Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben de bu hafta ancak toparlanırım. Canım da sıkkın. Kızımın ögretmeni doğum izninden sonra gelecek gibiydi şimdi vazgeçmiş. İlk dönem ücretsiz izinle kapatacakmış. Ücretli öğretmen yok. 2 gündür okula da göndermiyorum. Bu sefer başı boş sınıfta. Gelenler de benim kızım olduğunu bildikleri için. Sanki çocuğu sınav yapıyorlar. Benimki rahattır cevap veriyor da. Ben dedim ilk gün çocuk stres olmasın.
Geçen yıl kızımın katında nöbetçi olan tüm öğretmenler okutuyordu. Toplama yaptırıyorlar. Çocuk sıkıldım senin arkadaşlarından diyordu.
Ne garip insanlar varmış canım ya:KK57:

Salı menüm
Sabah 1.5 wasa 2 kibrit kutusu beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
Çay
Öğle
1 kibrit kutusu beyaz peynir
2 Parça haşlanmış biftek
Akşam 1 armut
Bugün hiç su içmedim Çay içtim epeyce farkı akşam kapatırım artık.

Teşekkür ederim kaptanım.

Çok güzel gözüküyorlar. Afiyet olsun canım.

Ben de bu hafta ancak toparlanırım. Canım da sıkkın. Kızımın ögretmeni doğum izninden sonra gelecek gibiydi şimdi vazgeçmiş. İlk dönem ücretsiz izinle kapatacakmış. Ücretli öğretmen yok. 2 gündür okula da göndermiyorum. Bu sefer başı boş sınıfta. Gelenler de benim kızım olduğunu bildikleri için. Sanki çocuğu sınav yapıyorlar. Benimki rahattır cevap veriyor da. Ben dedim ilk gün çocuk stres olmasın.
Geçen yıl kızımın katında nöbetçi olan tüm öğretmenler okutuyordu. Toplama yaptırıyorlar. Çocuk sıkıldım senin arkadaşlarından diyordu.
Bana da aynısını yaparlardı. Öğretmenler odasına girdiğim zaman söyle bakalım bugün okulda ne öğrendin diye başlarlardı.

Salı menüm
Sabah 1.5 wasa 2 kibrit kutusu beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
Çay
Öğle
1 kibrit kutusu beyaz peynir
2 Parça haşlanmış biftek
Akşam 1 armut
Bugün hiç su içmedim Çay içtim epeyce farkı akşam kapatırım artık.

Akşam da az olmuş.
Bir şeyler eklesen olur bence.

Bana da aynısını yaparlardı. Öğretmenler odasına girdiğim zaman söyle bakalım bugün okulda ne öğrendin diye başlarlardı.

Aynı okulda olunca kaçınılmaz son bu herhalde. Ben hiç yapmam.

DİYETİMİN 43.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
2 dilim çavdar ekmeği+sucuklu yumurtao_O

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
1 kase pul biberli limonlu yoğurt

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe+8-10 beyaz leblebi

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
1 tabak pirinç lapası+yoğurt

SPOR:
*
Bugün spor yapamadım yorgunluktan tabanlarımın ağrısından:KK61:

DİYETİMİN 43.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*

-ARA ÖĞÜN-2:
*

-AKŞAM YEMEĞİ:
*

SPOR:
*

Lapa mecburiyetten mi
Yoksa bir sebebi varmı şirine

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ben tanıtayım kendimi sizlerde tanıtırsanız memnun olurum 33 yaşındayım aile saadeti nasip olmadı henüz bekarım devlet memuruyum geçen seneye kadar zayıftım ama son 1,5 senedir yaşadığım stresten kendimi yemeğe adadım gencecik yaşta 98 kilo oldum boy 168 sizlerle motive olup yeniden kilo vermek eski günlerime dönmek istiyorum bu arada şu anda mehil müddeti kullanıyorum yani tayinim çıktı yeni iş yeni yaşam şekli yeni insanlar yeni şehir kendimi yeniliyorum anlayacağınız evimi taşırken ileride kullanacağım kıyıp atamadığım zayıfken giydiğim kıyafetleri ayırdım birde şimdiki giydiklerimi onalar emin olun daha fazlalar kıyıp atamadım veremedim kimseye ben giyecem dedim :KK68: inşallah bu süreci beraber yaşayacağız ... bu arada kaptanıma tşk edeerim motive olmamda çook etkili olacağınıza eminim herkese iyi akşamlar kolaylıklar diliyorum müsade edeerseniz kısaca sizleeri de tanımak isterim ..

DİYETİMİN 43.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*

-ARA ÖĞÜN-2:
*

-AKŞAM YEMEĞİ:
*

SPOR:
*

Allah kolaylık versin badimm, menün çokta fena gelmedi bana arada olur böyle pilav değil de lapa gibi yemen iyi olmuş.

Sabah
1 dl ekmek
1 yumurta
1 zeytin
Domates biber

Öğle
Kocaman bir tabak sebze
Yoğurt
2 dl ekmek

Aksam
Öglenkının aynı

1 elma belki

Spor
10 bin küsür adım
Su 2.5
Çok beğendim kaptanım senin çok az oluyordu genelde bu menü süper olmuş :KK66:

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ben tanıtayım kendimi sizlerde tanıtırsanız memnun olurum 33 yaşındayım aile saadeti nasip olmadı henüz bekarım devlet memuruyum geçen seneye kadar zayıftım ama son 1,5 senedir yaşadığım stresten kendimi yemeğe adadım gencecik yaşta 98 kilo oldum boy 168 sizlerle motive olup yeniden kilo vermek eski günlerime dönmek istiyorum bu arada şu anda mehil müddeti kullanıyorum yani tayinim çıktı yeni iş yeni yaşam şekli yeni insanlar yeni şehir kendimi yeniliyorum anlayacağınız evimi taşırken ileride kullanacağım kıyıp atamadığım zayıfken giydiğim kıyafetleri ayırdım birde şimdiki giydiklerimi onalar emin olun daha fazlalar kıyıp atamadım veremedim kimseye ben giyecem dedim :KK68: inşallah bu süreci beraber yaşayacağız ... bu arada kaptanıma tşk edeerim motive olmamda çook etkili olacağınıza eminim herkese iyi akşamlar kolaylıklar diliyorum müsade edeerseniz kısaca sizleeri de tanımak isterim ..
Hoşgeldin canım, Inşallah hep beraber incecik oluruz, inan doğru yerdesin birlikten kuvvet doğar.

44. Gün Menüsü
---Kahvaltı:
2 dilim kepek ekmekle yapılmış yağsız tost, çay.

---Öğlen:
2 haşlanmış yumurta, yeşillik, domates, 2 kk beyaz peynir.

---Akşam:
1 dilim ekmek, 1 tabak etli güveç, cacık. (ekmek yemeyeydim iyiydi ama akşamı erken yedim inşallah telafi ederim)

Su: 2,5 litre anca olur.
Spor: 45 dk. 4,5 km yürüyüş yaptım.

X