Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

araba dün yapıldı direksiyondaymış sorun.tamirci aşınmış zaten kopma noktasındaymış.tabii 2saat ders türü araba çalıştığı için bugün kopmuş yoksa 1 2 güne kadar zaten arızalanacaktı demiş.100 tl masraf çıktı.moralim bozuldu ama neyse elden bi şey gelmiyor.

bu arada doğumgünümü kutlayan herkese tekrar teşekkür ediyorum.

elvaven yoğun ondan sanırım yok.

kızlar son zamanlarda gelen giden derken ders çalışmadım ve bi çok şeyi unuttum.cmr sınavım ve yarın da direksiyon dersim var.sizlerden cumartesiye kadar beni mazur görmenizi rica edicem.kk ya ayırdığım vakti derse vermem lazım.hergün uğrar mesaj yazarım ama bu hafta pek aktif olamam bilginiz olsun.

bu arada şimdiden 400 gram vermişim nihayet 50 li bi sayı gördüm keyfim yerine geldi.

herkesi çok öpüyorum..

mevcan cok sevindim negsel bak 50 li rakamlari gormussun.. Bugun kimsecikler ugramamis ben menumu yazayim

Kalkinca 5-10 ad. findik

Sabah:1 domates, ceyrek salatalik, 4 zeytin, kk peynir, 1 yesil biber+ yesil sogan + 2 dilim esmer ekmek+ cay

Ara: 2 tamtahilli biskuvi

Ogle: 1 tabak patates corbasi + 2 kabak dolmasi + 1 kucuk yogurt

Ara: 1 avuc cam fistigi+ yesil cay

Aksam: 1 tabak corba + 1 kabak + bol salata

Ara: findik + fistik dusunuyorum olmayabilirde

Su:3 lt

Egzersiz: 4 mile + genel egzersizler(mekik + ip + sopa sag sola donme etc..)

ay ben göremedmmmmm 50 ler 3 ay olduuuuuu
Sabah:1 paket diyet bisküvi kaşar ve portakal reçeli
Ara:yok
Öğlen:1 lahmacun ayran
Ara:yok
Akşam:2 kaşık pilav kahveyle bol çikolata yemeseydim keşkee !çikolatayı zaman harikaydı
Su:1,5 litre
Egzersiz:çok yürdüm spor amaçlı değil ama tempolu yürüdüm.birazdan 100 itme ve 300
twister yapıcam
Kaçak:çikolata
Ceza 200 mekik yapıcam

kızlar merhaba bütün gün dışardaydımmm çok yoruldummmmm...3 saat yürüdüm sayılır bide avondan
gelen inceltici kemerimi takmıştım baya terledim...menümü veriim

sabah:1 dilim kepek ekmeği bir lokma beyaz peynir

öğlen:bazlama içine köfte
azıcık patetes kızartması
ayran

akşam:ne yiyceğim belli çok geçe kaldım ama çok acıktım

spor:1.30 saat tempolu yürüyüş
kaçamak:yok
su:1.5 lt

kızlar merhaba
Dun akşam giremedim kayınvalidemdeydim 3gundur afedersnz ama kabızlık çekiyordum birden bir sancılar başladı ne ayakta durabildim ne oturabildim doğum sancısı çekmedim ama aynı tarif ettikleri gibiydi bıçaklar saplandı kasıklarıma elim ayagım boşaldı eşim çok korktu acile gidelim dedi ama korkudan gitmedim bir eczaneden en etkli musil ilacını aldık çok kötüydü ömrümde böyle bir sancı çekmedm
Bugünde annemin günü vardı ordaydım çok yedim ama dun sancıdan hiç yiyemedim

menüm
Kahvaltı öğlen akşam bir aradaydı çünkü kahvaltı yapmadan çıktık 3tede gün menüsünü yedik
1dilim kek 1dilim muzlu rulo pasta yogurtlu etimekli patlıcan salatası 1tane yufkalı etli pilav adını bilmiyorum
Su1lt spor yok karnımda yine biraz agrı var ne su iiçeblyrm ne çlk hareket var kızımda bütün gün kucağımdan inmedi annemn evndede heryrrde bi süs bi masa var bırakamadımda yere canım çıktı yaaa ben yatıyorumkızlar iyş geceler

neden böyle herkes çok az uğradı bugün anlamadım...kızlar böle az uğradıkça siteye diyetimizde yavaşlıo benden size söylemesi ne kadar çok konuşursak bnm o kadar yeme isteğim azalıyo...yemiyimde menümü yazınca rezil olmıyim diorum zaman zaman....ama böyle kimse girmesse nede olsa kimse fark etmez yiyim bi seferlik diyorum ve yiyorum...

