Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu arada yarin sabah ben kahvaltiya davetliyim eve gelmem ogleyi gecebilir sonra yemek fasli vs.. derken sadece aksam girebilirim gerci firsat buldukca yazarim ben hepinize iyi geceler

bende menümü yazıyim kızlar

sabah:patates salatası

akşam:şinitzel
birazcık makarna
hardal
daldım bide biraz kepek ekmeği yedm
yoğurt

gecede kriz geldi erkek arkdşm gtti aldı ekler yedm 1 buçuk tane kocaman

su:1.5 lt

spor:yokkk

kaçamak:ekler

ipo ben de ekler yedim :) küçük ekler ama 2 tane :kedi:

Kalkınca: 1 elma

Kahvaltı: 2 dilim ekmek + 2 kkut pey + 1 yumurta + 3 zeytin + domates + 2 çay kaş bal

Ara: 2 kepekli bisküvi

Öğle: 1 kase tavuklu buğday çorbası

Ara: yağsız sütlü kahve - 3 bebe bisküvi

Ara: 1 muz

Akşam: ızgara balık - salata - 3 kaşık bulgur

Ara: 2 küçük ekler :KK43:

Spor: 1 saat pilates

Su : 2,5 lt

Kaçamak: 2 küçük ekler

canim benim bozma moralini sonucta hayatta hersey olur .. Baban icin de cok gecmis olsun ..

saol canım geçicek inşllh

bu arada günaydın kızlar bugün toparlanıyorum artık
sabah tartıldım hiç kilo almamışım ama gramda vermemişim bugün hiç değilse elma diyeti yapıcam ve yarında
yürüyüşede başlıyorum hemen kızım uyudugu gibi
hiç kaçamak yapmassam günde 1 kilo gidebilir ister su olsun ister biriken karbonhidratlar olsun ister giden yaglar olsun ama gitsin artık yaa gitmedikçe canım yemek istiyor bugün motivasyonum iyi :)))

gunaydinlar busra super motive ettin kendini ha gayret arkadasim.. Bende 15-20 dk. ya kadar evden cikiyorum gunaydin demeden gitmek istemedim gelince gorusmek uzere..

gunaydinlar busra super motive ettin kendini ha gayret arkadasim.. Bende 15-20 dk. ya kadar evden cikiyorum gunaydin demeden gitmek istemedim gelince gorusmek uzere..

saol canım benim sanada günaydın yürüyüşe çıkıyorsun galiba sende bende kızımın gözünün içine bakıyorum çok erken uyandı saat 10 10 bçk arası uyur inşllh :)))

bu arada kızlar sporcular yogurda pul biber katarak yiyormuşlar yag yakması için
ben pek yogurt sevmiyorum ama baharatlı yogurt yiyorum arada
ender saraçta kendi diyet yogurdunuzu yapabilirsiniz demişti süte kaynatırken su katarak yapılıyormuş
ben normal yogurda biraz ılık su katıyorum zaten dolaptan çıkınca çok soguk geliyor bana
bugünden itibaren bir kase pul biberli yogurt yiyeceğim inşllh faydasını görürüm :))))

günaydın kızlar
Büşracım ine çıka yola devam..
Bende şimdi yoğurt yiyecektim söylediğin iyi oldu bende baharat katayım

günaydın mezosum :)) afiyet olsun bende yürüyüşümü yaptım yeşil çayımla yeşil elmamı aldım oturdum :))

dün 7 buçukta uyudum desem bana birşey oldu 8 de uyuyorum dayanamıyorum artık.bir ara geç yatıyordum ders için sanırım ondan oldu çok yorgun hissediyorum.kızımı okula gönderdim şimdi kalktım
Dünkü menüm
Sabah;kfleks
Ara:tost
Öğlen:1 simit ayran
Ara:kızımın okuldaki doğumgünü pastasından 2 çatal
Akşam:2 kanat bulgur pilavı
Kaçak:pasta ve kemalpaşa tatlısı
Su:az
Egzersiz:yok ama bütün gün hiç oturmadım

mezzoz nasıl oldun büşracım babana üzüldüm bir ara bendede vardı.sabah tartıldım 61,3 cumaya 60.0 olurum umarım regli dönemini de atlatsam

berrycim aynı halsizlik bendede var akşam 7de gözlerime bir agırlık çöküyor kaşlarımda bile bir agrı hissediyorum mevsim değişikliklerinde normal ama bendede aşırı yorgunluk var

ben inanılmaz yorgunum birde bahar geldi aslnda çok enerji veriyor.kızım kaç gecedir uyanıp öksürüyor alerjik astımı var da sanırım ondan böyle oldu.

kıştan bahara geçişte bir bahar yorgunlugu oluyor yani mevsim değişikliklerinde özellikle bahar başları ve sonlarında oluyormuş canım birde ders yogunlugun dogum günü telaşın derken iyice birikmiştir

kızlar bugün baya elma diyeti yapıyorum inşllh hiç bozmam :))

Son düzenleme:
tünaydınlar herkes.kendime halen gelemedim.ciddi anlamda bel ağrısı çekiyorum.sanırım regl olucam.gecikkince mahvediyor beni.biraz toparlanıyım eşime dün söz verdiğim kurabiyelerden yapıcam.bide puding istedi.doğru düzgün bi şey yemedim daha.elma ve 1 muz azda kuru kayısı yedim.canım hiçç bi şey istemiyor.akşama azcık kaçamak yapıcam anlaşılan..

menüm
ılık su
sabah:zar zor bi elma az kuru kayısı
ara:1 tane küçük muz
öğlen:yoğurt yemeye çalışıcam
akşamada pudingle az kurabiye yerim.

mevcancım sende istersen yogurdunu bizim gibi baharatlı ye sabah söylemiştim sporcular yogurda pul biber katıyorlarmış yag yakıyormuş öyle okudum birkaç yerde ben birde nane ve karabiber katıyorum nane kokusuda ştah kapatıyormuş :))

Yağ yakmak: Ağırlık kaldırmak
Kaslar metabolizmanızın hızını belirler. Erkeklerin kadınlardan daha hızlı yağ yakmasının sebebi de budur… Erkeklerin kas kütlesi daha fazladır. Eğer kadınlar da daha fazla kas kütlesine sahip olsaydı, onlarda daha hızlı yağ yakabilirlerdi.

Kadınlar büyük kaslara sahip olacaklarını sandıklarından ağırlık kaldırmaktan korkarlar. Kadınların büyük kaslar inşa edecek kadar yüksek hormon seviyeleri yoktur, bununla birlikte kadınlar çılgın diyetlerle, düzensiz beslenme alışkanlıklarıyla ve yaşlanmayla birlikte kas kütlelerinin azalmasına neden olabilirler.

Evet, herkes yaşlandıkça kas kaybediyor, fakat sadece yaşlandıkça kaslarının yok olmasına izin verenler yavaş bir metabolizmaya sahip oluyorlar. Kaslarınız ve yağ yakma makinenizi koruyun! Bunu yapmanın yolu ise güçlenmek ve güçlü kalmak.

X