Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar kızlar.acaip bi mide bulantısıyla uyandım.adetim gecikince hep böyle oluyorum.duş alıp uzandım biraz daha iyiyim şimdi.

hmm şok diyeti anladım şimdi.bana uymayan bi diyet yani.tüm gün aynı şeyleri yiyip duramam ben ya..neyse az ama sık yemeye devam edeyim ben..akşam bende kızımın gofretinden iki ısırık aldım.şu tatlı krizlerine bi çözüm bulsak keşke ya..
kızlar bu arada eşim artık isyan etti.senmi diyettesin benmi ne bu ya ne tatlı ne pasta ne abur cubur.hiç bi şey yapmıyorsun aldırmıyorsunda iradene hakim ol artık senin yüzünden bende diyete girdim zaten zayıfım iyice çöktüm dedi.abarttım sanırım biraz.o yüzden yarın ona sevdiği kurabiyelerden az yapayım da gönlünü alayım..

elvavencim, ipocum cok gecmis olsun.. mevcancim ama yazik esine yap biseyler artik valla benim ki gozumun icine baka baka milkalari goturuyor valla bakalim ben ne zaman yasak getircem beyfendiye:))

sabahdan beri busrayla benmi ugramisim sadece:eek:lmaz: busracim aslinda benim de aklima yatmadi degil hani su elma diyeti du bakalim olmadi pazartesi baslarim bende n'olcak bakalim sonuc.. Pazartesi#ye kadar kendime gaz verim bakalim yaparsin, edersin gibisinden :roflol:
ya canım bende birkaç gün yapabilsem elma diyeti iyi olacak hiç değilse 3 gun yapsam kaçamaksız 3 kilo veririm ama yapamıyorum :S
kızlar bende dün küçük bi kaza geçirdim...balkon kapısı ayağıma kapandı bileğimin arkasındaki deriyi soydu kopardı ay acımdan nasıl ağladım bilmiorum.oyüzden gece hiç giremedim...daha sonrada köpeğimin patisi geldi yaraya oyun yapmak istedi allahım çook kötüydü şimdi biraz ii ama hala yanıo ve ağrıo...menümüde yazamamıştım şimdi yazıyim dünkü menümü

:KK43:

çok geçmiş olsun ipocum inşllh çabuk geçer

bu arada kızlar bende kendim yemiyim diye makarna pilav bile dogru düzgün yapmıyorum ama eşime eziyet valla
oda dün akşam muffin almış karşımda yiyince dayanamadım yedim
geçen günde canı çok bisküvili pudingli pasta istedi dışarda gördü
bugün yaptım yazık gunah valla eşlerimize ama dayanamayıp bende yersem ne olacak bilemiyorum ayarım yok zaten bugün :SSS

ipo geçmiş olsun...

Kızlar şok diyet illa da aynı yiyecekle olacak diye bir şey yok. Aldığınız kalori miktarını çok çok azaltıyorsunuz. 2-3 gün süreyle günde 700 kcal alıyorsunuz mesela...

çok teşekkr ederim kızlar saolun :) tatlıyı yemekten o kadar korkmayın ya dayanamayıp yeseniz bişi olmas bence :) yemekten kaçtıkça korktukça daha çok kendinizi tatlıya itiosunuz rahat bırakın kendinizi nolucak istersem yiyebilirim bana yasak diilki diyin.çnkü yasak olduğu sürece yeme ihtimaliniz dha yüksek oluyo.ben cnm istediğimde yiyorum belki yavaş weriorum kilolarımı ama veriorum sonuçta.diyetini bırakınca dha kötü olursunuz kıtlıktan çıkmş gbi saldırırsınız dikkat edin

tazefasulye ben tek besinlileri daha rahat yapıyorum canım çünkü istedigin kadar yiyorsun :))))

ipocum aynı beni anlattın 1 ay boyunca herşeyden kısıyorum kendimi o 1 ay öyle böyle doluyor sonrasında hiçbirşeye dayanamaz oluyorum bugünde aynen öyleyim kızlar bugün menü verecek yüzüm kalmadı bisküvide yedim krakerde makarnada :SSS

bulantıdan tüm gün aç gezdim nerdeyse.az önce bol ekşili kısır yapıp yedim açlıktan canım onu çekti valla.içine bol yeşillik azda yağ koydum yedim.akşamada ıspanak yemeği var menüde.

