Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bugün öğlene doğru çok kötü oldum başdönmesi halsizlik.. doktora gittim hemen tahliller yaptılar kansızlığım hadsafhadaymış doğumumdan dolayı çok büyük oranda kansızlık olmuştu kan takviyesi yapılmıştı sonra iğneler falan zaten o sebeple şiştim böyle .. ben yarıda bıraktım çünkü çok kilo aldırıyordu doktorum çok sorun olmaz demişti ama üstüne diyetede başladım .. sonuç .
haftasonu için ara vereceğim diyete zaten bir haftadır çok yemediğim halde kilo verememiştim bu sabah korktum tartılmadım berry sabah tartılsam olurmu ? şuan öyle şişim ki moralimin dahada bozulmasını istemiyorum reglimde yaklaştı zaten... sabah erkenden bildiririm..
pazartesiden sonra az yememeye özen göstereceğim çünkü çok az yediğimin farkındayım yeni bir diyet listesi oluşturacağım kendime...

diyet listelerinde fark ediyorum pek meyve yemiyosunuz kızlar :bbo:
mezzozcum beslenmene çok dikkat et canım. o canının kıymetini bil tatlım yemedikçe insanın yemeyesi geliyor biliyorum. çok çok geçmişler olsun :teselli:

mezzoz senin içn endişeleniyorum belkide diyeti brakmalısın ben tahmin etmiştim.bebeğinn eşinin sana sağlıklı ihtiyacı var lütfen kendini sıkma canım bu arada aramıza katılacak arkadaş belli oldu

regline de az kalmasına rağmen ,iideal kilona da bu kadar yakınken , kızının koşturmacasındayken 700 g vermek harika sonuç tatlım.. nazarlar değmesin.. kaydirigubbakcemile5

mezzoz senin içn endişeleniyorum belkide diyeti brakmalısın ben tahmin etmiştim.bebeğinn eşinin sana sağlıklı ihtiyacı var lütfen kendini sıkma canım bu arada aramıza katılacak arkadaş belli oldu

sağol canım ama bu kiloları vermem gerek beni nasıl rahatsız ettiklerini bilemezsin..
işe başlayacağım ve eski şirketim kimse beni böyle görsün istemiyorum çok zor günler geçirdim ve devam ediyor .. hepsini atlatacağıma inanıyorum çocuklarımı yalnız büyütüyorum eşim yok . çok şeyin üstesinden geldim buna yenilmek istemiyorum diyeti bırakmam ama daha fazla yemeye çalışacağım

zorla bakarmısın arsızmıyım neyim.doğumgünüm 15 i daha bi şiş olucam .ders çalışınca çok acıkıyorum bide

mezzoz cum çok geçmiş olsunn kendine dikkat et diyete ara vermelisin bence bol bol pekmez iç ilaölarını kullan ben dikkat ediorum kaç gündür hiç iyi değilim diodun zaten demekki bundanmış sen merak etme ne zaman gelirsen biz burdayızz

berry cimm tebrik ederimmm 7 kilo verdiğin günleride gör inşallahhhh :nazar:

mezzoz cum çok geçmiş olsunn kendine dikkat et diyete ara vermelisin bence bol bol pekmez iç ilaölarını kullan ben dikkat ediorum kaç gündür hiç iyi değilim diodun zaten demekki bundanmış sen merak etme ne zaman gelirsen biz burdayızz

berry cimm tebrik ederimmm 7 kilo verdiğin günleride gör inşallahhhh :nazar:

Sağolasın canım .
Sadece haftasonu için ara vereceğim Kilo vermemde durdu zaten bu hafta. Belki lyi gelir iki gün ara. Pzt yenlden başlıyorum diyete sabahta tartılıp kilomu yazacağlm umarım biraz olsun vermişimdir

Mezozcumm çok geçmiş olsun dikkat et kendine aman...Bencede gerekirse diyeti bırak..Kendini iyi hissedince dönersn aramıza hemolumunekankayizsmile
Ben şimdi yine tartıldım sabah kalkamam muhtemeln şimdi söylüyorum o yüzden...
Geçen hafta:75.8
Bu hafta:76.3 :emir_bebek::emir_bebek: needen bilmiyorum ama gerçek bu ohaoldumsmile şişlk we tok karnıma olmam da buna dahil tabiki:kızgın:

Selam kızlar...

Sabah : 1 dilim ekmek - 1 kkut peynir - 1 yumurta - 5 zeytin

Ara : 1 elma - 1 muz

Ara : 2 kepekli bisküvi

Öğle : Ispanak ve yoğurt

Ara : 1 mandalina

Akşam : 5 köfte (ızgara) - 2 yemek kaş pilav

Ara : 3 kepekli bisküvi ve şekersiz kahve.

Birazdan sütümü içeceğim.

Su : Çok :) SAymadım ama bardak elimden düşmedi. Bardağım yarım litre :)

Kaçamak : yok aslında. Son 3 kepekli bisküviyi yemeseydim, dolapta duran çikolatalı pastayı götürebilirdim. Büyük kar ettim kanımca :)

Geçen hafta (04.02.2010) : 69.7

Bu hafta (11.02.2010) : 68.8

900 gr vermişim 1 haftada. Aslında 68.5 idi hedefim. Sabah da tartılacağım tabii ki, daha da düşük olursa (inşallah :)) haber veririm.

Ben de çok kararlıyım, inşallah hep böyle gidecek kızlar. Hatta 60'ı hedeflediğimi söylüyorum, etfarımdakiler 63 - 64 iyidir, diyor. Yok ama! 60! Hatta mümkünse 58 :) Ama o uzak hedefim. Yazın bikini giyicem. Boyum 1.62 ama sıkıyım. Şimdi bile kimse inanmıyor kiloma.

X