Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

elvavenn mc78 mezzoz kızlarr ne yapalım belirli bir liste uygulamayalım değilmi aynı şekilde devam edelim ben bu hafta 1kilo verdim ama regl yüzünden öle oldu haftaya dahada çok vericeğimi umut ediorummm :))

Canim iki cocugum var biri 9 yasinda biri 16 aylik bizim evde zaten sebze agirlikli dengeli bir beslenme soz konusu benim birde kendim icin menu hazirlamaya ne enerjim nede vaktim var inan oyle yoruluyorum ki ayni sekilde devam etmek bana daha uygun

size bir sey soracagim ben su icmeyi hic sevmiyorum genelde zorlamayla 1,5 litre icebiliyorum 2 litre cok nadir bir de su ictikce daha cok siskinlik hissediyorum ve kilo aliyormus hissine kapiliyorum siz nasil bu kadar cok su icebiliyorsunuz ve ne gibi faydasini goruyorsunuz

tamam bu hafta boyunca yazarim hep ne yedigimi ve kilomu hepsinden haberdar ederim tsk 5 gun once 70 kilodum simdi sabah ciktim 68 geldim sabag tekrar ciktigimda yazarim tsk

ben birtek spor yzapamiyorum tek derdim bu ama diyetimi guzel yaparim akla koyunca yoruluyorum aksama kadar spor yapmaya halim olmuyo 2 cocuk annesiyim biri bir bucuk biri ikibucuk yasinda sporda yapsam tam kilo veririm ama olmuyo iste

anammmmmmmmmmmmmm birinci olmuşuzzz=):lepi:
yazılanların hepsini okudumm çok mutluyummmmmmmmm
oyauguz hoşgeldin cnaım..Bence aramıza kilo çizelgesi yaparak katılmaya başlayabilirsin...
Berrycim iyiyim yorgunum biraz ama iyiym...Alışwerişe werdim kendimi bugün ankamalli talan ettim.Bi mont aldım zaradan sezon sonu indiriminden gerimi wersem diye düşünyorum şimdi ben seneye zayıflarsam bu mont ne olacakmafoldumbenbilmiyorumkismile
Kanımca bu hafta regl olacağim o yüzden ben kendme hedef olarak 1 kilo weriyorum.Çünkü ben regl dönemlernde dayanamıyorum sütlü tatlıya şekere çikolataya falan...
Neyse bugün yediklerime gelince kanımca biraz fazla kaçırdım...
sabah: 1 poğaça,1 yumurta ve çay
ara:yok
öğle:1 gözleme ayran (yemeyecektim de çok güzel kokuyordu)pişmanımmmafoldumben
ara :çay
akşam:1 kase çorba
ara:1 dilim kek çay
su: inanırmsız 5 litre.Çünkü alışweriş yaparken giy çıkar falan çok efor sarfettm ankamalli talan ettm bide.Ankaralı olanlar bilir. büyük bir alışweriş merkezi.Sadece orada 5 şaşal su içtim.
Egzersizde egzersizden sayılırsa alışweriş merkezini gezmek we giyip çıkarmak sırnaşık şey...
bukadar =)

kızlarrrrrr ben geldimm nasılsınızzz mc78 cnm haklısın senin çocuğun var bende yarın nesfiti denicem bakalım elvaven onu önerdi hayırlısı :)

kızlarrrrrr ben geldimm nasılsınızzz mc78 cnm haklısın senin çocuğun var bende yarın nesfiti denicem bakalım elvaven onu önerdi hayırlısı :)

canım ben de diyetteki makarna ve pilavı çıkarıcam.iyi geceler canım ^^

Aslında bende suyu pek aramazdım ama artık evin heryerinde su şişeleri var her gördüğümde içiyorum bazen zorlanarak içtiğim oluyor bazende bitki meyve çayları içiyorum şekersiz su çok içemiyorum açıkçası..

As

ben 5 te falan yatıyorum cnm :gitme: gitme gel.. öğlen de 12 de kalkıyorum ohaoldumsmile

hatunlar günaydın ben geldim
elma sirkeli sıcak su içtim kahvaltı yapmadım birazdan 5 tane kuru kayısı yicem
diyet sürecinde en çok rahatsız eden şey tuvalet sorunu oluyor
bu yüzden ben her sabah kaynar suya 5 6 tane kuru kayısı atıyorum su ılınınca önce suyu içiyorum
sonra kayısıları yiyorum çok faydası oluyor

gunaydinlar canlarim birinci olmusuz hakettik ama haftaya gene birinci olalim cok sevdim ben bu birinciligi ben de 2. olmusum bu daha da hirslandirdi beni hepimiz harikayiz boyle giderse yaza zayiflamis girecegiz:)) Ben bugun dun de bahsettigim uzere nisan'a gidiyorum eve erken mi ya da gec mi donerim su an birsey bilemiyorum bugun ancak gelince yazabilecegim yediklerimi.. Ben yavastan hazirlanmaya gideyim hosca kalin..

10 dakika beklemişim öylemiiiii lmaz:lmaz:lmaz:
çok ayıp berry cim ben saatlerce pc başında oturdum sırf sizin için
işte dünya böyleeeeeee
sagolasın çok üzdün sabah sabahalkisalkisalkis

su anda etinin uzumlu basakli biskuvisi + cay eslignde kahvaltimi yapiyorum eheh dun aksam kendime patlamis misir odulu verdim bi kare de cikolata sabah tartildim 64.8 cikiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…