyüşü.
Eki Görüntüle 1643696
hayal kurmak çok işe yarıyor spor yaparken. özellikle zorlandığında :KK200:

X