Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

cabim benim ben ortalama agustosdan beri 1 gr bile veremedim ama ne zaman bu takima girdim dedim en azindan takimi actirdik arkadaslarima mahcup olmayayim 1 kilo vereyim ama umdugumdan daha cok oldu ben de ona sasiriyorum zaten hep boyle olur insallah:Saruboceq:

günaydın kızlar.. herkesin diyeti harika gidiyo demek. ay çok sevindim
bsrnzm hoşgeldin aramıza canım ^^

ben daha yeni kalktım. bi elma sirkeli ballı su hazırlıyım. sonra bugün kendime ödül vericek bişey yemeyi düşünüyorum. benim tartık elektronik değil tam küsürleri anlayamıyorum ama bugün sabah 66dan biraz daha 65 e yaklaşmıştım çok sevindim süprizzzzz

10 dakika beklemişim öylemiiiii lmaz:lmaz:lmaz:
çok ayıp berry cim ben saatlerce pc başında oturdum sırf sizin için
işte dünya böyleeeeeee
sagolasın çok üzdün sabah sabahalkisalkisalkis
Dün ara ara girdim ama gördüğüm 2 de çıkmışsın benim mesaj yazdığım saatler 11 buçuk civarıydu kızlar randevum olduğunu söylemiş sende kallisteye ortada olmadığımı söylemişsin.Onun yerine kızlara link verebilirdin ben sana ilk mesajı sabah 10 da attım aynen bende seni 1 buçuk saat bekledim.Yanlış anlama bende anlamıcam biz kardeş takımız aramız iyi olmalı bence kırıldıysan özür dilerim.Haftaya başarılar

ay kızlar çoğunuz çok hızlı verio kiloları maşallah nazar değmesin.bende şöle bi felsefe kullanıorum diyetimde kendimi hiç kasmıorum bunu asla yemiycem şunu asla yemiycem yoksa maffolurum diye diretmiorum çnkü eskilerde öyle yapıodum ama sonra diyeti bırakınca kıtlıktan çıkmış gbi yemeye başlıodum.bu düşünceyle 2 sene önce bi diyet yapmıştım çok başarılı olmuştum ondada böle sakin sakin yapmıştım tabi o zaman dha hızlı veriodum çnkü çok fazla hareket ediodum.o yüzden şimdiki diyetimdede yavaş yavaş yapıodum ama bende azıcıkta olsa hareket veriorum bugünden itibaren hareketlerimi danslarımı.makarna yiyerek 2 buçuk ayda 15 kilo vermiştim o başarılı olduğum diyette ama çok az yağ koyuyodum suyuna o kadar.benimde haftayaki hedefim 83.5

bide benm tavsiyem bu hafta cumaya kadar hiç tartılmayalım süpriz olsun hepimize ne dersnz? ben tartılmıcam bu hafta hiç :)

Son düzenleme:
ipocum ben yokken takımın sözcüsü sendin dün listeyi hazırlayıp göndermeni beklerdim zor durumda kaldım.Ve hiç istemediğim halde ikili diyaloglara girdim.Ben hep burdayım ama7/24 burda olamam ama sanki hiç ortada yokmuşum ve takım sahipsiz gibi olmuş bu takım hepimizin sorumluluk hepimizin lütfen birbirimize destek olalım.inanın birinciliğin tadını bile çıkaramadım.:1no2:

ben tartılmadan duramam ki hiç bilmiyorumkismile ama söylemiyelim o zaman burda.. ay aslında dayanabilsem de hiç tartıya çıkmasam çok iyi olcak bana da

bende dereceye girdim ama bende tebrik istiyorum )
Neyse zaten sabah tartıldım sinirim bozuldu fazla çıktım off
Sabah kendime sandviç yaptım süper oldu tavsiye ederim
2dilimkepek ekmeği arasına marul domates peynir yumurta biraz dereotu
Hem doyurucu hem tadı nefis..

özür dilerim berrycim ama ben tabloyu hep denedim hesapladım 40 kere hesap makinesyle hep başka şeyler çıktı matemetiğim biraz kıt hep bi kişiyi atlamışım hesaplarken.hazırladım sonunda tabloyuda kaydettim blgsyrıma ama yollamaya cesaret ededim ya yalnışsa diye.hata bende keşke yollasaydım.

mezzozum seni daha en baştan gruba almayı planlamıştım dün canım o kadar sıkıldı ki kafam döndü seni canı gönülden kutlarım başarın daim olsun her sabah tartılma lütfen ben cumaya kadar tartılmıcam hedefim 1.5 kilo gerçi menstürasyonum 17 şubat sanırım biraz şişicem.olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan:hooray:

ipocum meleğim bu bize ders oldu kıt değil doğru hesaplamışsın ama sende bu grubun sözcüsüsün kendine güven ve atak ol.ıkili diyaloglara olumsuzluklara grupta yer yok tatlım .
Kızlar bugün kaçamak yok diğer gruplar çok hırslandılar lütfen ve lütfen sporu artıralım ve karbonhidrat yerine meyve ve baklagile ağırlık verelim.

Biz bu güne inançla geldik canı sıkkın olanlar destek isteyenler lütfen yazsın sewilay nerde dün mesajda attım yanıt vermedi

berrycim bak cevap vermişti sana.ben dans etmeye gdiorum kızlar sizde oturmayın harekett harekettt valla evde dolanmak bile faydalı oluyo.hihoyyyt

ben altta hesaplamıştım tatlım berry nin gittiğni görünce. keşke görseymişsin bilmiyorumkismile

kızlar dün dünde kaldı hedef önümüzde hatalardan ders çıkarmak en önemli meziyettir.ben yürüyüşe başlıyorum bugün 10 dakikaya çıkarım moralinizi iyi tutun Lütfen egzersizi artıralım protein alalım kastan kaybetmeyelim lütfen

berry sağol canım hep birlikte vericez kiloları ben takımımıza çok güveniyorum hiçbişey moralimizi bozmasın motivasyonumuz düşmesin bu da bana ders olsun bir daha cumaya kadar
tartılmayacağım

Ben de tartılmadan duramam üzgünüm Ticker'ımı da düzenlerim ki, kilo verdikçe gaza geleyim. Her gün buzdolabının üstüne de yazıyorum kilomu. ıyi motive ediyor beni. Bkz. Dünden beri 500 gr gitmiş

slm bugun tartiya ciktim 68.6 geldim insallah cumaya 2 kilo felan veririm sabah yediklerimi soyleyeyim 1 kase corba ictim 2 dilim peynir 5tanede zeydin 2 bardakta sekersiz cay oglen yemek yok aksama n yiyecegim belli degil yediklerimi tekrar aksam yazarim sabah kalkinca 1 bardak bitki cayi ictim ve ilik su ictim 2 saat sonra kahvali yaptim tsk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…