Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah:k-flex light sütle
Ara:çok az çubuk kraker ve diyet 3 adet bisküvi
Öğle:k-flex light sütle
Ara:activia
Akşam:2 tavuk pirzola yağsız salata
Su:2 litre
Kaçak:yok
Egzersiz:yarım saat hızlı dans fitness bel hareketleri ,yanlara sağa sola ve 100 mekik.

raporumu veriyorum.
Sabah yarım saat yoga
Kahvaltı- 1dilim kepekli ekmek, 1dilim dil peyniri,1katı yumurta

öğle-
1 tabak ıspanak yemeği

Akşam-
1 elma

3litre su ...

su pis bogazimi tutamadim 1 tabak yogurtlu kabak yemegi + yarim dilim kepek ekemgi + 5 tana de aci biber (cin olanlarindan) yedim off cok acikmistim simdi kendime uyuz oluyorum zaten bu hafta hep fazla gosteriodum bi de boyle bisi yaptim mafoldumben

üzülme grübcen olur o kadar.mezzoz diyetin çok ağır ben pek onaylamıyorum.hasta olursun yada metabolizman çok yavaşlar akşam 1elma çok az.yinede sen bilirsin

benim de artik umidim kalmadi bu hafta hedef kiloma ulasamayacagim galiba. Ben de surekli fazla cikiyorum moralmen cokuntuye gittim iyice..

ben de raporu veriyim kızlar

öğlen: light sütle nesfit

ara: yok

akşam: bulgur pilavı

ara:mandalina

kaçamak:yok

su:2.5 litre

egzersiz: bacak ve kol hareketleri (yatmadan yapıcam)

kızlar yeni bi teknik öğrendim. yarına araştırın konuşalım isterseniz. tibet'in yaşam pınarı ismi..

ya berryccimm çokta sağlıklı besleniyorum niye bu şişlik diyeceği.Reglden dolayı tamamda.Peki kilo olarak niye fazla görünüyorm :KK43: :KK43: :KK43:

İnan canım bunları zor yedim ..
Birkaç gündür yemek görmeye bile tahammül edemiyorum neden böyle oldum bilmiyorum ama iyi hissetmiyorum umarım geçicidir..

Pskolojk bir durum diyorsun yani anladm canım da bu çok iyi bir durum değil...Sonra wwerdiğin kiloları fazlasıyla alıyorsun...boshayallersmile

ya berryccimm çokta sağlıklı besleniyorum niye bu şişlik diyeceği.Reglden dolayı tamamda.Peki kilo olarak niye fazla görünüyorm :KK43: :KK43: :KK43:

yediğin bişeye karşı vücut hazımsızlık yapıyodur tatlım. tualete rahat çıkmak için form çaylarından falan içmiyomusun?bi de doktorum bana demiştiki , sadece salatayla falan da beslenme , bigün sadece makarna ye , ertesi gün sadece et ye , ertesi gün sadece tatlı ye mesela demişti.. kahvaltıda puding falan yazıyodu listede baya tuhaf yani.. herşeyden yemeye çalış bağırsaklar tembellemesin canım.vücut özlemesin ihtiyacı duyduğu yiyecekleri

Gece bakayım ben buna bir..Yarın akşama kadar fulll doluyum çünkümboshayallersmile

bak tatlım , beyazlaşan saçları eski haline getiriyomuş. mesane yada üreme yollarında sorunları çözüyormuş. dolaşımı ve safra kesesini iyileştiriyormuş. baya bi işlevleri var ve hepsi kolay egzersizler.. sadece 21 gün mü ne yapılıyodu galiba. ben de birdaha araştırıcam. vücudun her yerini çalıştırıyor

hoşgeldn canım =)=)
elvaencm bende öyle besleniyorum halbuki :S
Niye böyle oldu bilmiyorum...
vücudumun bana bir oyunu kanımca bu :)

X