Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

büşra çok sevindim adına devam
saol berryycm bende çok mutluyum
Ay ne güzel bsrnzm banada buaralar elin yüzün niye şiş diyorlar =(
canım sende şu ödem sorununu halledince geçer inşallah
cnm ya çok sevindim diğerleri tarafından fark edilmek çok güzel bi duygu:) banada annemle babam dio fark etti baya kaç verdin falan diolar ama ben sölemiorum dha kaç olduğunu :) bide çok abartıolar gbime gelio sonuçta anneyle baba yani mutlu olıyim diede sölüyo olablrler

ipocum verdiğin kilo azımsanacak bir kilo değil bencede farketmişsindir birde spor yapıyorsun ya vucudun sıkılaşır kilo yansıdıgından daha zayıf görünürsünopuyorumnanaktan

genel egzersizlerimi yaptım kızımı uyutabilirsem yürüyüşümüde hemen yapıcam kızlar suyumda 1 litre birde elma yedim :))))

dün iyi egzersiz yapmışım bacaklarımın üst kısmı feci ağrıyor hamlamışım bugün artırıcam egzerszi öptüm kızlarr

tünaydın kızlar.hasta olamama rağmen temizliğimi,yemeğimi yaptım bide üstüne 1 saat kızımı parka götürdüm.menümü vereyim
ılık su
sabah:2 dilim kek,1 bardak portakal suyu
ara:biraz kuru kayısı ve üzüm
öğlen:yoğurtlu ıspanak
ara:1 elma
akşam:kıymalı patates ve salata

selamlar herkese oglum grip olmus gece birseyi yoktu sadece oksuruyordu simdi birde grip gozler kirmizi kirmizi bakalim bu hastalik evresini nasil atlatacagiz bugun pek giremeyebilirim oglumla ilgileniyorum

kızlar bugün ne kadar az yazmışsınız bence anca gelebildim...

sabah:2 tatlı kaşığı nesfit

öğlen:yemek yerine ekmek kadayıfı yedim

ara:yarım su böreği

akşam:tarhana çorbası
köfte salata yoğurt

kızlar bende menumu vereyim hemen biraz başım agrıyor uzanıcam

kahvaltı azcık peynir yarım domates şekersiz çay
ara elma
öglen çorba 2 çatal menemen
ara elma
akşam 3 yemek kaşıgı kadar güveçte mantar

su 3 litreyi rahat geçmişimdir sayamadım
spor sabah yarım saat genel egzersizler öglen 2 km yürüyüş akşam üstü 20 dk genel egzersizler

kaçak yok

ben de menümü yazayım. evet herkes nerde çok az yazılmış çok şaşırdım. bugün annemin doğumgünü olduğu için fazla giremedim ben

sabah: nesfit

öğlen: kıymalı yumurta 1 dilim ekmekle

akşam:doğumgünü kutlamasında pasta yemek için akşam yemeği yemedim. 1 ince dilim pasta yedim

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak: pasta

yarından itibaren çok çok sıkı bir beslenme programım ve egzersizim ile burada olucam kızlaaaaar..

herkese merhaba
sabah 1 tane kepekli ekmekli tost çay
öğlen: 1 tabak mercimek çorbası
akşam: salata ve ayran
suana kadar 2 litre su içtim ve 1 elma herkese iyi akşamlar

bugun ki menum

Sabah: 4 basak biskuvu + cay

Ara: yesil cay

Ögle: 1 kepce corba + 2 kasik bulgur pilavi + 2 kasik turlu

Ara: Elma

Aksam: öglen yediklerimin aynisi + 8 catal nar eksili salata

Ara: yesil cay ya da kahve

Egzersiz: 4 mile + 100 mekik

Su: 2 lt

ben de menümü yazayım. evet herkes nerde çok az yazılmış çok şaşırdım. bugün annemin doğumgünü olduğu için fazla giremedim ben

sabah: nesfit

öğlen: kıymalı yumurta 1 dilim ekmekle

akşam:doğumgünü kutlamasında pasta yemek için akşam yemeği yemedim. 1 ince dilim pasta yedim

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak: pasta

yarından itibaren çok çok sıkı bir beslenme programım ve egzersizim ile burada olucam kızlaaaaar..

