Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

gunaydinlar benim icin sadece 2 saatlik uykudan ibaretti bu gecemiz o yuzden ayakta duramiyorum sersem gibiyim ama bu velet enerji patlamasi yasiyor sanki ve ben gene ayaktayim mafoldumben.. tekrar gorusmek uzere..

grbchen canım tahmin edebiliyorum halini biraz dinlenmeye çalış inşlh biraz uyurda senin oğluş sende uyursun azcık
benm kısçe uyusada bende spor yapsam yürüsem diye bekliyorum):

daha uyuyamam ki busracim ya gun isigini gordum uykuya gecemiyorum kolay kolay ben de spor yapayim diye bekliyorum :) Bir de ben pazar sabahi 62 cikiyodum tartida bu sabah gene 62.600 ciktim bi anlam veremiyorum ben bu kilolara ne yapmaya calisiyorlar:))

bu kilolar bizimle dalga geçiyorlar canım ben mevsim değişikliğine veriyorum vucudumuz dengesizleşiyor ama birden gitmeye başlıyacak bence ya da öyle umut ediyorum DD
ben yürüyüşümü yaptım 2.5 km tempolu yürüdüm duşumu aldım kızım uyanmadan hallettim
ama genel egzersizlerimi henüz yapamadım onlarıda birkaç saat sonra yaparım artk
bugün hava çok güzel ama kızımın arabasını arabanın bagajında unuttum yukarı çıkarsaydım şimdi sahile iner gezerdik kızımla yürüyüşte olurdu offffff

Insallah oyledir busra ya valla psikopata baglicam artik bigun vermis gozukuyorum obur gun hop almis anlamadim bende yaza kadar verelim su kilolari.. burda yagmur yagiyo yagmasa da cikamazdim herhalde yurumeye malum sifayi kapmis daha da kotu olmasin. Simdi uyuttum bende yapayim biraz spor sonra gene buralardayim ..

aynen canım bende öyle cumartesi dayanamadım tartıldım 74.4 geldim hemde regldim bu sabah yine dayanamadım 75.0 geldim anlamadım gittti inşllh birden kurtulucaz bu kilolardan sudur su

kızlar canım çok tatlı istiyo çıldırıcam kuru kayısı yedim elma yedim muz yedim geçmiyo nefret ediyorum bu durumdan offff yemicem ama bananeee yaa nefsim almıyo kiloları ben alıyorum sonra vermesi ne zor

tünaydın kızlar.erkenciyiz bugün biz.işleri erkenden bitirip attık kendimizi yollara..hava ankarada çok güzel saatlerdir parktayız.

menümü yazayım
ılık su
sabah:1 bardak portakal suyu,kepek ekmeğe tost,salatalık,az peynir
ara:yarım muz birazda kuru kayısı yedim
öğlen:mercimek çorbası 1 kase azcık turşu
ara:elma
akşam:sulu köfte ve pilav tabiki az
menüm böyle bi deişiklik olursa düzeltirim
2.5 litre suyum
1 saat yürüyüşümü yaptım.

kızlarrrr ben geldimmmmm bir pc buldum ve yapıştımmm :):):):)

yarın ne olursa olsun isveç diyetine başlıyorum benle başlamak isteyenler varsa kızlarrr katılsın banaa

bu diyet 13 gün sürüyor kızlar belki bilmeyenler vardır 13 gün sonunda 7 ila 20 kiloya kadar verebiliyorsun 5 kilo versem yeterli :)

ohh mevcancım çok iyi yapmşsınız bende akşam üstü eşimle çıkarım diye düşünüyordum ama felaket yagmur bastırdı gündüz nekadarda güzeldi hava

öznurum canım hoşgeldin giremiycem demiştin bu hafta için seni görmek çok güzel iyisindir inşllh
ben isveç diyeti hayatta yapamam canım okadar et yiyemem hayatta ne balık ne tavuk ne kırmızı et hiçbirini öyle fazla fazla sevmiyorum mecburiyetten vucudumun ihtiyacı var diye yiyorum :))
birde bir arkadaşım yaptı o diyeti 3 gunde 3 kilo verdi sonraki birkaç günde 5 kilo aldı geriye
beslenme düzenimizi saglıklı şekle oturtmamız lazım yoksa günde 10 kiloda versek 2 gunde alırız canımm DD

selamlar tabi ki farkedildi berry ama isin vardir diye dusundum ben sahsen yarini bekliyordum nerelerde demek icin:))
Bugun ki menum

Sabah: 1 tane kasarli tost + cay

Ara: yesil cay

Öglen : 1 kase nesfit sut ile

Ara: 4 eti cin + 2 fistik + yesil cay

Aksam: Yemege davetliydik ama muallak var hala gidersek mangal olucak yok gitmeyip evdeysek buyuk ihtimalle kahvalti tarzi yemek yapmadim gidecegiz diye

Egzersiz: 4 mile + 300 ip + 100 mekik

Su: 3lt yatana kadar 4 olur

iyi akşamlar kızlar.büşracım sorma burdada aynı hava bulanık.neyseki ben güneşten faydalandım.
berry cim sen ne yaptın lahana çorbasına başladınmı..
67 den 55 e ay nickin öldürdü kız beni.canım sana kolay gelsin şimdiden.daha öncede bahsettiğim gibi ben diyet yapmıyorum.beslenme şeklimi oturtarak kilo vermek istiyorum acelem yok yaza kadar yolu var zaten.bide bu et ağırlıklı bi diyet mi bana hiçmi hiç uymaz zaten ızgara tavuğu bile zor yerimki.

bu diyet 13 gün sürüyor kızlar belki bilmeyenler vardır 13 gün sonunda 7 ila 20 kiloya kadar verebiliyorsun 5 kilo versem yeterli :)

cnm başlamadan bir daha düşün bence....bu tür sağlıksız diyetlerle verilen kilolar hem bünyede hasara yol açar hemde verilen kilo dha çabuk geri alınır.bence yemek sistemini değiştirmeden sadece hareketi arttır...bir diyetisyen vardı meşhur hangisi bilmiorum ama diyet sloganı şöyleydi çok hoşuma gdiiyo benm...

100 kalori eksik,100 adım fazla...

bence bizde uygun yaşayalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…