Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Size anlatmazsam çatlarım bayramda Başıma gelenleri.
Bayram Sabahı hayvan kesilecek diye gelin diye telefon geldi. Bizim ortak kurban Parasının 400 tl sini vermemiş. Öyle olunca kurbanı satan besici hayvanı kesmiş yüzmeden bırakmış. Ikisinin Arasını buluna kadar öğle oldu. Kasaba geldim tabi millet kurbanı kesip getirmiş Çoktan. Girdim kuyruğa annemler beklemediler gittiler. Hayvanı parçalatıp payları dağıtıp eve geldiğimde akşam 9 du. Öyle olunca pek bir şey de yiyemedim Şekerim düştü hastalandım. Neyse eve gelince yedim artık.
2. Günü sabah namazında Marmara sahilini gezmek için yola çıktık. Neyse Bayağı bir gittik. Birisi hayvan işkembesini ya atmış ya düşürmüş yola. Günahı boynuna . Biz de farketmedik. Çiğnedik mi. İşkembe de patladı mı? Bütün motora yapıştı işkembe parçaları. Başta ne OLDUĞUNU anlamadık. Sonra motor kızdıkça bir koku bir koku durulacak gibi değil. Hemen bir benzinliğe girdik arabayı yıkadık. Ama ne çare koku Geçmiyor. Baktık olacak gibi değil açık oto yıkaması aramaya başladık. Burada olsa bulamayız ama oralar sayfiye yeri olduğu için Allah tan bulduk. Yıkattık ama motor yıkanmadıkça Geçmez dedi yıkayan genç. Bulantı kusmasan duramayınca dönüp geldik.Yol zehir oldu sizin anlayacağınız. Normald kokuya hiç gelemem. İşkembe Kereviz den zıttı yoktur bana. Tam adamına yani. Bulantıdan yemek yemedim öyle olunca Akşama kadar gene Şekerim düştü. Gene saldırdım akşam gelince. Bugün Karter muhafazası yıkandı yarında motor yıkanacak. Görünmez bela işte.
3. Günü çok sarıldığım için kalkmadan yattım.
4. Günü biraz açılayım diye dışarı çıkıp Yürüdüm. Bayramda böylece bitti.
Geçmiş olsun canım mübarek gün ne uğraşmışsın öyle.

selam kızlar yeni işimin eğitimi başlıyor bugün kızı okula bırakıp oraya gideceğim ayrıca bir iş daha var o daha rahat hem masa başı ön muhasebe elemanı arıyormuş bizim halıcı onunla konuşacağım bugün iki iş arasında değerlendirme yapacağım maddi olarak hangisi iyi olursa ona devam edeceğim akşama gelir geçmişe bakarım bakamadım hiç bu arada dünki menüm
sabah : 1 haslanmış patates / yoğurt
öğlen : yarım haşlanmış patates
akşam : 1 haşlanmış patates bide 2 kaşık bulgur pilavı yedim
su : 2,5 litre
spor: 70 dk yürüyüş

Kızlar dünkü menümu yazayım.
Sabah 6.20
1 kk peynir ve 1 dilim ekmek

Ara 11.00
Az tost ve 1 ayran

Öğlen 14.00
1 kabak az yağda ve 1 kase yoğurt

Akşam 19.00
1 servis kaşığı haşlanmış işkembe
1 kase yoğurt

2 litre su
Kızlar bu ara sporu oturtamadım daha. İnşallah bu günden sonra düzene sokacağım.

Bayram Sabahı hayvan kesilecek diye gelin diye telefon geldi. Bizim ortak kurban Parasının 400 tl sini vermemiş. Öyle olunca kurbanı satan besici hayvanı kesmiş yüzmeden bırakmış. Ikisinin Arasını buluna kadar öğle oldu. Kasaba geldim tabi millet kurbanı kesip getirmiş Çoktan. Girdim kuyruğa annemler beklemediler gittiler. Hayvanı parçalatıp payları dağıtıp eve geldiğimde akşam 9 du. Öyle olunca pek bir şey de yiyemedim Şekerim düştü hastalandım. Neyse eve gelince yedim artık.
2. Günü sabah namazında Marmara sahilini gezmek için yola çıktık. Neyse Bayağı bir gittik. Birisi hayvan işkembesini ya atmış ya düşürmüş yola. Günahı boynuna . Biz de farketmedik. Çiğnedik mi. İşkembe de patladı mı? Bütün motora yapıştı işkembe parçaları. Başta ne OLDUĞUNU anlamadık. Sonra motor kızdıkça bir koku bir koku durulacak gibi değil. Hemen bir benzinliğe girdik arabayı yıkadık. Ama ne çare koku Geçmiyor. Baktık olacak gibi değil açık oto yıkaması aramaya başladık. Burada olsa bulamayız ama oralar sayfiye yeri olduğu için Allah tan bulduk. Yıkattık ama motor yıkanmadıkça Geçmez dedi yıkayan genç. Bulantı kusmasan duramayınca dönüp geldik.Yol zehir oldu sizin anlayacağınız. Normald kokuya hiç gelemem. İşkembe Kereviz den zıttı yoktur bana. Tam adamına yani. Bulantıdan yemek yemedim öyle olunca Akşama kadar gene Şekerim düştü. Gene saldırdım akşam gelince. Bugün Karter muhafazası yıkandı yarında motor yıkanacak. Görünmez bela işte.

