Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlarrrrrrrrrrrrrr tebrik ediyorum hepimiziiii haftayada bu grup 1. olacakkk şimdiden söyleyeyimmm benim haftaya hedefim 66 delikafadulden

kizlar kendim de dahil hepimizi kutluyorum dogru yoldayiz bu gazla her hafta biz birinciyiz insallah:içelim:

ben de 3 koydum cnm. ayy haftada 3 kilo çok aslında :s

elvavenn mc78 mezzoz kızlarr ne yapalım belirli bir liste uygulamayalım değilmi aynı şekilde devam edelim ben bu hafta 1kilo verdim ama regl yüzünden öle oldu haftaya dahada çok vericeğimi umut ediorummm :))

ben nesfit diyeti yapıyorum tatlım. öneriyorum sana da.. meyvelisi harika.. bide benim taktiğim sabah geç kalkmak . böylece günde 2 öğüne indiriyorum öğünleri kaydirigubbakcemile3

kızlar çok sevindim hepinize tek tek teşekkürler.
Gelelim hedeflere ilk hafta fazla verild 2.hafta yavaşlayabilir hiç moralimizi bozmayalım.1.5-2 kilo iyidir strese girmeyelim sporu artırabilriz öncelikle de bendeniz

şansa bak bugün bir 500 gr gitmiş 62 nin altına düşmüşüm dün geceki mide rahatsızlığından sonra rahatladım.bugün sizi ihmal ettim ama inanın çok meşguldüm.gruba dahil olmak için 1 hafta deneme süremiz var.Devam ve paylaşım önceliğimiz bu hafta 2 kişi elenmeliydi(tavsiye edildi)ama ben istemedim kadromuzdan ayrılan yok.bayanssulusmileopuyorumnanaktan

canım yeterli katılımda bulunulması gerekiyor devamlılığını ispatlamalısın yoksa alamayız.Bir hafta deneme süren var.

herkesin kendi listesini uygulasın zorlamayla olmı,uyor bu arada akşam tartıldım 61,7 çıktım sanırım vermeye başladım kızlar

Tebrikler Berrycim :)

1. olmuşuz, çok sevindim, hepimizi tebrik ederim. Ben bu hafta 1-2 kg arası verebilirim sanıyorum. Çünkü artık çalışmaya da başlıyorum. Şimdiye kadar Doruk'a hep ben baktım. P.tesiden itibaren iş hayatı tekrar başlıyor. Artı bu hafta step hocası da tatildeydi hiç spor yapamadım. P.tesiden itibaren tekrar başlıyorum.

Bugün çok rezil beslendim ama mazeretim var valla :) Anneanne ve babaanne Doruk'a bakmayı önerdi, bizi sinemaya gönderdiler. Mısır ve accık tatlı yidim valla :) Yarın telafi edicem söz :)

Sabah: 2 dilim ekmek + 1 kkut pey + 4 zeytin + 2 çay kaş bal + 1 yumurta

Ara : Küçük boy mısır (boy küçük ama sinemalardaki küçük boyları bilirsiniz :) + diet kola

Öğle : İki ince dilim pizza

Ara : yok

Akşam : ızgara balık + yarım dilim ekmek

Ara : Tatlı

Ara: yarım lt yağsız süt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…