Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah:k-flex
Ara:3adet rondo
Öğlen;ayran ve lahmacun(çok canım çekti)
Ara:kahve
Akşam:lahana çorbası 2 dlim çavdar ekmeği
Su:1,5 litre
Egzersiz:30 dakika yürüyüş
Kaçak:rondolar

kızlar ben menümü yazıyim...

sabah:simit beyz peynir

öğlen:2 diyet yulaflı bisküvi

akşam:kıymalı patates yemeği
2 dilim kepek ekmeği

su:2 lt
10 dk twister...yatana kadar ara ara yapıcam

kaçamak şimdilik yok ama annem pastaneye gitmeye çalışıo şuan belki ekler yerim cnm çok tatlı istio regl olcam die :KK43:

iyi akşamlar. kayınvalidemgil bize geliyormuş.en az 1 hafta kalırlar yandım.bıt bıt bıt konuşurlar artık off ya.ben bu moral bozukluğuna en az 5 kilo veririm valla..

Çok enteresan, dünkü kaçaklara rağmen 900 gr gitmiş görünüyor tartıda. Tıcker'ıma bakmayın. dün sabah 67.7 idim, bu sabah 66.8 ! Geçen hafta da böyle olmuştu ama sonradan 500 gr almıştım gene. 67 lere elveda diyorum.

Kalkınca : 1 muz

(1 saat pilates)

sabah : 2 dilim ekmek + 2 kkut peyn + 5 zeytin + 2 çay kaş bal

Ara: 1 elma

Öğle : 2 küçük dilim (ekmek dilimi kadar) pizza

Ara: 3 sunta + 1 kurabiye

Akşam: 3 yemek kaş pırasa + 8 tane kuşbaşı et.

Ara: süt

Kaçak: pizza ve kurabiye sayılır.

Su : 3 lt

kızlar öyle yorgunumki hemen yatacağım . 2gündür oğlumun doğumgünü için koşturuyorum sonunda bugün bitti ama bende bittim . Yarın kaldığım yerden devam ederim gözlerim kapanıyor.

sabah yürüyüşümü yaptım.bisikletimi kullandım..malum misafir var erkenciyiz.
sabah:1 bardak şekersiz çay,az kaşar ve beyaz peynir,1 dilim kızarmış ekmek,yarım salatalık yedim
ara:1 elma
öğlen:az cevizli erişte
ara:kuru kayısı,üzüm ve az fındık yerim
akşama:tavuk ve çorba bide salata
yatarken midem rahatsız süt içip yatıyorum.
2.5 litre suyum.

off kızlar kaç gündür kabızlık var bende.malum regl yaklaştı.allah bilir bu ay ne kadar geçer ,acaip şiş hissediyorum kendimi umarım yarın tartıya olumsuz etkilemez..[/B]

gunaydinlar tekrar sabah yazdiklarim cikmamis ve forumumuz gene eski pembis sayfasina donmus boyle daha guzel:) evimi temizledim simdi de kaynanam ugrayacakmis biraz onla oturalim bakalim gene neler anlatacak sinirimi bozacak :) gorusuruz.. Mevcan'cim sikma canini bu kilolar bizimle dalga geciyor ben buna kanaat getirdim artik ama isin sonunda son gulen biz olacagiz unutma

özürdilerim arkadaşlar dün menümü yazamadım ev biraz kalabalıktı dün ki menü
sabah:sadce çay
öglen: simit ayran
akşam: salata ve soda
aralarda 1 elma 1 kivi ve 2 tane incir
ve su 2tam litre herkese iyi günler

selam kızlar, günlerdir süren ve bir türlü sonlandıramadığım hamurişi kaçamaklarımı bugün sonlandırmak istiyorum. Burası dışında bir günlüğüm vardı ama yazmıyordum, artık yedikçe oraya yazacağım her seferinde, başka türlü olmayacak. Sabahtan beri kaçak yok, akşam zaten step var. ınşallah bugün firesiz kapatıcam hatta yarını da...

kızlar merhaba bende sabah girdim yazdım çıkmamış dün akşam giremedim pcde sorun vardı canımı sıktı kapadım :))
bu arada kızlar kaynanadan dertli tek ben değilim sanırım aman ne isterler sanki biz gelinlerden

bende bugün kaçamak yaptım yaa bir tane halley yedim kızlar birde br kase sütlaç offf uzunca süre yemeyince birden saldırdım çok kızgınım kendime

selam kızlar, günlerdir süren ve bir türlü sonlandıramadığım hamurişi kaçamaklarımı bugün sonlandırmak istiyorum. Burası dışında bir günlüğüm vardı ama yazmıyordum, artık yedikçe oraya yazacağım her seferinde, başka türlü olmayacak. Sabahtan beri kaçak yok, akşam zaten step var. İnşallah bugün firesiz kapatıcam hatta yarını da...

ya bende kaç gündür koyvermişim diyeti kaçamaklar olarak yaa sinir oldum dün gecede kocaman 2 tane ekler yedim sonra acayip midem bulandı...ve çok pişman oldum bende artık son vermeye karar werdim...yazın gene sinirden kıyafetlerim olmuyo die yırtmak zorunda kalmak istemiorum !!! kaç haftadr 83-84 arası kaldım 82yi bi görsem rahat bi nefes alıcam...zaten reglimde yaklaştı...demin en son 1 çatal pasta attım ağzıma oda son kaçamağımdı ayın 12snde kampa gdiorum o güne kadar kaçamak yok....

bende az önce kızımın gofretinden bi ısırık aldım.:)))
arada olur böyle kaçamaklar.yarını sabırsızlıkla bekliyorum ya..inş kilo vermişimdir..

dün evde olmadığım için giremedim kızlar.. ama akşam çok kötü burnum kanadı.hiçbir şey yiyemedim..

kizlar moral bozmak yok biraz kisinca yediklerimizi gene gidecek kilolar.. Elvaven umarim kotu bir sebep yoktur burun kanamasinin altinda tansiyon felan yukselmistir belki dikkat et kendine canim

X