Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

jimnastiğimi yaptımm kızlar sonrada baştaki sayfaları okudum ne güzel gruplar gelmiş geçmiş HCR35 namıdiğer Dingiltere kraliçesi ne güzel kilolar vermiş hikayesini bile yazmış resimlerine filanda baktım çok güzel olmuş gaza geldim valla :):)

kızlarrrr nerdesinizzzzz ben yürüyüiümü yaptım 1 saat kahvaltımı yaptımmm 1 dilim tam tahıllı ekmek 1 dilim peynir domates salatalık yanında yeşil çayy içtimm

kızlar meraba... ben de geçen hafta diyete başladım.. grup açmaya uğraşırken bi yandan diyetle uğraştım. 71 den 67 ye indim. ama oteldeyim şimdi ve geri alıcam diye çok korkuyorum

sabah : 1 bardak yaseminli yeşil çay
omlet , azcık peynir domates ,yarım sosis, 1 poğaça , 1 donut

ara: 1 ada çayı

birazdan fitness center a inip hareket yapıcam kızlar

ha bu arada =) kendimi tanıtmadım.. ben elvaven 21 yaşındayım... eczacılık öğrencisiyim..boyum 170.. kilom da 71 den 67 ye indi.. hedefim 55.. 2 haftada 1 falan voleybol antremanlarım oluyor.. genelde hareketsizim ama =(

genetik olarak da bizim ailede basenler çıkıktır..popo geniştir bel incedir.. bende de kilo versem de basenler kalıyor

geçen sene 90 kiloydum kızlar.. akupunktur , diyet, kendi uğraşlarım ve bazı ilaçlarla 65 e kadar inmiştim 5 ayda

ama yer yer kalça bel kenarnda çatlaklarım oluştu ve bacaklarımdaki selülitler gitmedi =( onlar geçsin diye çok çaba sarfediyorum...

göbeğim de ayaktayken okadar göze batmıyo ama oturunca kocaman oluyo , hırkamı kapayıp öyle oturuyorum sempatiksalakcinni

suratım da oldum olası yuvarlak tombiş falan.. suratım 90 kiloyken neyse, hala öyle ... ordan hiç erimedi tuhaf....

kilo verirken deforme olmamak için vücudunuzu da nemlendirmeyi unutmayın kızlar... yoksa benim gibi çatır çatır çatlarsınız karayolları haritası gibi

fotograf da ekliyelim canlarım..otelde bir saat önce falan çekildi... basenlerimden, üst bacak kalınlığı ve popodan.. aslnda kollarım da kalındır..göbek de var...herşey var işte ya... müzdaribim :kedi:

Son düzenleme:
laptobım yere düştü ve şuan ekranın yarısında çözünürlük sorunu var.Neolacak bilmiyorum
sabah kahvaltım bir dilim kepek ekmeği,biraz beyaz peynir,bir adet katı yumurta tok tutsun diye bunu seçtim...
Spora ve suya birazdan başlayacağim.Bende termal sauno şortumu giyeyim ve şu verilen hareketleri yapayım.Ya ben yürüyüşten pek hoşlanmıyorum kışın hele ki ankara bukadar soğukken...Evde nasıl yürüyorsunuz yahu???

Buda benin en yeni resmim 1 ay oldu çekileli ama yeni işte zemuszemus

Eklentiler

• $GetAttachment.aspx.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 18
elvaven ahh ahh sen buna kilomu diosun akannehir ben resim koymiimde düşüp bayılırsınız falan çatlaklar bendede var küçüklüğümden beri diyet yaptığım için oldu hep heryerimde hemde kolumda bile var

bende şuan nesfitim yiyorum 1 kase light sütle beraber

bugün biraz dha erken uyandım yarın inşallah dha erken uyanıcam

bide dün sbh 86.3düm şimdi 86.0'yım bayanssulusmile ve hala regl olamadımmm

Valla resme ilk bakışta güzel saçlarını gördüm.Sonra dediğin yerlere baktım bence kilon üst taraflar dışında dengeli.Kilo verince genel bir incelma olur sende yani tam fıstık olursun.Poponda öyle geniş falan değil.opuyorumnanaktan

üst bacak çalışmam lazım benim bol bol tatlım.. bol su ve bitki çayı da içtikçe selülitler de gider diye umuyorum... ama spor şart ya... diyetten sonra spor da şart =(
sen de eklesene boydan resmini cnm

oooo hayatım ben de 90dım .. 75 olsam yeter diyodum ama hayır yetmiyomuş..55 şimdiki hedefim...
nesfitle başlamıştım ben de dietime.. çatlaklar bende de vardı genişledi işte şimdi =( o yuzden kilo verirken sporunu ve nemlendiricini unutma.. bilhassa göğüslere çok bakım yap tatlım

eklersem bu da kilomu dersiniz albüme ekleyip sileyim eşim gıcık oluyor fotoğraf işine.yzaın 60,5 halimi koyayım düşünün evlendiğimde bundan 10 kilo daha azdım:ecrin_bebek:

ahh göğüslerimde artık çatlıcak yer kalmadıki bakım yapiimmmirmirmirmir

Ya benimde göğüslerimde çatlaklar var.göbek bölgemdede bacaklarımda ay var işte çatlağim lanet olsunnn...
Daha berkarken böyleyken evlenince ne olur diye düşünüyorum.Çolul,çocuktan sonra...senağlamasenağlamasenağlama
Sizler neler yapıyorsun bayanlar bunun için ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…