Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

SABAH: 1bardak süt 2 tane bisküvi
ÖĞLEN: ÇORBA
AKŞAM: KERVıZ VE 1 DıLıM KEPEK EKMEĞı
BOL SU ıÇıYORUM ŞUANA KADAR 2 LıTRE OLDU HERKESE ıYı AKŞAMLAR

ipo:83.5 kg

grübchen:63 kg

sevilaylay:74.8 kg

mev*can:63 kg

bsrnzm:76.8 kg

mezzoz:68 kg

tazefasulye:68.5 kg

elvaven:64.5 kg

berry:61 kg

67den55e:68 kg

bihtoşcum sende hedef kilonu söylersen sevirim cnm

Kizlar merhaba bir turlu muhabbet varken yakalayamiyorum bende hedef kilomu yazmamistim 62 olmayi istiyorum ama cok umutsuzum reglim gecikti tuvalet problemi de var felaket sis hissediyorum kendimi probiyotik yogurt aldim iki hafta deneyecegim bakalim belki faydasi olur

kızlar benimde tuvalete çıkamama problemim var bildiğiniz uyguladığınız işe yarayan bir yöntem varmı hap almadan çıkamıyorum ben..

kızlar şuan bu msjımı gören varsa CNNTÜRKü izlesin diyetisyen var saba tümerde

Selamlar, geç oldu kusura bakmayın.

Sabah (7.30) : 1 dilim ekmek - 1 kkut peynir - 1 bardak süt

Ara (9.30): 1 dilim ekmek - 1 kkut pey.

Ara (12.00): 1 dilim ekmek - 1 kkut pey - 2 çay kaş reçel (bu saatte eve geldim, ev halkı kahvaltı yapıyordu napayım :)

Ara(15.00): yarım muz

Öğle (17.00): 1 pors kuru baklagil - 1 pors ekşili köfte (yağ ilavesiz)

Akşam (21.00): 3 yemek kaşığı makarna - 2 kaşık yoğurt

Ara (23.00): 1 elma - yağsız süt

Egzersiz: 1 saat step - pilates - 20 dk bisiklet - ev temizliği (bol terli :sinifsinif: )

Su : 3 lt

Kizlar merhaba hala regl olmadim tartildim 64.5 cuma gunu 64.3 200 gr simdilik ama aksama dogru 65 i bulur niye boyle oluyor net kilomuzu ne zaman bulacagiz moralim bozuluyor resmen gram hesabi yapar oldum artik neyse
sabah 2 fincan tek sekerli cay normal kahvaltilik
simdi bir fincan karanfil tarcin cayi icecegim
bu saate kadar 1 litre olmak uzere su ictim aksama kadar 2 litreyi gecerim ben bile sasiriyorum rekor kirdim valla

slm kizlar nasilsiniz bugun tartiya ciktim tam 68.0 geldim 600g vermisim insallah cumaya kadar veririm 1 kilo daha bu arada spora basladim 2 gundur yapiyorum

Nesfitimi yedim..Şimdi elimde suyum size yazıyorum=)
Bugünden itibaren kaçamaksız bol sulu bol egzersizli diyete devam...
Dün eski bir arkadışımızı gördüm.15kilo wermiş canım sıkıldı onun adına sevindim ama KISKANDIM yamafoldumben
Acilen zayıflamam lazım:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…