Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum spagettinin yapılışı diğer makarnalar gibi değilmiş onun için makarna yiyecekseniz spagetti yiyin ve 9 dk dan fazla kaynatmayın diyorlar çünkü diğer makarnalar sıkıştırılmış nişasta imiş vede kaynayınca kötü şekere dönüiüyormuş sonrada vücuda alınınca düşün sen gerisini eyvahedigeldismile

Bsrnzm supesin valla.. Ben birsey soracagim leslie sansone nin 5 mile programi olan var mi elinde net te ariyorum ama bulamadim nedensebilmiyorumkismile

Bsrnzm supesin valla.. Ben birsey soracagim leslie sansone nin 5 mile programi olan var mi elinde net te ariyorum ama bulamadim nedensebilmiyorumkismile
saol canım bir kafama koymak mesele aklıma bunu yazdımmı yapıyorumda bu kısma gelene kadar çok zorlandım :)) bende leslie 3 mile var canım ama indirme linklerini saklamadım
bsrnzm cnmm elimden geldiğince yapmamaya çalışıyorumm bugün iyi gidiyorr inşallah devamıda güsel gelcek :ecrin_bebek:

canım yaparsın sen biz elma diyeti yapmş insanlarız bu bize koymaz :KK70:DDD

saol canım bir kafama koymak mesele aklıma bunu yazdımmı yapıyorumda bu kısma gelene kadar çok zorlandım :)) bende leslie 3 mile var canım ama indirme linklerini saklamadım

tamam canim bi de 3 mile olarak bakinayim

canım yaparsın sen biz elma diyeti yapmş insanlarız bu bize koymaz :KK70:DDD

vaayy elma diyeti ha cok zor o ya boyle daha guzel az az ama hersey var :içelim:

vaayy elma diyeti ha cok zor o ya boyle daha guzel az az ama hersey var :içelim:

evet canım biz aylar önce öznurla elma diyetinde kaynaştık
bende hiçbir zaman tam yapamadım elma diyetini bir seferinde tam 3 gun kaçamaksız yaptım 3 kilo verdim ama geri aldım
verdiğim genel kiloyuda 1 bçk aylık bu şekilde bir diyetle verdim yine ne varsa saglıklı beslenerek kilo vermekte var

kesinlikle katiliyorum beni zaten acaip geriyor diyet listeleri bu sekil super oldu bakalim gerci bu hafta hala vermemis gozukuyorum ama cuma ya kadar merakla bekliyorum nolcak diye

kesinlikle katiliyorum beni zaten acaip geriyor diyet listeleri bu sekil super oldu bakalim gerci bu hafta hala vermemis gozukuyorum ama cuma ya kadar merakla bekliyorum nolcak diye
bende tartıya çıkmıyorum hiç ama çok meraktayım :))
bsrnzm cnmm bnm iyiki tanımışımm seni arkadaşım

canım bende iyiki seni tanımışım bir ara bizi bıraktn ama unutmadm hiç seni :))

selam kızlar sporumu yaptım şimdi activiamı yiyeceğim.bende sıkı diyet listelerini hiç sevmem diyette asla makarna ve pilav yemem .

kızlar merhabalar ben akşamları bazen giremiyorum oyüzden raporumu erkenden veriyorum
sabah aç karna 1 bardak sıcak elma sirkeli su kahvaltıdan yarım saat önce
kahvaltı: 1 yumurta çok az peynir 2 dilim salam 1 zeytin bir parça kaşar 1 dilim kepek ekmeği
ara 5 kuru kayısı
öğlen çorba 2 3 çatal salata
ara 1 portakal 1 armut
akşam yemeginide az sonra yiycez eşim gelmek üzere çorba ve 1 2 köfte
spor: 3.4 km tempolu yürüyüş ögleden sonra yarım saat egzersiz akşam üstü 15 dk dans bugünkü sporum 1 saati baya geçti yani
bu akşam patlamış mısır yiycem birazda kızlar kaç gündür canım çok istiyor
ama patlamış mısırdan sonrada kesinlikle 10dkde olsa spor yapıcam
suyumda 2 litreyi yine geçti ben her mutfaga giriş çıkışımda 2 3 bardak su içiyorum kızlar
oyüzden rahat 2.5 litreyi buluyordur içtiğim su diyet yaparken hergun böyle asla şaşmaz
diyet yapa yapa alıştım artık :))))
ama ne hikmetse diyet yapmazkende bir bardka su içmek bile aklıma gelmiyr

