Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım yapme kendine öyle metabolizman bu ara yavaşlamış olabilir alıştığı için bu düzene. en büyük yardımcın moralin.. moralin bozlmazsa, vücut dengen de bozulmaz

mezzoz yapma böyle ne o pastaneye gidip toplamak yavaş yavaş vereceksinki geri alma .lütfen bırak bunları ve bir çay demle ve kayısı ye birkaç tne.niy bize yazmadın

tartıya çıkmadan önce düşündüğüm kiloyla çıktığımda gördüğüm kilo arasında dağlar kadar fark var verdiğimden emindim ama almışım inanabiliyormusun
Günde 2saat sporla şaka gibi..
Bugün kaç paket çikolata yedim sayamadım okadar moralim bozuktuki yazmak bile istemedim ve işin kötüsü motivasyonumu kaybettim yarın ve diğer günler diyet yapmak içimden gelmiyor bütün hevesim kırıldı bugün ve dün gece yediklerimi birayda yemedim

canım benim lütfen sakin ol ve kafanı topla.senin ruh sağlığın en az kilon kadar önemli .metabolizman zayıfladı dünyanın sonumu birgün abartmak

biliyorum berry ama bütün motivasyonumu kaybettim yarın devam etmk iikence gibi geliyor oysa herşeyim hazırdı elmamı almıştım yeşil çayımı.. 3 haftam kaldı
Ve ben 67ye kadar düşmüşken ve 66 beklerken 70 i gördüm ve üstüne bütün gece ve bütün gün kalori depoladım off

yemeğin kaynar suyu döküldü tatlım. biraz kavruldu etim iki kolumda da. ama iz kalıcak galiba

oyyy, geçmiş olsun

Ben sana söyleyeyim neden kilo aldığını. Çünkü manyak gibi spor yapıyorsun ve sanırım kas çalışıyorsun. Kas kütlesi yağ kütlesinden daha ağırdır. Aslında kasların güçlendi ve yağların eridi, ama aynı miktarda kas, yağdan daha ağır çeker. Bu nedenle kilo almışsın gibi görünüyor. yoksa sen gayet güzel uyuyorsun diyetine ve sporunu da yapıyorsun. Tabii ki yeri gelecek takılacağız, yeri gelecek alacağız. Lütfen bir daha kendine böyle zara verme. Bana sorarsan 3 günlük şok diyet yap, kas çalışmaya da biraz ara ver, kardiyo yap sadece. Eminim fark edeceksin. Ben emzirdiğim için şok diyet yapamıyorum. Yerinde olsam 1 dk durmazdım.

Bir de mezzoz, 2-3 günde 2-3 kg farkediyorsan emin ol bu ödemdir canım. Hiç bir insan evladı 2-3 günde o kadar kilo alamaz. Neden bozdun bu kadar moralini. Ben eminim en geç 1 hafta içinde gene 67 lerde olacaksın...

ben de listemi sunayım

Sabah: yağsız sütlü nesfit

Ara: 2 dilim ekmek - 2 kkut pey - 1 dilim kek

Öğle: 3 kaşık tavuklu makarna

Ara: 1 muz - 1 elma

Akşam: 1 enginar - 2-3 çatal tavuklu makarna - salata

Ara: 3 adet bebe bisküvisi

Su: 3 lt

Spor: 1 saat step

Kaçamak: 1 dilim kek ve bebe bisküvileri

yarın şok diyet uygulayacağım ama biliyorum birçok defa bozmaya yelteneceğim ve belkide bozacağım genelde hevesim kırılınca böyle olur umarım yarını kazasız atlatırım
Beni motive edin kızlar nolur

iyi geceler kızlar.mezzozum neden üzüldün canım bu kadar ya.fasulyenin dediğine sonuna kadar katılıyorum.burda beslenme bölümüne bi diyetisyen yazmıştı.vücud spora alıştığı zaman kas yapar tartıda aynı yada fazla kilo geliriz oysaki yağ yakmışızdır.belli bi dönem sonra 3 4 kilo bi anda gider demişti.bende az kilo verdiğim zamanlar böyle olduğunu düşünüyorum.

[/B]mezzozum çizelgene bak moral topla canım ya sendeilmisin 10 kilo veren..her hafta kilo vercez diye bi kural yok dimi..
off kızlar bu arada benim cadı laptopun mousenu kopardı zor kullanıyorum.dersimde kaldı.eşim umarım en kısa zamanda bi mouse getirir bana.yoksa işim var benim..[/B][/B]

şok diyet nasıl bi şeyki acaba ne kadar sürede kaç kilo verdiriyor.eğer bana uyacak bi şeyse belki bende denerim.bu hafta sanırım bende pek kilo veremiycem.yada şişim öyle hissediyorum.moral bulmak adına belki yaparım biraz araştırayım ben.

hepiniz sağolun kızlar sporu 1saate indireceğim yarından itibaren..
Ve 3günlük şok diyet buldum netten onu yapacağım umarım yarın irademe hakim olabilirim
Akşam size yazarım iyi geceler iyiki varsınız..

gunaydinlar herkese ben gene erken kalkmis ve butun islerimi halletmis durumundayim simdi de yesil cayimi iciyorum .. birazdan arda kalkar onun mama, oyun saati biraz da onunla ilgilenirim ..

merhaba kızlar takımın yüz karası geldi dün akşam dayanamadım 2 tane muffin yedim birde kola içtim kolayı kaç ay üstüne içtim bilmiyorum ama en az 3 ay olmuştur :S
güyaaa elma diyeti yapacaktım bende:S

mezosum canını sıkma canım sen iradelisin yaparsın sende berrycim

canancm şok diyet mesela lahana çorbası diyeti ya da elma diyeti gibi diyetler canım
mesela elma diyetinde sadece kahvaltı kepekli tost yiyorsun sonra akşama kadar yiyebildiğin kadar yeşil elma ve 2 3 litre su 5 fincanda yeşil çay eger hiç kaçamak yapmassan bir haftada 4 5 kilo verebilirsin ama yaparsan tabiki vereceğin kilo azalıyor
bende bir irademe hakim olabilsemde yapabilsem şu elma diyetini yaaa ((

sabahdan beri busrayla benmi ugramisim sadecelmaz: busracim aslinda benim de aklima yatmadi degil hani su elma diyeti du bakalim olmadi pazartesi baslarim bende n'olcak bakalim sonuc.. Pazartesi#ye kadar kendime gaz verim bakalim yaparsin, edersin gibisinden :roflol:

kızlar bende dün küçük bi kaza geçirdim...balkon kapısı ayağıma kapandı bileğimin arkasındaki deriyi soydu kopardı ay acımdan nasıl ağladım bilmiorum.oyüzden gece hiç giremedim...daha sonrada köpeğimin patisi geldi yaraya oyun yapmak istedi allahım çook kötüydü şimdi biraz ii ama hala yanıo ve ağrıo...menümüde yazamamıştım şimdi yazıyim dünkü menümü

sabah:nesfit

akşam:1 kepçe mercimek çorbası
biraz ıspanak yemeği yoğurt
3-4 adet patlıcan kızartması
1 dilim kepek ekmeği

yemekten sonrada patates salatası yapmıştım 2-3 kaşık ondan yedim

spor:yok
su:1.5 lt
kaçamak:yok ama akşam yemeği biraz fazla kaçtı öğlen yemeyince aniden saldırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…