Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bu arada yaptığım egzersizleri sizlere düzenli yazmak istiyorum.nette ve kk da uzun süren bi araştırma sonrası yapmaya başladım ve 2 haftada verdiğim kilolar hem bölgesel oldu.
şimdi:
40 dak.yürüyüş.
esneme ve ısınma hareketleri
150 mekik çekilmesi gereken şekli ile
150 bel çevirme hareketleri bi sağ bi sol şeklinde
150 bi sağ sol yanıma eğilerek yaptığım hareket
ve 100 pedal çevirme yatarak
bu hareketler sabah ve akşam düzenli olarak yapılıyor.
bu arada evde her hangi bi spor aletim yok.yürüyüşü bile 15 adımda biten antremde yapıyorum.malum kızım var ve onu bırakacak yerim yok.

olsun mevcan bazen oluyor bende bugün akşam yemeğinden sonra salep içtim ve kuru üzüm yedim.Bir anlık hataları kendind dert etme sen insansın önemli olan genel olarak azmin gerisi herkeste olur.Güzelce uyu kendini cezalandırma yerimseniben

bu hareketleri bende yarından itibaren yapmaya başliim.2 hafta sonrada sayılarını arttırırım

Mevcan canım benim Allah kolaylık versin bebekle herşey çok zor umarım sana biri hızır gibi yetişirde kızına yardım eder.Çok azimlisin Tebrikler

ben masaj aleti kullanıorum markası acura tvden sipariş etmiştim çok memnunum sıkılaştırma yapıo baya.bide yürüyüşlere giderken belime göbeğime streç folyo doluyorum.eskidende başarılı olduum bi diyetim vardı 15 kilo vermiştim 2 ayda o zamanda yürüyüşe gderken termal sauna şort giyiyodum lut gölü tuzuyla ondan çok çok memnun kalmıştım 1 haftada 7 cm incelme olmuştu

Bel çevirme nedir?sağ ve sol yana eğilmeyi de bir açıklarmısın

bel çevirme hareketi omzuna oklava koyup iki ucundan tutarak ayakların sabit olacak şekilde belini bi sağa bi sola çevirmedir.tabii ben oklavasız yapıyorum.iki elimi enseme koyarak.
yanlara doğru eğilmek dediğim ise vücudu dik tutup ayakları oynatmadan bacakları az aralayarak sağ elini sağ diz kapağına sol eğlini sol diz kapağına değdirecek kadar eğilme hareketidir.bilmem anlatabildinmi.netten bulursam tekrar ,resim koymaya çalışırım
karışık oldu ama anlatabildim umarım..

kızlar yürüyüşü yaparken bende poşet sarıyorum belime..acaip terletiyor.
berry cim anlattığım hareketler dışında pek oturma fırsatım olmuyor.kızım uyudukça giriyorum nete çok hiperaktif çeneside durmuyor .durmadan peşinden koşuyorum..

termal sauna şort ne marka. lut gölü tuzuyla ben de kullanmayı düşündüm.2 ay boyunca günde kaç saat durdu termal sauna şort vücudunda.
Acuratv den aldığın mesaj aletinin adı nedir?

bende yarın bu bel hareketlerine başlıcam.ilk etapta 150 şer zorlayabilir ama 1 haftada alışırım sanırım.

150 yanlara
150 sağa sola
150 mekil

kızlar tabii bi anda zorlamayın vücudu zamana yayarak çoğaltın.ilk bi hafta ayaklarda ve popoda ağrılar oluyor ama vücud zamanla alışıyor..neysem bacılar ben yatar..
yarına allah büyük az yemeli bol sporlu günler diliyorum sizlere..

termal sauna şort ne marka. lut gölü tuzuyla ben de kullanmayı düşündüm.2 ay boyunca günde kaç saat durdu termal sauna şort vücudunda.
Acuratv den aldığın mesaj aletinin adı nedir?

ben bodrumda oturduğum için burda uydudan tv isliorus shoping tv diye bi kanal var ordan sipariş etmiştim markası acura siyah beyaz rengi cırt cırtlı beline takıosun veya sırtına göbeğine hernereye istersen.termal sauna şortta orjinaliydi internetten istanbul korse merkezi sitesinden aldım tuzuyla beraber geldi ve tuz 2 ay rahat yetti.hergün giyiyodum günde en az 1 saat yürüyüşe gdiodum.şort hala duruo tuzda yeni almıştım ama dar geldiği için çok zor giyiyorum.biraz kilo verdikten sonra başlayabilirim tekrar şimdlk streç folyoo bide ben çekim yasasına tamamiyle inanıorum o yüzden o başarılı olduğum diyette hep öğlen vakti veya gece uyumadan önce 10-20 dk hep zayıf olduğum halimi düşünürdüm bişiler planlardım ve tam planladığım tarihte planladığım kıyafetlerle hazırdım zemuszemus şimdi tekraR yapma vaktii

valla kızlar ben haftada 3 gün step - pilatese gidiyorum. Bır de ağırlık alıp kol - omuz çalışmam lazım. ALt bedenim kolay gidiyo, üst bedenim zor gidiyo. Bı de sıpa var, doğum kilolarım bunlar haftada 1-2 de ağırlık çalışmam lazım!

sauna şortmu parafinli korse mi.istanbul korse merkezine bakıyim bari.lokal zayıflatıyor herhalde kaydirigubbakcemile5
Aslında tek çekincem bu tür ürünlerde cilde zarar vermesi ve geriye dönüşlerin kilo olarak daha fazla olması.Hiç kullanmadım bu tip ürünleri.Masaj aleti sıkılaştırma amaçlı kilo verince gevşeme olmasın diye.

inan sauna şorttan kullanırsan eğer çok çok memnun kalıcaksın bebek gbi bi cilt oluyo ve hemen 10 dk sora terletmeye başlıyo.kullanmasanda geri gelmio cm'ler.ben diyeti ve korseyi bıraktıktan 7 ay sonra kilo almaya başladım oda çok fazla yemeğe başlamıştım bazı maddi manevi sorunlarımdan.korseyi bırakınca asla geri gelme olmuo yani.hee bu arada selülitten eserde kalmamıştııııııı en önemliside bu çok vardı çnkü.

Tamamdır şort olandan almak lazım herhalde onu takınca hareket zorunlumudur.evde ders çalışırken olur mu.Herhalde yürüyüşle çok iyi olur.Sağol paylaşımına yaza fit ve zayıf girmek istiyorum.Hepimiz amacımza ulaşalım.

Zaten sen bu tempoyla zayıflarsın step ve pilate iyi kombinasyon olmuş.1 aya kalmaz bize göre ekstradan fazla kilo verirsin.

tuzunu bi bardak suda eritip korseyi giyiceğin yerine sürüosun.kuruduktan sonra korseyi giyiyosun.10 dk sora terletmeye başlıo ama yürüyüşle feci terletio hatta şöle şortun paça kısmındaki dikiş yerlerinden terler taşıodu akıodu böle o yüzden eve dönmek zorunda kalıodum o kadar çok terletio yani.akıo böle kilolar süper bi his.hafta 4 gün fln kullanmak yeterliymişte ben o zmnlar çok hırslıydım bazen gece uyurken bile giyiyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…