erken yazıyorum ama yazdıklarımında dışına çıkmıyorum kızlar çıkacak olursamda yarın bildiririm

bende listemi yazıyim canlar:eek:

sabah:kfleks light sütle

öğlen:1 tabak makarna light yoğurtla

akşam:1 kase çorba
2-3 köfte
1 dilim kepek ekmeği

su:2.5lt
dans+egzersiz: 45 dk
kaçamak:1 haftadan fazla süredir hiç yapmadım nazar değmesin:nazar:

bu arada cumaya az kaldı çok heyecanlıyım kızlar ben:eek:

kızlar bende raporumu vereyim

sabah:1 ekkşi yeşil elma,1 bardak light süt

ara:1 kayısı

ogle:1 tabak salata,1 dilim çavdar ekmeği

ara:1 kayısı

Akşam:1 tabak yoğurt,salata,tavuk ızgara

su:2 lt

egzersiz:100 mekik (gecede çekerim)

kaçamak:yok (allaha şükür) :eek:

ipo seni tebrik ediyorum kaçamak yapmadığın ,için nazar değmesinnnnnnnn :nazar:

bu arada bende çok heyecanlıyımm cuma içinnnn eyvahedigeldismile

ipo seni tebrik ediyorum kaçamak yapmadığın ,için nazar değmesinnnnnnnn :nazar:

bu arada bende çok heyecanlıyımm cuma içinnnn eyvahedigeldismile

teşekkr ederm cnm sizde dikkat edin sizinde nazarlığınız olsun zemuszemusbide bugüne kadar yaptıım diyetlerde hergün tarttılırdım bu haftaya kadarda hep tartılmıştım ama bu hafta bakmayınca merakta kaldım :)

Gunluk menum

Sabah: 4 domates, 6 salatalik, kk peynir, 3 zeytin + cay

Ara: 5 tane burcak biskuvi + cay

Ögle : 1 tabak kabak yemegi iki kasik yogurt ile

Ara: 2 tane burcak + yesil cay

Aksam : 3 tane patates mücveri + activia incirli yogurt( kucuk paket)

Ara: Meyve yemeyi planliyorum

Egzersiz : suana kadar 4 mile + 50 mekik + 50 ip + 50 sag sol donme

Su: 3,75 lt

(Egzersiz icin yatarken de 2 mile + 25 mekik. su icin 4 lt gecer yatana kadar)

sabah: kfleks liğht sütle
ara:yok
öğle:yok
ara:1 adet sade soda (erkek arkdaşımla dışarıdadydıkta o benim en çok sevdiğim pizzayı ve icetea içerken ben sodayla yetindimmafoldumben)
ara:1 tane küçük bayram çikolatası ama çok pişmanımohaoldumsmile
akşam:1 kase şehriye çorbası,bol yeşillikli mevsim salatası 3-4 kaşık olmak üzere,ve 3 kaşık patates yemeği....
su:yarım litre içtim şuana kadar.Önümde 2 litrelik şişe beni bekliyor.
egzersiz:Mekike başlıyorum ve dans edeceğim sizler gibi göbek kısmımda çok büyük sorun var benim.daha önemlisi mekik çekeceğim dahada fazla.Bugün souna sortla yatmayı düşünüyorum hatta. ama:eek:
birde acaip bir şişliğim var ya regl yaboshayallersmile bide ben tatrıldım.Daha fazla görünüyorum yaaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

X