Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar günaydınlar dün annemde biraz kaçırdım ya offf annemde döktürmüş maşalllhhhh dışardada çok dolandık bitek kahvaltı yapmştm dayanamadım yedim ((
dünkü menüm
kahvaltı öglen bir arada
2 dilim tuzlu kek bir fincan şekersiz çay
ara 2 çilek
akşam
bir dilim yaş pasta bir dilim börek 1 kemalpaşa tatlısı kek kurabiye falan yemedim onlara direndim
su 1 bçk litre
spor yürüdüm baya ama nekadar eder bilmiyorum
kaçak çoook

ipocum büşracım çok teşekkürler kızlar.eşim gerçekten çok düşünceli ve romantik bi insandır ama maddi sıkıntılar,işinin yoğunluğu eve hep geç gelmesi hepsi bi araya gelince kendimiz için çok vakit ayıramıyoruz.

kızıma da çiçek alması beni çok mutlu etti.geçen sene küçüktü ama bu sene herşeyin farkında babaya çok düşkün ve onu benden çok kıskanıyor.sanırım sadece bana çiçek alsa kızım ağlardı.anne bak babam bana çiçik almış diyor.adamı öptürmedi bile valla:))

kızlar günaydın ben yeni uyandım sayılır dün çok geç yattığım için anca...burda hava baya soğudu buda beni çok mutlu ediyo aman daha yaz başlamasınn sakınnn...gerçi turistler akın etmiş bile ama olsun yerliler gelmedikçe bodruma yaz gelmedi demektr

ben bugün yine 1 saat kadar yürümeyi planlıorum ama inceltici kemerim gelemedi bi türlü inş bugün akşama kadar gelir...

herkes gezmelerde sanırım.
sabah yiğenimin sınavı vardı bu civarda ağbimleri aradım kahvaltıya bize gelin diye.karşıda ablam var onlarıda çağırdık ailecek güzel bi kahvaltı ve bol sohbet yaptık.
öğleden sonra eşim arabayı getirmişti işten, beraber sürmeye gittik.2 saata yakın kullandım tabii eşim olunca panik ve kavga hiççç eksik olmadı.yinede eşim güzel kullanıyorsun derken arabadan bi ses geldi ödüm patladı ani frenle durduk meğersem vantilatör kayışı kopmuş.eşim hemen tamirci arkadaşını aradı.adam hız yapmadan getir hallederiz dedi.eşim beni eve bıraktı şimdi tamirciye gitti.allah bilir kaçta gelir.pazarıız mahvoldu.eşim üzülme senin hatan deil bu arıza ilk deil arabanın yaşı büyüdükçe eski parçalarda olur desede moralim çoook bozuldu.bi de dünya masraf çıkacak şimdi

anlıycanız keyfim hiç yok.inanın sadece kahvaltı yaptım.hiç ama hiç bi şey yemedim dokunsalar ağlayacak haldeyim(

ooo günaydın ipocum.bizim burda akşam oldu ya:)) havada aynı ankarada çok soğuk ruhum daraldı.kızım uyansın evde 2 dans edelim moralimde düzelir belki.

ooo günaydın ipocum.bizim burda akşam oldu ya:)) havada aynı ankarada çok soğuk ruhum daraldı.kızım uyansın evde 2 dans edelim moralimde düzelir belki.

bnmde ruhum kararıyo ama olsun yaz gelmesinden iyidir..daha elbiselerimin içine girebiliomuyum onu bile denemedim gerçi geçen yaza göre 1-2 kilo dha zayıfım ama korkuorum denemeye:))

valla ipocum bende havalar ısınsın ama yaz gelmesin az daha diye dua ediyorum.1 ay felan daha şu ince montlarla gezseydik rahatlardım:))

benimde içine girmem gereken o kadar çok kıyafetim varki.bi çoğu etiketli bile ama hiç denemedim deneyememde bedenlerini görünce gözüm korkuyor:)))

2 gün önce 44 beden(şu an bol) pantolonumla 38 beden başka bi pantalonumu üstüste koydum.aradaki farkı görünce koca bi çüşşşşşşş yani çektim:)))acil 3 4 kilo vermem lazım en hızlısından.

