Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Fıstıklar hepinizi yürekten tebrik ederim harika gitmiş kilolar maşallah:nazar::KK9:Kardeşim geldi bayram sonuna kadar beraberiz perşembe de annemlere geçicez;telefondan da olsa girmeye çalışıcam ve çok dikkat edicem tavsiyelerinize uyarak;bugün kardeşimle ilk kahvaltımız olduğu için simit yedim ama üstüne 4 km yürüyüş yaptım simit kalorisini eritinceye kadar.Eritmişimdir diye umuyorum,saat henüz 12.30 ama adımsayarım 7000'i gösterdi bile,bu kaçamağı yaptıysam bedelini de ödüycem.Hepiniz harikasınız tekrar kutluyorum canlarım:KK9:
Diyett her şeyi ertelemek iyi olmuyor. Sonra insan birden saldırıyor her şeye. Canım istediği zaman kahvaltıda çeyrek yiyiyorum Nilüfer'im.

tebrik ederim kızlarr

Teşekkür ederiz kuzum.

günaydın kızlaar takımın çürük elması geldi :KK70: kio bildirimim + 700 :KK43: tartıda bu sonucu görünce yürüyüşe çıktım direk 75 dk yürüdüm
Niye öğle diyosun kuzum.
Ne kadar güzel kilolar vetdin. Bunlar da gidecek. Biraz daha gayret. Sen artık inatçı kilolara geldin.

Kızlar dunbasimiza benim. Kız yüzünden is geldi üst katı sel alıyordu az daha islanmadik bi yer kalmadı benim Kuz sular yokken musluğu açmış hiç biyer kalmadı yıkadık bazı yiyecekler falanda islandi sabahtan beri elektrik yoktu şarj olmayinca telide acamadim

Suan arti 400 deyim në yazikki

Kızlar dunbasimiza benim. Kız yüzünden is geldi üst katı sel alıyordu az daha islanmadik bi yer kalmadı benim Kuz sular yokken musluğu açmış hiç biyer kalmadı yıkadık bazı yiyecekler falanda islandi sabahtan beri elektrik yoktu şarj olmayinca telide acamadim

geçmiş olsun canım yaa Allah korumuş yine

Kızlar size bir şey danışacağım. Ben sebzeleri haşlanmış sevmem. Fırında da pek sevmem. Bir yemek kaşığı yağda tavada döndürsem olmaz mı ki.
canım yağ yandıkca kolestrol yükseliyor yanmış yağ sağlıklı değil çiğden bastırıp yağı kızartmadan 1 yemek kaşığı koysan daha sağlıklı olur bence

Kızlar size bir şey danışacağım. Ben sebzeleri haşlanmış sevmem. Fırında da pek sevmem. Bir yemek kaşığı yağda tavada döndürsem olmaz mı ki.
1 kaşık ve zeytinyağı olursa ve gün boyu başka yağ kullanımı olmayacaksa mümkün canım.Çünkü günlük bir silme kaşık yağ hakkımız var mümkünse zeytinyağı:KK19:
Diyett her şeyi ertelemek iyi olmuyor. Sonra insan birden saldırıyor her şeye. Canım istediği zaman kahvaltıda çeyrek yiyiyorum Nilüfer'im.
İrem'im kardeşimin içine sinsin istedim,4 km sabah sporuyla onu temizledim akşam da normal sporumu yaparım.Çeyrek mantıklı aslına keşke hepsini yemeseyimo_O
günaydın kızlaar takımın çürük elması geldi :KK70: kio bildirimim + 700 :KK43: tartıda bu sonucu görünce yürüyüşe çıktım direk 75 dk yürüdüm
Estağfurullah Gülsüm canım benim,hepimizin gel-gitli dönemleri oluyor yeniden toparlanacaksın ben eminim:KK19:

Çok geçmiş olsun canımo_O

X