Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah:1 bardak ilik su birkase corba (acili)1dilim peynir
zaten kahvalti 12de yaptim
ara:birtane portakal ve bitki caylati
oglen: yok
aksam:karnibahar yemegi salata
ara: meyve ve sut
yarim saatte kosu terleten esogmanla birlikte baska seyler yersem yazarim

öznurcum naber nasılsın
bende hafif bir kahvaltı yaptım öglen yemegi olarak sadece çorba içtim
3.4 km templu yürüdüm
çok yoruldum

bsrnzm cimm teşekkğr ederimm iyiyimm bende sabah hafif geçirdim die cok mutluyumm sen neler yapıosun dıet nasıl gıdıyorr

ben depresyona girdmmm ya kanımcaboshayallersmileeyvahedigeldismile
acilen zayıflamalıyımmmmmmmohaoldumsmile

bsrnzm cimm teşekkğr ederimm iyiyimm bende sabah hafif geçirdim die cok mutluyumm sen neler yapıosun dıet nasıl gıdıyorr
canım benim çok iyi gidiyor düzenli sporumu yapıyorum kaçamak yapmıyorum sayılabilecek kadar az yaptım bu sefer olmak zorunda hayatım :)
ben depresyona girdmmm ya kanımcaboshayallersmileeyvahedigeldismile
acilen zayıflamalıyımmmmmmmohaoldumsmile

sewilayy kendini strese sokma yaaa boşver rahat rahat veriyoruz kiloları diye düşün sıktıkça daha çok yiyesin gelir sonra eyvahedigeldismile

Ay sen pskilogmusunnn canım???*

kızlar günaydın ben 12.30da anca uyanabildim o yüzden anca k-fleksimi yedim.3 gbi makarnamı yiycem sabırsızlıkla bekliorum :) bugün hedefim 1 saat dans etmek inşallah başım fln ağrımaz ve dans edebilirim.cuma günü kaç çıkıcağımı merak ediorummmm

Ay sen pskilogmusunnn canım???*
evet canım psikoloji okudum ama meslegimi yapamıyorum şuan için çalışmayıda pek düşünmüyorum bebegim çok küçük ve ona kendim bakmak istiyorum açıkçası ben bakıcılara pek güvenemiyorum :)

afiyetler olsun ipo bende makarnaya pilava hasretim yaaa

sevilay cnm sana sunu söyliyim hiö depresyona filan girip sıkıntı yapma nekadar sıkıntı yaparsan vücut okadar kendini tutuyo tartıda değişiklik olmuyo rahat ol cnm sakın diyim sana

afiyetler olsun ipo bende makarnaya pilava hasretim yaaa

canım ben pilav sewmiorumda makarnamı diyetteykende hiç kesmiorum çnkü kilo aldırdığına inanmıorum ben denemiştim 2 sene önce makarna yiyerek hemen hemen her öğlen 2 buçuk ayda 15 kilo verebilmiştim

ipocum eğer hiç kesemiorsan spagetti ye ve 9 dk kaynat çünkü makarnalardan sadece spagetti pişerken kötü şekere dönüsmüyormuş

spagetti diğer makarnalara göre farklı biçimde yapılyormuş diğerleri sıkıştırılıyormuş ve pişerken kötü şekere dönüşüyormuş

kızlarrr buyrun size güsel bir bilgi kalori hesabı yapanlar iiçin yararlı

Size yol gösterebilecek kolay bir formül var. Kilonuzu önce "22" daha sonra eğer aktif olmayan bir yaşam tarzına sahipseniz "1.3", aktif bir yaşam tarzına sahipseniz "1,5" ile çarpın. Örneğin günlük egzersizlerini yapan aktif bir kadının kilosu 60 olsun.60x22x1.5=1.980 kalori bu kişinin kilosunu muhafaza etmesi için gerekli olan bir kalori miktarıdır. Haftada yarım kilo verebilmek için bu kişinin bu miktardan 500 kalori eksiltmesi (1.980-500=1.480) gereklidir.Yani bu kadının haftada yarım kilo verebilmek için günlük tüketmesi gereken kalori miktarı 1.480'i geçmemelidir.

bsrnzm cnmm çok sevindimm ne güsel iyi gidiyormuşşş maşallahhhhhhhhhhhh
saol bitanemmm seninde iyi gidiyor dimi kaçamak yapıyomusun bakiiiiimmmm DD
canım ben pilav sewmiorumda makarnamı diyetteykende hiç kesmiorum çnkü kilo aldırdığına inanmıorum ben denemiştim 2 sene önce makarna yiyerek hemen hemen her öğlen 2 buçuk ayda 15 kilo verebilmiştim

ayy ipo ben bu konuda çok fenayım makarna canavarayım resmen bir tencereyi tek başıma yiyebilirim
agzıma bir çatal alsam dayanamam 2 tabak yerim diye korkuyorum hiç yanaşmıyorum D

bu arada kızlar biraz daha spor yaptım 30 mekik bacak kalça basen harektleri yaptım birkaçtanede callanectic hareketi yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…