kızlar tatlı çikolata işine gelince canım çok ama çok istediyse tadımlık yiyorum.iki gün üstüste yememeye özen gösteriyorum.vücut nasıl alışırsa öyle gider diye düşünüyorum ben.malum diyet yapmıyorum dengeli beslenmeye çalışıyorum bu yüzden herşeyden yiyorum kararında yiyorum.

kızlar bende dün küçük bi kaza geçirdim...balkon kapısı ayağıma kapandı bileğimin arkasındaki deriyi soydu kopardı ay acımdan nasıl ağladım bilmiorum :KK43:

geçmiş olsun ipocum. ay yanar bide temiz tutmaya çalış

grübchencim teşekkür ederim canım.

kızlar benim moralim çok bozuldu çok keyifsizim dokunsalar aglıcam ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar

kızlar tatlı çikolata işine gelince canım çok ama çok istediyse tadımlık yiyorum.iki gün üstüste yememeye özen gösteriyorum.vücut nasıl alışırsa öyle gider diye düşünüyorum ben.malum diyet yapmıyorum dengeli beslenmeye çalışıyorum bu yüzden herşeyden yiyorum kararında yiyorum.

evet mevcancım en iisi o dengeli beslenmek artık buna alışıp ömür boyu uygulamak...diyetlerde o yasak bu yasak die hareket edince canımız dha çok istiyor sonra bi anda saldırıoruz ve mutsuz son psikoloji 0 oluyo.o yüzden canımız çok istediğinde ucundan alıp tadına bakmak en iyisi.canınız dha çok istemeye devam ediosada ertesi gün ara verip sonra yine ucundan alablrsiniz zaten bu krizler çok uzun sürmüo ya 1 gün yada birkaç saat sürüyor

ne oldu böyle grubumuza nazarmı değdi herkese bişeyler oluyor kızlar geçmiş olsun dün kendi sıkıntımdan göremedim. bugün şok diyete başladım..
Sabah
1elma yedim
Arada bir kase yoğurt
Öğlen
Tavuk ızgara, yoğurt
Akşam
Havuç,kabak,domates çok azyağda kavurdum enson 1dilim peyniri ufaladım içine karıştırdım tadı çok güzel oldu tarifte kerevizde vardı katmadım.. Cumaya kadar bu listeyle devam edicem..

2.5litre su
2kupa yeşil çay
1kupa kayısılı form çayı
1saat spor..

bugun ki menum

Sabah: domates, salatalik, maydonoz, 1 yesil biber, 3 zeytin, kk peynir + yesil cay

Ara: 10 findik

Ögle: az pirasa + bezelyeli tavuk

Ara: 1 yesil elma + 10 findik + yesil cay

Aksam: cok az bezelye + salata elma sirkeli nar eksili

Ara: 5 catal pilav + yesil cay

Egzersiz: 4 mile + 100 mekik + 100 ip

Su: 3,75

menümü yazıyım yatmadan

sabah:nesfit

öğlen: 1 poğaça

akşam: arpa şehriye pilavı 2 kaşık

egzersiz: yok

su:2litre

kaçamak: yok

kızlar bide yarın akşam arkadaşımda kalıcağım için evde olmıycam. yarının raporunu cuma günü eklerim

kizlar hepinize tesekkr ederm ilginiz için babam stresten panik atak krizleri geçirmeye başlamş kimsenin haberi yok söylememiş ortagıyla sorunları var çok moralim bozuldu başımın agrısı hala geçmedi telefondan grdm menumu yazamıyorum berbat dengesiz bir gun geçirdim yarın toparlanmalıhım çok saolun iyiki varsınız

kizlar hepinize tesekkr ederm ilginiz için babam stresten panik atak krizleri geçirmeye başlamş kimsenin haberi yok söylememiş ortagıyla sorunları var çok moralim bozuldu başımın agrısı hala geçmedi telefondan grdm menumu yazamıyorum berbat dengesiz bir gun geçirdim yarın toparlanmalıhım çok saolun iyiki varsınız

canim benim bozma moralini sonucta hayatta hersey olur .. Baban icin de cok gecmis olsun ..

X