ben geçen sene elbise almıştım bi sürü dışarı çıkarken altına ne giyiyim üstüme ne giyiyim derdi olmasın giyip hemen çıkıveriim diye :)) allahtan bi tek onlar oluyo kaç bedende olursam oliim çnkü bol kesimli hepsi..yazın zaten hiç pantolon gymiorum ben genelde elbise veya etek giyiyorum ( o bacaklarımla) hehee:)) birde insan yanınaa gerçekten daha zayıf duruyo...eğer o eteğimede giremessem sadece elbiselere kalıorummmmmmmm e onlarıda hergün dön dolaş giymek ayıp olur yani...o yüzden acilen regl olup sonra kaçamakları kesipp kilo vermem lasımm en hızlısından :))

Son düzenleme:
ay bide hep dioıdum ya bi kot pantolonum var streç gbi olanlardan diye kışında onu giydim hep hani fermuarı patlamştı bi ara dedm hehhhhhh onunda bacak arası eridiiiiii sürtünmektenn tamamen çıplağım şuanda eşortman giymektende nefret ediorum starbucks açıldı erkek arkdşm gidelim diyo bende diorum yok yazın gideris kıyafetim yokk :))

kızlar ben menümü yazıyim dışarı çıkıcamm :) erkek arkdşm bir işe girmiş onun yanına gdiorum...

öğlen:1 tabak soslu makarna azcık mayanozle

akşam:1 tatlı tabağı zeytinyağlı pırasa
1 dilim kepek ekmeği

yemekten sonra:büyük üzümlü kurabiye

su:1,5 lt
spor:15 dk kadar yürüyüş yapıcam giderken
kaçamak:kurabiyeler ama çok şekersizler:))

bu arada tartım boluo sanırım inip çıktıkta üstüne farklı sonuçlar gösterio hep 500 fazla 300 az hep değişio kilom hangisi doğru karar veremedim yaa ama üst üste hangi kilo çıkarsa onu doğru kabul ediorum napiimm...en yakın zamanda alıcam bir tartı

sabah:1 simit 1 karışık tost
Ara:yok
Öğlen:1/3 cheesecake yarım tost
Ara:yok
Akşam:büyük bir tabak soslu makarna
Kaçak;kahveyle 2 küçük parçsa çikolata
Su:az
Egzersiz:yokkızımın proje ödevi için koşturdum

MErhaba kızlar. Geç de olsa listemi sunayım.

Sabah: 1 yumurtadan az yağlı, peynirli, biberli omlet - 1 simit - 2 çay kaş bal - 2 kkut pey - 2 çay kaş nutella

Ara: yarım paket kepekli bisküvi

Ara: 1 elma - 3 tane benimo

Öğle : 1 dilim ekmek - yoğurtluı semizotu yemeği

Ara: yarım paket diyet bisküvi - yeşil çay

Akşam: yağsız, peynirli tost ve yağsız süt

Ara: 3 tane kuru kayısı

Egzersiz yok ama bütün gün toplam yarım saat oturmadım.
Su : 2,5 lt
Kaçak : 2 çay kaş nutella, 3 tane benimo

Bu arada 63.5 oldum :)

merhabaa kızlarr bende menümü wereymm
sabah 2 adet gözleme küçük ama annanem yapmış domates peynir
öğle ewde yapılmış bir 3kase salata we barbunya
akşam çay gözleme we kaşar peyniri domates salatalık
ara çilek we muz
su:2litre
hafftasonları ewde olunca cozutuyor insann yaa
kaçamak:1paket browninin yeni çikolataları war içi kek dışı çikolata ondann

birde canancımmmm maşallah eşin çok düşünceli kızına çiçek almasıı falan =) =) çok sewndm senin adına tekrardan hapy birthday too you =)

Buarada mevcancımm geçmiş olsn inşallah çok masraf çıkmaz size ama eşin doğru söylemişşş öle senin yapabileceğğin bir hasar değil o içini rahat tut

buarada bende farkdnym elvaven yok suara sınaw dönemi yaa suara ders çalışıordur muhtemelen kendisii

gunaydinlar,
canancim gecte olsa nice yillara...

Nihayet uzuun bir hafta sonunun ardindan gene sahnelerdeyim :) Kalkar kalkmaz 5 finduk yemis bulunmaktayim simdi de 2 mile mi yapip ardindan dus ve kahvalti planlamaktayim planimi bozacak minik fare kalkmaz ise simdiden hepimize guzel ama saglikli bir gun diliyorum canlarim

kizlar spor, dus, kahvalti ustune ev temizligi ve ardanin 2 ogun yemegini hallettim birazdan ogle uykusuna yatiracagim belki bende uyuyabilirim yada spor a devam edebilirim ama siz hala yoksunuz, ben hafta sonlari yokum siz nerdesiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…