hadi bakalım cnm yrndan itibaren dha çok başarılar sana:eek: bendede bir durma bıkma söz konusu ama bırakmamakta kararlıyım diyeti...bodrumada yaz geldi üf ya çok sıcak ve korkuorum yetişemicem die

hadi bakalım cnm yrndan itibaren dha çok başarılar sana:eek: bendede bir durma bıkma söz konusu ama bırakmamakta kararlıyım diyeti...bodrumada yaz geldi üf ya çok sıcak ve korkuorum yetişemicem die

eskişehir de çok sıcak artık canım. yeme alışkanlığım oturdu ama, diyet yapıyor gibi hissetmiyorum. katı bi şok diyete ihtiyacım var.. elma diyeti gibi mesela...en azından 2 ay içinde 5 kilonun gitmesi lazım :sinifsinif:

Slm kızlarrr Ben bugün su ve sulu içecekler rekoru kırdım yaa
öncelkle menümü yazaym
sabah kuru pasta we yarım fincan sütlü kahwe tatlnadrcyla
ara:yeşil çay bir fincan
öğle:1dilim börek ve bir çorba kasesi kadar salata.özel bir sosla harmanlanmış tavuk haşlama ve pilav vardı.Çok tuzluydu onlarıda yemedm.Bi çatal alıp bıraktım her ikisinide.Yanına acıkmıştm ama doyamamıştım.Oyüzden karnm şişsn doymuş hissedeym diye 330ml elde yapılmış ayran.
ara:2 fincan yeşil çay,1fincan sütlü nesface
akşam:1simit bi ayran
su:4.5 litre
sulu gıdalar toplamda:4.5litre su,4.5 fincan sıcak çiçek:kahve:,yarım litreye yakın ayran (ayrandan ötürü uyku bastırdı :roflol:)
egzersiz 20 dakika uuyumazsam mekik çekeceğim.

Buarada elvavencm annenin annemizin doğum günün kutlu olsun hapyy birthday too youhihoyyyt

Son düzenleme:
kızlar bugün ne kadar az yazmışsınız bence anca gelebildim...

sabah:2 tatlı kaşığı nesfit

öğlen:yemek yerine ekmek kadayıfı yedim

ara:yarım su böreği

akşam:tarhana çorbası
köfte salata yoğurt

ipooo su nerde ortağimm????
su içmedn mi boshayallersmile

sabah: 1 kase yasız sütlü nesfit

Ara: 3 adet sunta

Öğle: 1/2 porsiyon yağsız mantı

Ara: 2 küçük dilim börek + 1 kurabiye

Akşam: yarım elma + 3 parmak genişliğinde muz + yağsız süt

Egzersiz: 1 saat step

Su : 2,5 lt

kaçak : çok :KK43: misafirim vardı. Kampa aldım kendimi tekrar.

selam herkese haftasonlari giremiyorum uzgunum bu gunku raporumu vereyim
sabah 1 tost
ara yok
ogle 2 sahanda yumurta cok az yagli
ara yok
aksam 1 kase sehriye corbasi bol salata
karisik meyve
2 litre su
100 mekik 15 dk twister

ay cnmcım içmiştim aceleden yazmayı unutmuşum...

su:1.5 lt kadar
spor:twister...15 dk yokuşlu yol yürüdüm...
kaçamakta ekmek kadayısı su böreği

Çok iyi gidiyordn sewgili ortağım ama kaçamaklar coğaldı.Günde bir kafi :KK66:
diyeceksn sen kuru pasta yiyorsn ben kahwaltı yapmıyorum otelde apertf olarak en haffleri onlar :KK43:
ondan yemek zorunda kalıyorum.Bana kızma ben iyiliğimiz için diyorum.Ama kanımca suyu artırmalı vaktn warsa eğer eskisi gibi dans etmelisn.Bak mart geldi tshrtlern çıkmasına ne kaldı bayanlar................boshayallersmile boshayallersmile
bide ipocum sende beni eleştr de bende göreym eksklerimiiii

Çok iyi gidiyordn sewgili ortağım ama kaçamaklar coğaldı.Günde bir kafi :KK66:
diyeceksn sen kuru pasta yiyorsn ben kahwaltı yapmıyorum otelde apertf olarak en haffleri onlar :KK43:
ondan yemek zorunda kalıyorum.Bana kızma ben iyiliğimiz için diyorum.Ama kanımca suyu artırmalı vaktn warsa eğer eskisi gibi dans etmelisn.Bak mart geldi tshrtlern çıkmasına ne kaldı bayanlar................boshayallersmile boshayallersmile
bide ipocum sende beni eleştr de bende göreym eksklerimiiii

saol cnm valla bu iyi geldi.... bende kaçamak yaptıkça yapasım geldi sinir oldum yaazaten evdeki bütün tatlı ve börekleri ailecek bitirdik ve annemlerede sakın yrnda itibaren almayın dedm...dansımada başlıcam cnm çok ii gdiodu niye kestim bende anlamayamadım

X