Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bu günkü menüm.
Sabah 9.00
1 dilim ekmek
1 kk peynir
1 haşlanmış yumurta
Bol maydznoz

Öğlen 14.30
2 közlenmiş biber
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

Akşam 19.30
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim rkmek

3 litre su. 40 dk yürüyüş.
İstikrarına ve dengeli menülerine hayranım Maşallah sana :KK66:

DİYETİMİN 43.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
2 dilim çavdar ekmeği+sucuklu yumurtao_O

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase pul biberli limonlu yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe+8-10 beyaz leblebi

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak pirinç lapası+yoğurt

SPOR:
*
Bugün spor yapamadım yorgunluktan tabanlarımın ağrısından:KK61:

Afyon sucuğu muydu? :KK53:

22 gün menüm

Sabah,karpuz

Öğle, 1 kk peynir, 2 yk menemen, salatalık, 1 d ekmek

Ara,2 yk kadar pişmaniye (PİŞMANIM) :KK67:

Akşam, 2 yk pirinç pilavı, tavuk, karpuz,

Ara, sütlü kahve

Su,1.5 lt

Spor, yok(okul çok yorucu şu an için,spor yapmaya halim kalmıyor) :KK35:

Teşekkürler canlar izinizden yürüyorum:KK37::KK36: şu seksenleri bi göreyim havalara uçarım Valla:KK76:

Görürsün kuzum.
Çalışkan arı.

İstikrarına ve dengeli menülerine hayranım Maşallah sana :KK66:

Teşekkür ederim canım.

22 gün menüm

Sabah,karpuz

Öğle, 1 kk peynir, 2 yk menemen, salatalık, 1 d ekmek

Ara,2 yk kadar pişmaniye (PİŞMANIM) :KK67:

Akşam, 2 yk pirinç pilavı, tavuk, karpuz,

Ara, sütlü kahve

Su,1.5 lt

Spor, yok(okul çok yorucu şu an için,spor yapmaya halim kalmıyor) :KK35:

Canım bir kaç fazlalık var. Ama toparlanmayacak şeyler değil. Yarın dikkat.

Merhaba kızlar menum

Sabah
Bi h. Yumurta
Peynir zeytin iki dilim ekmek

Ara
1 b süt

Öğle
Bi kepçe makarna
Salata Peynir

Ara
Ay utanarak yaxyrm ama 1 top dondurma

Aksam
Çorba salata bi ks pilav

Su 2 lt
Spor mekik ip

Dünden beri dondurma yiyorum kızım alıp alıp geliyo kendine ve bana ya bende bu merete dayanamıyorum bide regl olamadım hala tatlı krizlerindeyim

Merhaba kızlar menum

Sabah
Bi h. Yumurta

Ara
1 b süt

Öğle
Bi kepçe makarna
Salata Peynir

Ara

Aksam
Çorba salata bi ks pilav

Su 2 lt
Spor mekik ip

Dünden beri dondurma yiyorum kızım alıp alıp geliyo kendine ve bana ya bende bu merete dayanamıyorum bide regl olamadım hala tatlı krizlerindeyim

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ben tanıtayım kendimi sizlerde tanıtırsanız memnun olurum 33 yaşındayım aile saadeti nasip olmadı henüz bekarım devlet memuruyum geçen seneye kadar zayıftım ama son 1,5 senedir yaşadığım stresten kendimi yemeğe adadım gencecik yaşta 98 kilo oldum boy 168 sizlerle motive olup yeniden kilo vermek eski günlerime dönmek istiyorum bu arada şu anda mehil müddeti kullanıyorum yani tayinim çıktı yeni iş yeni yaşam şekli yeni insanlar yeni şehir kendimi yeniliyorum anlayacağınız evimi taşırken ileride kullanacağım kıyıp atamadığım zayıfken giydiğim kıyafetleri ayırdım birde şimdiki giydiklerimi onalar emin olun daha fazlalar kıyıp atamadım veremedim kimseye ben giyecem dedim :KK68: inşallah bu süreci beraber yaşayacağız ... bu arada kaptanıma tşk edeerim motive olmamda çook etkili olacağınıza eminim herkese iyi akşamlar kolaylıklar diliyorum müsade edeerseniz kısaca sizleeri de tanımak isterim ..
Mrb canım hosgeldin aramıza kesinlikle doğru yerdesin ben Kamile dün İtibariyle 30umu doldurdum bi kız bi oğlan iki tatlısımvar oğlum beş buçuk aylık bende öğretmenim sinifcilardan biriyim 86 idim şimdilerde 79 civarindayum kızımın doğumundan sonrada 15 kilo vermiştim ama ikinci kez aynı duruma geldik baby yüzünden inş bu sefer 60 lari görmeden bu işi birakmayacam

Merhaba kızlar menum

Sabah
Bi h. Yumurta

Ara
1 b süt

Öğle
Bi kepçe makarna
Salata Peynir

Ara

Aksam
Çorba salata bi ks pilav

Su 2 lt
Spor mekik ip

Neliydi dondurma? :KK53:

Mrb canım hosgeldin aramıza kesinlikle doğru yerdesin ben Kamile dün İtibariyle 30umu doldurdum bi kız bi oğlan iki tatlısımvar oğlum beş buçuk aylık bende öğretmenim sinifcilardan biriyim 86 idim şimdilerde 79 civarindayum kızımın doğumundan sonrada 15 kilo vermiştim ama ikinci kez aynı duruma geldik baby yüzünden inş bu sefer 60 lari görmeden bu işi birakmayacam

Canm süt izni kullanacak mısın?

Kızlar yarın oğlumun okulu için yine eskisehire gitmez yine Bera testi ve yanında Başka testler yapacaklar ben ne kadar çok yaptırmış olsakta bu testlerde cooooook geriliuorum stres oluyorum dua edin bize ameliyatı için bu testler lazımmış ama okula Konyada devam etmeyi dusunuyiruz Allah oğlum için en hayırlısı neyse onu versin yarın o stresle cozutmam inş

Son düzenleme:
Kızlar yarın oğlumun okulu için yine eskisehire gitmez yine Bera testi ve yanında Başka testler yapacaklar ben ne kadar çok yaptırmış olsakta bu testlerde cooooook geriliuorum stres oluyorum dua edin bize ameliyatı için bu testler lazımmış ama okula Konyada devam etmeyi dusunuyiruz Allah oğlum için en hayırlısı neyse onu versin yarın o stresle cozutmam inş

Ne ameliyatı olacak canım?

X