Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

1)ıpo 86,3
2)berry31 62,1
3)sewılaylay 78
4)grÜbhcen 68,1
5)67den55e 70
6)mevcan 67
7)elvaven 68
8)taze fasulye 70.6
9)bıhtos 78
10)yagmury ?
11)aleynaz 102
12)mc78 65

eklersem bu da kilomu dersiniz albüme ekleyip sileyim eşim gıcık oluyor fotoğraf işine.yzaın 60,5 halimi koyayım düşünün evlendiğimde bundan 10 kilo daha azdım:ecrin_bebek:

Hepmiz mutlu olmak için buradayız.Demekki sen daha daha zayıf olmakla mutlu olacaksın
ekle biryerlere bizde görelim bak merak ettm iyice şimdi güzelliğini alkisalkisalkis

genetik bu 50 zor olmuştum.o yüzden 63 bana uçuk geliyor .Artık ders çalışmam lazım kızlar görüşürüz:ecrin_bebek:

kızlar ben dans etmeye gdiorum:) sizde boş durmayın bişiler yapın öptüm sizii

nisbetciiik yapsam ayıp olurmu ben bayadır tartılmıyordum dün tartı aldık ve tartıldım 56.9 çıktım hamile kalmadan normalde 54 kilodaydım hamile kalınca doğuma 74 ile girdim 2 kilo daha giderse tımamdır

tünaydın kızlar nasıl gidiyor bakalım..
sabah ılık suyumu içtim yarım saat sonra,greyfurt suyumu azcık beyaz ve kaşarımı yarım salatalığımı ve patates püremi yedim.canım ekmek istmedi..40 dak yürüyüşümü yaptım ve tekrar tekrar yazmak istemediğim egzersizlerimi yaptım..
bu arada fotolara baktım kilo dan ziyade güzellikleriniz benim dikkatimi çekti:))benimde foto albümüm var ama 1 sene öncesine ait güncelleyemiyorum yanlız.buraya zayıflayınca resmimi koyacağım.kilolu ve zayıf halimi farkı anlayın diye..

bugün yiyeceklerimi de planladım..
arada: bi elma yarım muz
öğlen: dünden kalan az pilavım
arada :biraz fındık
akşam :harcını çok yapıp dolapta beklettiğim köftem 3 adet ve tabii bol salata bide ayran
tabii standart 2 litre suyum.kızlar ben 2 litrelik sürahimi dolduruyorum kimse ona dokunmuyor sabahtan akşama yavaş yavaş içiyorum.

canım çok hoş bi yüzün var..bu arada benimde fazlalıklarım hep bölgesel.bacaklarım ,omzum,kollarım incecik,kocaman bi popom,basenim ve gıdışım var.işte bu yüzden egzersiz yapıyorum ve duş sonrası bolca nemlendirici kullanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…