Ayyy canım çok geçmiş olsun. Rabbim daha beterinden korusun.

Bir İstanbul gecesinden iyi geceler herkese
Önce İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler
Ama izin pek iyi başlamadı
Öğleden sonra 5 gibi istanbula indik Konya aktarma olacaktı
Normalde uçak 7 deydi
Önce 8 é ertelendi sonra 9 a en son 10 a
En sonunda da uçuş iptal edildi
O giriş kapısından öbür kapıya koşturduk durduk
Başka uçak olmadığı için bilet değişimi Otel işleri saatlerce sürdü tabi sağolsunlar görevliler o kadar ilgiliydiki 4 saatte anca otele yerleşebildik
Yarında inşallah sabah 11 gibi tekrar Konya'ya yolculuk
Tabi tekrar bi aksilik olmazsa

Canım hoş geldin tr ye.
Sag salim inmişsiniz ya. İnşalkah bir sorun çıkmamıştır bu gün.

selam kızlar yeni işimin eğitimi başlıyor bugün kızı okula bırakıp oraya gideceğim ayrıca bir iş daha var o daha rahat hem masa başı ön muhasebe elemanı arıyormuş bizim halıcı onunla konuşacağım bugün iki iş arasında değerlendirme yapacağım maddi olarak hangisi iyi olursa ona devam edeceğim akşama gelir geçmişe bakarım bakamadım hiç bu arada dünki menüm

Gülsümcüm hakkında hayırlısı olsun canım.
Detoks mu yapiyosun canım sen.

Senın icin hayırlısı olsun cnm

Sabah 6.20

Ara 11.00
Az tost ve 1 ayran

Öğlen 14.00

Akşam 19.00
1 kase yoğurt

2 litre su
Kızlar bu ara sporu oturtamadım daha. İnşallah bu günden sonra düzene sokacağım.
Güzel cnm

Ben henüz kaçamaklı yemedim evede yeni geldim
Kurt gibi acım sebze pişiyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 37
Offff açlık ne kötü;sebzeler harika gözüküyor canım bol yoğurtla oh mis afiyet olsun :KK19:
İnsanın sevmedikleri hep imtihanı olur ya o misal,canım benim çok geçmiş olsun;fıkra gibi ama eminim yaşarken çok canını sıkmıştır tahmin
edebiliyorum:KK51:

Bir İstanbul gecesinden iyi geceler herkese
Önce İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler
Ama izin pek iyi başlamadı
Öğleden sonra 5 gibi istanbula indik Konya aktarma olacaktı
Normalde uçak 7 deydi
Önce 8 é ertelendi sonra 9 a en son 10 a
En sonunda da uçuş iptal edildi
O giriş kapısından öbür kapıya koşturduk durduk
Başka uçak olmadığı için bilet değişimi Otel işleri saatlerce sürdü tabi sağolsunlar görevliler o kadar ilgiliydiki 4 saatte anca otele yerleşebildik
Yarında inşallah sabah 11 gibi tekrar Konya'ya yolculuk
Tabi tekrar bi aksilik olmazsa
Geç olsun güç olmasın Zühal'im,hoşgeldin vatanına:KK200:
Günaydın herkese, bugün tartıda bayramda aldığım yarım kilonun 400 gramının gitmiş olduğunu gördüm çok keyiflendim. :KK49:
Gözün aydın canım harika:KK9:
Bak ne kadar üzülüyordun çok şükür kısmetler üst üste geliyor canım benim:KK55:
Sabah 6.20

Ara 11.00
Az tost ve 1 ayran

Öğlen 14.00

Akşam 19.00
1 kase yoğurt

2 litre su
Elif'im okulla birlikte sanki ben de biraz dağılmışım gibi hissediyorum:KK61:

Teşekkür ederim kaptanım.

Çok güzel gözüküyorlar. Afiyet olsun canım.

Offff açlık ne kötü;sebzeler harika gözüküyor canım bol yoğurtla oh mis afiyet olsun :KK19:

İnsanın sevmedikleri hep imtihanı olur ya o misal,canım benim çok geçmiş olsun;fıkra gibi ama eminim yaşarken çok canını sıkmıştır tahmin
edebiliyorum:KK51:

Geç olsun güç olmasın Zühal'im,hoşgeldin vatanına:KK200:

Gözün aydın canım harika:KK9:

Bak ne kadar üzülüyordun çok şükür kısmetler üst üste geliyor canım benim:KK55:

Elif'im okulla birlikte sanki ben de biraz dağılmışım gibi hissediyorum:KK61:

Ben de bu hafta ancak toparlanırım. Canım da sıkkın. Kızımın ögretmeni doğum izninden sonra gelecek gibiydi şimdi vazgeçmiş. İlk dönem ücretsiz izinle kapatacakmış. Ücretli öğretmen yok. 2 gündür okula da göndermiyorum. Bu sefer başı boş sınıfta. Gelenler de benim kızım olduğunu bildikleri için. Sanki çocuğu sınav yapıyorlar. Benimki rahattır cevap veriyor da. Ben dedim ilk gün çocuk stres olmasın.
Geçen yıl kızımın katında nöbetçi olan tüm öğretmenler okutuyordu. Toplama yaptırıyorlar. Çocuk sıkıldım senin arkadaşlarından diyordu.

X