Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mezzoz (73,3 /70,4 / 2,9/ 3.96 % )
Grübchen (68,1/ 65,3 / 2,8 / 4.11 %)
Sewilaylay ( 78.0 / 75,8 / 2,2 / 2.82 % )
Elvaven (68.0 / 66.0 / 2.0 / 2.94 % )
Mevcan ( 67.0 / 65 .0 / 2.0 /2.99 % )
Taze Fasulye ( 70,6 / 69,7 / 0.9 / 1.27 % )
ıpo (86,3/ 85,2 / 1.1 /1.27 %)
67den55e( 70.0 / 69.0 / 1.0 / 1.43 % )
MC78 (65.0 / 64.3 / 0,7 / 1.08 % )
Bihtos ( 78.0 / 77,4 / 0.6 /0.77 % )
Berry31 ( 62,4/ 62,2 / 0,2/ 0.32 % )

Doğru yapmış sanırım ipocum sormayın bugün kardeşime hediye bile aldım bu arada herşey bugün oldu sanırım birinciyiz listeyi birazdan tekrar kontrol edip uyapıştıcam sabah 10.00 da kallisteye hesaplama konusunda mesaj attım sonra çıktım geç gelince cevap hesaplayamadım .

ya haftaya ki kilo hedefimizi nasil belirleyelim bir fikri olan var mi daha once de yazdim 1 dusunurken 2 verdim .. Yani beslenme stilimiz yavas yavas oturuyor nasil etkileyecek ne olacak fikirleriniz sevgili takim arkadaslarim..

Bu arada berry'e 1 dilim pasta hediye bugun baska yeme bozusuruz

yarışalım çok iyi olur..
Ben hiç alışık değilim 70lere hiç olmadım daha önce enfazla 60tım ama kızıma hamileliğimde ve sonrasıda çok kötü şeyler yaşadım
Bu sebepten hemen vermek istiyorum

tamamdır mezzoz demekki kilolarda aynı öyleyse bugünden itibaren haftaya cumaya kadar senle yarıştayızzz kaybeden ne yapacak onuda konuşalımmm :):):):)

tamamdır mezzoz demekki kilolarda aynı öyleyse bugünden itibaren haftaya cumaya kadar senle yarıştayızzz kaybeden ne yapacak onuda konuşalımmm :):):):)

Anlaştık öznur
Kaybedene ne yaptırsak bilemedim
Düşünmek lazım :) bu arada birinciliğimiz kesinleştimi ? çok sevinirim öyleyse

Ben bugun ki listemi yazayim
Sabah: 3 zeytin, 1 kucuk domates, yarim salatalik, 3 küp kasar peynir, yarim kk beyaz peynir, ceyrek kepek ekmegi + 1 cay sekersiz

Ara: yok

Öglen : 2 kepce corba , yarim karniyarik, yarim kepek ekm.

Ara : incirli activia yogurt + 1 ad. wasa+ yesil cay

Aksam : 1 kepce corba + salata + kabak yada havuc yogurtlusu yapmayi dusunuyorum

Ara: Redbull icmeyi planliyorum +meyva

Egzersiz : 2 mile yaptim. Yatmadan 2 mile daha toplam 4 mile + 100 ip + 50 su sopayla yapilandan + 50 mekik

Su: 3 lt. Yatana kadar 4.5 olur

Bu arada gene hatirlatirim bir aksilik olup giremezsem eger ama ben yarin almanya ya nisan'a gidecegim programda bir degisiklik olmaz ise ancak gece eve geri donerim ama gec olabilir yarin yazamaz isem simdiden kusura bakmayin..

bende bugunku listemi yazayim
sabah kahvaltiliklar 2 fincan sekersiz cay
ara yok
ogle disaridaydik durum ve ayran
aksam salatayla gecistirecegim
su 1,5 litre
bu gun sabahki mekigimi cekmedim
yatmadan 100 mekik

sanırım 2,gupta bir hata var sanırım birinciyiz toplamda en çok kilo veren biziz ama oransal düşük

berrycim bnm matematik biraz zayıf o yüzden güvenemedim kendime yollamak için ama istiosan yaptığım tabloyu yolliim yarışma sayfasına? önce 2nci grubamı yollamamız gerekiodu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…