Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bildirimlerinizi (diyet ,su ,egzersiz ve kaçamak) yarından itibaren verebilirsiniz.Sevgileropuyorumnanaktan

benim 05.02.2010 hedefim 85.0kg genelde hedefim 60.

bugün yediklerim
kahvaltıya yetişemedim o yüzden öğlen

bi tabak makarnayla
bir kase sarımsaklı yoğurt

akşam
bi adet şinitzel
knor fesleğen soslu çoban salata(bu sosu bırakıcam kilo aldırablr)
2 dilim kepek ekmeği

akşam yemeğinden 1 saat sonra

yarım portakal.2 tane diyet bisküvi

45 dk yürüyüş
1.5 ltre su
kaçamak yapmadım allahıma şükürler olsunki...

kızlar bugün kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği ,1 dilim peynir ,1 çay kaşığı bal ,1 çay kaşığı kaymak ,1 yumurta (KAHVALTIDA ABARTTIM KABUL EDıORUM :))

öğlen 2 kaşık pilav ,3 kaşık fasulye yemeği

akşam küçük sandviç ekmeğine domates bir parça peynir

su::2 lt

yürüyüş:yarım saat

egzersiz:100 mekik

günü tamamladımm gecede acıkırsam 1 elma yerim....

YARINDAN SONRA DAHADA DıKKAT EDıCEMM SÖZ VERıYORUMM BıZ BıRıNCı OLCAZZZZZZ

kızlar beni eklemeyi unutmuşsunuz ama grubun açılması için ortalığı kışkırttım o kadar senağlama

iyi aksamlar hanimlar anca girebildim. Soyle soyleyeyim sizden bir saat daha geri de izliyorum gunu malum saat farki var.. Baksa suan 6 aylik bir oglum oldugu icin surekli bir varim bir yokum bunun icin simdiden ozur dilerim. Gelelim sadede bugunluk listem..

SABAH
4 zeytin, cok azcik peynir, cok az salatalik, 1 ad. yesil biber,1 kupa esmer sekerli cay yaninda ince kesilmis 1 dilim esmer ekmek
ARA
1 elma
ÖGLEN
1 kase corba, birazcik kuru fasulye, bol salata 1,5 dilim esmer ekmek
ARA
Yesil cay, 4 tane cubuk kraker, 1 tanecik fistik
AKSAM
1 tabak yogurtlu ispanak, 1 muz, 1 dilim esmer ekmek
ARA
yesil cay, 1 ceviz

SU 3,5 LITRE HALA DA ICIYORUM

Egzersizler: Sabah : 25 dk. leslie at home + 60 ip atlama
Aksam : 30 dk leslie1-2 mil

Bu arada ben bir diyet listesi uygulamiyorum kendi kafama gore az yemeye gayret ediyorum size gore sanki biraz abrtmis gibiyim yemek konusunda fikirlerinizi benimle paylasirsaniz cok sevinirim..

bu arada berry ben yazmistim ama gorulmedi snairim haftaya cuma gunu olmak istedigim kilo 67 dir.. sevgilerimleopuyorumnanaktan

Oh bee, çok şükür! Çok çok sevindim arkadaşlar. Misafirlerim vardı, gündüz giremedim.

Ticker'ımda dünkü kg görünüyor. Değiştirmiyorum bilerek. En kısa sürede oraya ineyim diye. Ama bugün misafirim old. için fazlaca kaçamak yaptım. Yarından itibaren sıkı sıkı devam ediyorum. Ve günün Z raporunu iletmeye başlıyorum.

hepinüz harikasınız böyle giderse efsane olacağız elvavencim bilgilerini gönde canım senide eklerim sensiz olmaz opuyorumnanaktan

grübchen ekmeği azaltmanı tavsiye edebilirim. ıçtiğin su miktarı harika
67den55 sende harika gitmişsinbu gün.
ıpocum seninde su içmen benim gibi az ha gayret birde erken kalkarsan daha iyi olacak.

grübchen ekmeği azaltmanı tavsiye edebilirim. İçtiğin su miktarı harika
67den55 sende harika gitmişsinbu gün.
İpocum seninde su içmen benim gibi az ha gayret birde erken kalkarsan daha iyi olacak.

evet çok az içiorum ama bence 1.5 genede ii sayılır.kışın hava çok souk olunca pek içesim gelmio.yazın olsa rahat 3 litre

bide bugün yürüyüşteyken aklıma geldi.şuan ki kilolarımızla olan boydan resimlerimizi bi yere ayırıp saklıyalım.istediğimiz kiloya ulaşınca başarı öyküleri kısmına önceki-sonraki halimiz diye yeni fotoğraflarımızla koyarız.hem baktıkça ne kadar kilo verip vermediğimizi daha rahat görebiliriz

hayır canım sana mesaj yazdım davet ettim.katılabilirsin burda ipoya ve bana kilo bildirimlerini yapacaksın.hoşgeldin önceki sayfaları okursan sevinirim
Bu arada olur ıpocum yap yıldızımız sen ol.

9.Grup DOLDU.
Yeniler lütfen önceki sayfaları okusun.Bilgilerini ıPO ya da bana bildirsin.
1)IPO 86,3
2)BERRY31 62,1
3)SEWıLAYLAY 78
4)GRÜBHCEN 68,1
5)67DEN55E 70
6)MEVCAN 67
7)ELVAVEN ?
8)TAZE FASULYE 70.6
9)BıHTOS 78
10)YAGMURY ?
11)ALEYNAZ 102
12)MC 78 65

Yeni arkadaşlarımız bilgilerinizi bana ya da ıPO'yA bildirmezseniz üzülerekde olsa isminizi Kallisteye iletemeyeceğim.Gruba dahil olamayacaksınız.
Sevgiler

bana bu işi çok iyi becericekmişiz gbi gelio yani öyle hissediyorum herkes çok hırslı azimli böyle devam edelim aman bozmayalım:) bize laf sokanlara parmak ısıttıralım.

iyi geceler kızlar.demiştim ya alışveriş merkezine gittik diye markete uğradık kızım çikolata istedi.bende daynamadım küçük bi gofretin yarısını ve 5 tane jelibon yedim.tabii mideye gidince pişman oldum ama bende ceza olarak akşam çekmem gereken 150 şer adet olan egzersizlerim 200 adet yaptım.ve 10 dakikalık yürüyüş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…