iyi geceler kızlar.bugün bol bol soru çözdüm.akşamda kayınvalideye gittik.yatmam lazım sabah erkenciyim.

hakikaten bugün nerde herkes.ipocum katılıyorum sana aktif olmadığımız zaman benimde motivasyonum düşüyor.

büşracım çok geçmiş olsun ben kabızlığı 2 gündür yendim şükürler olsun.

grübchen saol tatlım herkes inşallah hayalindeki kiloya ulaşır

menüm:
ılık su
kahvaltı:klasik
ara:elma
öğlen:az tost
ara:yarım muz az çağla
akşam:1 karnıyarık az pilav ve cacık

su az
spor ve egzersizler tamam
kaçamak 1 tane eti puf
[/B]

saol mevcanım hayatımda böyle bir sancı çekmemiştim ne diş agrısına benziyor ne regl agrılarına tekrarlarsa doktora gidicem çok korktum çünkü :S
ipocum ben dün evde değildim annemin neti var ama sudeniz kucagımdan hiç inmeyince birde misafirler olunca bakamadım malesef dediğin gibi canım nekdar motivasyon olursa insan okadar dikkat ediyor

arkadaşlar benide bu gruba dahil eder misiniz , bende bir kaç ay önce elma diyeti topiği sayesinde 65.5 dan 61.2 ye kadar düşmüştüm ama şimdi saldım kendimi yine 63.4 olmayı başardım.
Motivasyonsuz olmuyor, bu forumun o yüzden katkısı zayıflamamızda büyük etken. Herkesin zayıflamayla ilgili belli birikimi var çünkü, herkes burada paylaşıldıkça hem bilgi alışverişi yapılıyor hemde destek olunuyor. Yani böyle işte bilmiyorumkismile

dilemm canım hoş geldin takım kaptanımız gün içinde seni bilgilendiricektir canım
buarada kitap işe yararsa mutlaka haber bekliyorum :))) bendede durumlar fenaaaa :)

ya bu karın agrısı olayı iştahımı kırdı çok fena dün baya bişeyler yedim ama pazar günü kahvaltıyla pazartesiyi ettim yani 24 saatlik bi açlık söz konusuydu ama bugünde canım hiçbişey yemek istemiyor
birde çok büyük bir ayıp etmişim hiç farkında değilim dün bizim isteme söz nişan dönümümüzdü ve ben unuttum çok üzüldüm bu akşam özel bişeyler hazırlamam lazım ama benim yememem gereekkk
ipocum kemerin hayırlı olsun sende çok terlemişsin maşallh ben bugün takmıyorum karın agrım düzelsin ozaman devam edicem (

bu arada sabahtan beride temizlik yapıyorum 3 gundur eve hiç bakmadım malum bebek olunca hergun silmek gerekiyor şimdi sil süpür topla falan hepsi birden yıgıldı of of of

saol bşrcımm, ya kitabı okudumm inanır mısın bilmediğim tek şey yazmıyor ama uygulamada eksiklerim
hayırdır canım karnın neden ağrıyor üşüttün mü, geçmiş olsun

bu arada dilemm merhaba canım.cumaya kadar düzenli katılımda bulunmalısın.menünü yazmalısın her akşam.örnek olarak önceki sayfalara bakabilirsin.Cuma karar veririz.

bu arada çağla bana dokundu kızlar gaz yaptı mahvetti yemiyorum.biraz önce kalktım dün akşam bayağa bir çalışmıştım tarihede ...karışık yağsız tost ve çay içtim.öğlene çorba düşünüyorum akşama dolma.

saol bşrcımm, ya kitabı okudumm inanır mısın bilmediğim tek şey yazmıyor ama uygulamada eksiklerim
hayırdır canım karnın neden ağrıyor üşüttün mü, geçmiş olsun
dimi canım ya araştıra araştıra hepimiz birer beslenme uzmanı olduk ama uygulamak mesele :))
selam fıstıklar ne oldu büşra sana karnına

selam berrycim vallahi canlarım hiç anlamadım 3 gün kabızlık sorunu yaşadım ama 3. gün akşamı ölüyordum sancıdan bıçaklar saplandı sanki ne oturabildim ne ayakta durabildim bayılacaktım acilede gitmeyi kabul etmedim lavman falan yaparlar diye korkudan çok şükür şimdi iyiyim ama biraz agrı oldu dün gece

kızlar yürüyüş yapmıcaktım ama ben bi 20 dk yürüyüp geliyorum salmamam lazım ya dün yediklerimi yakayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…