Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kapağını açmadan önceki haliiii,tarifteki zamana aynen uydum,bakalım nasıl olmuş

aman yarabbim çok güzel göründüler gözüme :)

güzel değilmi amaaaa :)

ılındıktan sonra ters çevirdim kolayca çıktı..zaten fincanlar yağlanmıştı çoook yumuşak,sonuçta buharla pişti bana göre çok süper bişey yaaaa :) resimleri tlfnumla çektim o yüzden pek net değil evde kremşanti yokmuş kremşanti alıp süslücem veee akşama hazır olcaaak :)

AYY LEYLOŞ KEKİ DENEMESİNE DENERİMDEEE
DENERSE YERİM
O YÜZDEN HİÇ DENEMİYİM BEN kaydirigubbakcemile3

ne kekinden bahsediyonuz siz beee
gebertirim vallaakötükedihüso
zaten hastayım
midem hep aç gibiiiicokacimcoook
brokoli haşlamasından bahsedin bakemnaniknanik

canım benim yaaa olsun napalım,sen de dikkat edersin artık:1hug:ama benim kolay gitmiyolar baya bizorlanıyorum bi de dedim yeni aldım nasıl olsa yerleşmemiştir hemen giderler..ama öyle olmuyoooo:1no2:bundan sonra daha daha dikkatli olucam inşallah:Saruboceq:

AYY LEYLOŞ KEKİ DENEMESİNE DENERİMDEEE
DENERSE YERİMhihoyyyt
O YÜZDEN HİÇ DENEMİYİM BEN kaydirigubbakcemile3

bence denemeden yapamazsın..gördünmükiiii ben yemicem tabiki ama tadınada bakmıcak değilimcokacimcoook

Merhaba arkadaşlarr sevigliler günü için ne güzell planlarr yapmışsınnnız kıskandımm sizlerrii

Benimm aşkımm çok uzaklardaa çokk özledimm onu

Bende bilgisayardann kutlarım artıkınnnn

Bu arada diyet bazenn iyi bazende kötü giidyorr

Sabah 1 dilim ekmek 2yk tulum peyniri domates yedimm

aradada

1 portakalcıkk yedimm

öğlende ne var bilmiyorummmmmmmmmm

ne kekinden bahsediyonuz siz beee
gebertirim vallaakötükedihüso
zaten hastayım
midem hep aç gibiiiicokacimcoook
brokoli haşlamasından bahsedin bakemnaniknanik

kaydirigubbakcemile3kızım kendimizmi yicez...ben sevgililer günü için ön hazırlık yaptım..bakalım nasıl olcak diyeee zaten dedim ya ben ne zaman çok dikkat etsem yememe içmeme hep yeni tariflere sararım,yapar yapar yediririmkaydirigubbakcemile3

leyloş naptın sen :1shok:
anam bozdum rejimi falan hepsini yemek istiyorum cokacimcoook

ama ben size fikir olsun istediiiimmbenneyaptımkiyapın ama yemeyiiiin:jeyyar:

canım çıtır ablaaaamm ne kaldıki şurdaaaa:teselli:Allah sağlık sıhhat versinde kutlama,kucaklaşma her zaman olur yerimseniben:jeyyar:kaydirigubbakcemile3:1hug:

Leylaaaaa sen naptınn anacımm yaaaaa çokk güzel olmuşşş süslenmişş haliylede koyyy birde yemesekde gönlümüz şenlensimm değilmi ama

bende tammm verdiğinn liknkii inceledimm

baktımm sen yapmışsınn bilemmmmmmmmmm

offffffffffffff çokk mutsuzummmmm

kremşanti alayımda süslerim yerimseniben

ablacım biliyorum şuan ki durumun zor..yani ne bileyim aile tamam çok önemli ama eşinin yanında olması gibiside yok..bunun sonucu çok güzel,böyle düşün ve lütfen kendini üzme:teselli:bunlar sonu mutlu olan ayrılıklar:asigim:

ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYORLAR KREMŞANTİ VE Ç,KOLATA SOSOUYLA MÜKEMMEL OLURLAR BENİM YERİMEDE Bİ ISSIRIK ALSANA delikafadulden

delikafaduldenBu kadar acıkmama ragmen
sabah 1 dilim kol böregi yeşil çay
ögle de 1 kupa çorba içtim keki görünce kendimden geçtim ama kaçamak yokkkkkkkkk

eda ablam üzme kendini canım benim çok az kaldı bak
sayılı gün sonuçta
sağ ya eniştemiz sağlıklı
bigün gelicek
asıl olan da bu
allah başka kederler vermesin
leyloşunda dediği gibi bunlar sonu mutlu ayrılıklar
siz bu kadar ayrılıktan sonraaa
bi çocuk yaparsınız gariiiiiiii:roflol::roflol:

evet leyloşumm az kaldıı üordann baraya gelmeyii sayarkenn şimdidee onun yanına gitmeyii sayıyorummm
ömrümm hepp günn saymakla geçtii benimm oşehir seninn bu şehir benimm gezinceesenağlama

bugünn tam 100 gün kaldıııımayıs 24 de polonya yolcusuyummm sankii zaman hiç geçmiyoo

delikafaduldenBu kadar acıkmama ragmen
sabah 1 dilim kol böregi yeşil çay
ögle de 1 kupa çorba içtim keki görünce kendimden geçtim ama kaçamak yokkkkkkkkk

aynen serapcım yaaa
bende keki görünce
şeytan dedi
hiç üşenmeyip
1.30 arabasına bin
git izmire leylanın saçını başını yol:roflol:

az kaldı canım biraz daha sabret bu sabırların sonunda alacagın hediye çok güzel o gün yanındaymış gibi hisset hissettir onunla beraberken çektirdiğiniz cd yi seyret biraz daha özlemin azalmış olur

bugünn tam 100 gün kaldıııımayıs 24 de polonya yolcusuyummm sankii zaman hiç geçmiyoo

ben bu lafı biyerden hatırlıyorum sankii
geçen yılda bu zamanlar
türkiyeye gelmek için gün sayıyodun abla hatırladın mıa.s
ee ablaa mayısın 24dünce gidince kızın okulu daha bitmemiş olcak napcanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…